Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Габрово

Сервизи и магазини в Габрово

Tihomir снимка Tihomir 30 август 2008 - 11:37

<_< -на Херос утре и ще говорите......
Отговори

sauber снимка sauber 03 ноември 2008 - 17:36

Здрасти колеги !

По стечение на обстоятелствата пребивавам в Габрово от известно време ( уж съм студент... ).
Няма да питам нито за магазин, нито за сервиз, а за авто мивка. Но търся автомивка от тези тип " самомиячка " :)
Става въпрос за каналите с пароструйки ( и прахосмукачки ) които най често се срещат по ОМВта и ЕКОта...
Някой да ме опъти ?
Отговори

sauber снимка sauber 23 декември 2008 - 12:38

Колегите от Габрово, не се стискаите, искам само информация :wall:
Отговори

svedo снимка svedo 25 февруари 2009 - 16:57

здарвейте колеги. И на мен ми се наложи скоро да сменя ауспуси на Опела,наи
евтино намерих в Габрово на центьра а магазина на Ю.Венелин -Авточасти,и ми
предложиха и монтаж на място, испих едно кафе за30 мин.готово.
Отговори

CALIBRATOR снимка CALIBRATOR 02 март 2009 - 20:05

 ASSASSIN, на 27 Sep 2006, 06:36 AM, каза:

Колеги предлагам тук да пишем какво и от каде си купихме за нашите добри колици
за да може после лесно и бързо да вземем решение:от кой магазин да започнем !

просто се иска инфо за магзините в нашия град.
Защото вече се чудя от каде да си взема дадена част и за какви пари разбира се.
:icon_wink2:


Най удачния вариант е магазина на "Николаевска" на официалния вносител "Булвария"
Хем частите са качествени,а колкото до цени 9 съдете сами:
преди година ми се наложи да сменя водната помпа - карам калибра C20NE.
в "Ауто-плюс" ми казаха 48 лв. испанско произв.,70лв.(?)оригинална!!!
същото ми казаха и в магазина на КОСЕР срещу полицията
В магазинчето на "Николаевска" ми взеха 52 лв. американско производство която пасна като латексова ръкавица.
Преди месец на път за габрово един тир ихвърли камъчета и ми счупи стъклото на фара.В плевен ми казаха 108 лв.оригинално иначе 250 лв.за цял фар.толкова беше и в АУТО ПЛЮС -ГАБРОВО и във магазина който имам впредвид.Е като няма накъде купих го.Просто щото точно стъкла за моя модел опел не се продават други освен оригинални.
Така че пичове няма кво да се чудите - оригиналното си е оригинално.а за 10-тина лева разлика за по-скъпите чаркове не си струва риска,ментетата трутно пасват понякога!!!
Отговори

Ачо снимка Ачо 08 март 2009 - 11:53

колеги автоматична авто мивка в нашия град несъм чул да има,мисля че в търново на гръцкото еко имаше
но за габрово ,дори несе сещам и хубави автомивки да има тук
(да мият хубаво)
за магазина който колегата споменава на николаевска нямам още преки наблюдения но и никой несъм чул да се оплаква от него
аз лично пазарувам ако ми се наложи от автохелпа на козирката
също предлагат оригинални части и консумативи на добри цени
сега се сещам че може да направим и един "черен" списък на магазинте с недобри части,цени,обслучване и ваобще магазини менте
хубаво е всеки да псодели негативно и положително мнение за обща представа.
в същия ред съм чувал за евна авто мивка която има доста добра слава,по пътя за полигона в ляво след "боровото"ако се сещате-първата пресечка
Отговори

AdiSan снимка AdiSan 02 август 2009 - 14:58

 Ачо, на 08 Mar 2009, 12:53 PM, каза:

в същия ред съм чувал за евна авто мивка която има доста добра слава,по пътя за полигона в ляво след "боровото"ако се сещате-първата пресечка


Привет от мен!
Може ли малко актуална информация за цените в тази автомивка?
Аз ползвам услугите в автоцентъра - на влизане в града от Севлиево, веднага след табелата Габрово и непосрествено преди коня в дясно. Външно измиване е 4 лв, а безконтактно 5. Вътрешно е 2 лв. Нямам престава колко качват за измиване на стъклата.
Предлагат също както и евтини, така и качесвени части. Виждам предпочитат марката Опел, но и мен с Реното не ме връщат. Работят на доста добри цени спрямо други сервизи. Лично аз съм доволен от тях.

Поздрави
Отговори

Ачо снимка Ачо 03 август 2009 - 17:52

обърни се към колегата : i_p
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 август 2009 - 19:32

Аз мога да похваля момчетата от автомивката преди Лук Ойла, на път за Етъра. В комплекса има и газостанция. Външното, безконтактно беше 5лв, изми колата доста внимателно :)
Отговори

i_p снимка i_p 03 август 2009 - 20:26

 Ачо, на 03 Aug 2009, 06:52 PM, каза:

обърни се към колегата : i_p


На мен ми харесва как работят
4лв.-външно
4лв.-вътрешно
3лв.-стъкла и табло.

С други думи пълна програма за 11 лв.
Отговори

bak6i6a снимка bak6i6a 03 август 2009 - 22:21

Аче брато ако няя от де у ГБ.

във ВТ. магазин Даскалов! момчето с турбо калибрата-червена
Поздрави!
Отговори

AdiSan снимка AdiSan 24 август 2009 - 12:35

 i_p, на 03 Aug 2009, 09:26 PM, каза:

На мен ми харесва как работят
4лв.-външно
4лв.-вътрешно
3лв.-стъкла и табло.

С други думи пълна програма за 11 лв.


Направо кожодери ...
Отговори

BrEiKaR4EtO снимка BrEiKaR4EtO 18 февруари 2010 - 21:35

Мнения за някой добър сервиз за дизели в Габрово или околноста?Но наистина добър един път да е ремонта :)...надявам се на информация че ми писна от некадърници по сервизите. :unsure:
Мнението беше редактирано от BrEiKaR4EtO: 18 февруари 2010 - 21:36
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 23 март 2010 - 19:39

 BrEiKaR4EtO, на 18 Feb 2010, 21:35, каза:

Мнения за някой добър сервиз за дизели в Габрово или околноста?Но наистина добър един път да е ремонта :)...надявам се на информация че ми писна от некадърници по сервизите. :newsm05_41:

http://www.servis-diesel.hit.bg/
Отговори

Sedannn f снимка Sedannn f 04 април 2010 - 09:36

Цитат(ASSASSIN @ 27 Sep 2006, 06:36 AM) Публикувано изображениеКолеги предлагам тук да пишем какво и от каде си купихме за нашите добри колици
за да може после лесно и бързо да вземем решение:от кой магазин да започнем !

просто се иска инфо за магзините в нашия град.
Защото вече се чудя от каде да си взема дадена част и за какви пари разбира се.
:love_opel:


Пичове според мене наи-евтини частии в Габрово може да си купите от "шкодата" на еса. Аз винаги сам пазарувал от там и сам доволен :mhihi:
Отговори

boxeora снимка boxeora 28 декември 2010 - 21:16

 преско, на 23 Mar 2010, 19:39, каза:

Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 12 юни 2011 - 10:41

В магазина за авточасти Валстар 08 ,находящ се на ул Наиден Геров 16 /срещу б-я Габрово /
са обявени 10% отстьпка за всички опелджии от Габрово и региона.
В отстъпката влизат масла и авточасти само за марката Опел/Воксхол.
тел.0879131792

Мнението НЕ Е реклама и моля да не се смята за такова,насочено с цел помощ в сектор Габрово
Отговори

s7iki снимка s7iki 12 юни 2011 - 18:57

 Sedannn f, на 04 април 2010 - 09:36, каза:

Цитат(ASSASSIN @ 27 Sep 2006, 06:36 AM) Публикувано изображениеКолеги предлагам тук да пишем какво и от каде си купихме за нашите добри колици
за да може после лесно и бързо да вземем решение:от кой магазин да започнем !

просто се иска инфо за магзините в нашия град.
Защото вече се чудя от каде да си взема дадена част и за какви пари разбира се.
:love_opel:


Пичове според мене наи-евтини частии в Габрово може да си купите от "шкодата" на еса. Аз винаги сам пазарувал от там и сам доволен :mhihi:

Нека се изкажа за известната "шкода" скоро ми се наложи да си взема едно реле,което се оказа че НЕ работи..и продавачът беше така любезен да ми ОТКАЖЕ да ми върне парите или да ми замени релето..по простата причина че било някви си прости 5 лв. и най-нахално ми каза "Ако искаш може пак да поръчаме" Нямам какво да кажа повече...
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 12 юни 2011 - 20:41

Мда ,в тази тема може да има минуси ,кьм даден магазин или сервиз и изобщо отношението към хората.
Както и много плюсове разбира се .
Специално в твоя случаи работата по скоро е принципна,5 лв не са кои знае колко пари ,но горчилката която изпитваш струва повече и не се мери в левове.
Явно магазина на Дурчеви не е това което беше ,понаяли са се .
Аз няма да се обаждам по тея вьпроси ,щото така или иначе съм в тази свера и не е удобно.Но ще гледам да има колкото може по малко ощетени.

Ще говоря с Дурчевите ,мисля че на мен няма да ми откажат да ти вьрнат парите
Отговори

s7iki снимка s7iki 13 юни 2011 - 17:59

Благодаря за което,не съм за тези 5 лв. както се казва..."с тях и без тях все тая" но не ми хареса че дори не пожела да ми го подмени..каза ми:Каква ти е гаранцията че това което ще взема ще работи...Айде стига дрънках глупости.. :) Ето и едно реномирано дизелово сервизче което лично ви препоръчвам ! :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg