Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1 - сезон 2013

Тази тема е заключена

BALKY снимка BALKY 01 юли 2013 - 08:34

Аз направо нямам представа тия Пирели как още съществуват, особено ако това във Ф1 им се води за реклама. :confused: Та относно състезанието - така се получава понякога. Има и състезания с повече късмет и състезания без никакъв късмет. Аз лично не съм особено доволен от резултатите, понеже Мергелцедесите минаха Ферари при конструкторите.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 01 юли 2013 - 09:19

Ако слуховете се потвърдят и Райконен мине в Ред Бул след напускането на Уебър в края на този сезон ще е интересно. От бокса го преебаха по време на втората кола за сигурност и не го вкараха за смяна на гуми, той дори ги попита "защо не влизам за смяна" и дори не му дадоха смислен отговор. Накрая всички го изпревариха...

А Пирели другата година според мен трябва да ги няма... въпреки, че четирите спукани задни леви гуми бяха заради нещо в бордюра на 4'ти и 5'ти завой. Те си го казаха.

Публикувано изображение
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 01 юли 2013 - 12:53

То бива бива, ама 4 гуми е множко за тези Пирелита. Няма да си купувам Пирели. Само Бриджстоун. :newsm05_41:
Отговори

CH_M снимка CH_M 01 юли 2013 - 14:47

Не са виновни бордюрите, и от Пирели още не са наясно с проблема.Говорят за прорез от вътрешната страна на гумата ?!
http://clubs1.bg/new...ot-pireli-27610
Отговори

ivozet снимка ivozet 04 юли 2013 - 16:00

Добре, че му изключиха колата на Ветел, иначе с едното краче ставаше шампион, още в средата на сезона.
Отговори

BALKY снимка BALKY 05 юли 2013 - 09:07

 ivozet, на 04 юли 2013 - 16:00, каза:

Добре, че му изключиха колата на Ветел....


!!!??? :confused: ???!!!

Как по дяволите става тоя номер!? Ти тея от Ред Бул ги изкара супер кухи парчета да си прецакат собствения пилот, ей така нарочно.

Що ме разсмиваш!? :mhihi:
Мнението беше редактирано от BALKY: 05 юли 2013 - 09:08
Отговори

ivozet снимка ivozet 05 юли 2013 - 12:11

 BALKY, на 05 юли 2013 - 09:07, каза:

!!!??? :confused: ???!!!

Как по дяволите става тоя номер!? Ти тея от Ред Бул ги изкара супер кухи парчета да си прецакат собствения пилот, ей така нарочно.

Що ме разсмиваш!? :mhihi:


И на мен ми е смешно. Джуджето режисира с успех задкулисно :) Няма един отбор да се противопостави. Фераристите, разбира се са най-доволни, че се проближиха до Ветел. Те реално няма как да се доближат, ако няма отпадане на Ветел.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 05 юли 2013 - 14:04

На негрото са му били дузпата, нещо не може да го вдига от тези спукани гуми ........

Люис Хамилтън и Никол Шерцингер се разделиха
Пилотът на Мерцедес Люис Хамилтън се раздели с дългогодишното си гадже - певицата Никол Шерцингер, пише "Сън".
Причина за раздялата са препълнените им графици и прекалено малкото време, което прекарват заедно.
"И двамата се опитваха да се подкрепят взаимно в своите професионални кариери, но цената на връзката им бе заплатена заради тяхната ангажираност", заяви източник на "Сън".
Според някои медии обаче Никол се е стреснала, когато Хамилтън призна, че има намерение да й предложи брак в скоро време.
Люис и Никол са гаджета от 2007 г. Двамата претърпяха раздяла за четири месеца през 2011 г., но след това отново се събраха.

http://www.sportni.b...=40&oid=2756379
Отговори

BALKY снимка BALKY 05 юли 2013 - 15:00

 ivozet, на 05 юли 2013 - 12:11, каза:

И на мен ми е смешно. Джуджето режисира с успех задкулисно :) Няма един отбор да се противопостави. Фераристите, разбира се са най-доволни, че се проближиха до Ветел. Те реално няма как да се доближат, ако няма отпадане на Ветел.


Толкова много ме съмнява, че просто няма накъде повече. Разбирам да саботират единия си пилот за сметка на другия, ама при положение че води и върви към сигурна победа...
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 06 юли 2013 - 18:55

Момчета, усещате ли как лека полека и тоя сезон започва да заприличва на последните 3...
Отговори

ivozet снимка ivozet 06 юли 2013 - 19:08

 ^Del^, на 06 юли 2013 - 18:55, каза:

Момчета, усещате ли как лека полека и тоя сезон започва да заприличва на последните 3...


Дори още безинтересна. Иначе квалификация е повторение от Англия, с малки изключения.
Отговори

BALKY снимка BALKY 07 юли 2013 - 11:35

Мда, Райко елиминира единия Меро.
Отговори

CH_M снимка CH_M 07 юли 2013 - 12:05

 ivozet, на 06 юли 2013 - 19:08, каза:

Дори още безинтересна.

Как ще е безинтересна? Днеска като изтряскат пак 7-8 "гуменки" и ще стане още по-голям цирк :devil-smiley-019:
Засядам след малко пред ТВ-то на студена биричка па да видим ще има ли екшън или не :biggrin:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 08 юли 2013 - 20:17

Впрочем, за феновете това излиза скоро по Кината. Разказва за двубоя м/у Лауда и Хънт. Голям филм по действителен случай.

Отговори

ivozet снимка ivozet 09 юли 2013 - 11:20

Червените бикове няма кой да ги спре :) Норберг Хауг гледа тъпо и не може да го проумее.Сигурно си мисли за DTM :)
Масата направи 3 тура и хайде стига толкова.
Мнението беше редактирано от ivozet: 09 юли 2013 - 11:20
Отговори

BALKY снимка BALKY 09 юли 2013 - 15:46

 Liubeznia, на 08 юли 2013 - 20:17, каза:




Като всеки един подобен филм "по действителен случай", 99999999% че съдържа огромна част измишльотини. Лично мнение, нямам намерение да губя време да го гледам.
Отговори

ivozet снимка ivozet 26 юли 2013 - 09:08

Предстои второто по скучност състезание в календара на Ф1, това в Будапеща :)
Отговори

BALKY снимка BALKY 30 юли 2013 - 14:59

Браво на цигането. Да видим дали пак ше се размрънка за нещо.
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 30 юли 2013 - 18:12

Фетко, кво се размрънка зад Райко? Май не е свикнал да не е първи :devil-smiley-019:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 30 юли 2013 - 21:00

Кимата ми заприличва на Ървайн вечния втори но ме кефи оше повече.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg