Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Място и час на срещите ОКБ - Плевен

Тази тема е заключена

fesurlinga снимка fesurlinga 15 октомври 2009 - 19:27

Няма бе споко,и тамън ще видите новата визия на астрето и с нови джанти :clapping: :mhihi:
Отговори

monsherova снимка monsherova 15 октомври 2009 - 22:27

Новото ЕКО не става за срещи, а по квартални кръчми ... Мен ме отпишете!
Отговори

sechko снимка sechko 15 октомври 2009 - 23:06

Колежката е права?!Трябва да е на бензиностанция,и да има повече места от новото Еко.......А на старото Еко ,пробвали ли сте?Там се събира май БМВ форума и офрод форума.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 16 октомври 2009 - 09:49

Там също са три маси на кръст.И като има клиенти няма къде да седнем.
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 16 октомври 2009 - 10:55

ОМВ е мястото,където е наи добре за сбирките ще трябва да се обсъди!
Отговори

Merric снимка Merric 16 октомври 2009 - 14:57

На ОМВ няма да може да се съберем защото там постоянно има хора и няма да има място, решавайте вие каде да се събираме аз нема се обаждам не ме бърка ако ще и на луната - така и така тази седмица няма да присъствам защото съм на работа !
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 16 октомври 2009 - 21:36

Скъпи колеги, моля Ви да спрете със СПАМ-а за кой ли път! Пишете единствено и САМО по темата. Трябва ли да се стига до наказания, за да спрете? Не мисля, че това е начина, но ако се наложи...........
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 17 октомври 2009 - 23:34

Неделя дойде! Хайде сега да видим колко сме сериозни когато трябва да се съберем!?
Всеки може да се бие в гърдите колко голям фен бил, и да спами във форума.
Който има какво да каже, да си изрази мнението и даде препоръки. Нека не го прави тук!
Мястото за тези теми е - новото Еко,срещу завод "Мизия"
Отговори

petio_78 снимка petio_78 18 октомври 2009 - 06:22

Аз може малко да закъснея,че съм на работа.Но задължително съм там/както винаги :clapping: /
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 18 октомври 2009 - 19:43

Стана хубава среща. Имаше и няколко гонки :clapping: , после лафче на ОМВ.
П.п.Абе на Веси много му бега ГСИ-то :spam:

Хаха понеже има запитвания - не съм се пускал аз със Веси :mhihi:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 19 октомври 2009 - 01:02
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 октомври 2009 - 20:16

Мдааааа определено стана мног хубава среща ..... дано все повече такива да има :clapping: а на веско верно много му бега :mhihi:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 18 октомври 2009 - 20:30

А какво решихте за мястото на срещите?Остава ли си Еко-то?
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 18 октомври 2009 - 21:06

Да,определено стана добра сбирка и с много емоции :spam: хареса ми.Дам колата,наварвява:ами тя кат си е нова :19a: ще трагне още,иначе се получиха добри гонки,с победа за :clapping: :mhihi:
Отговори

valio_78 снимка valio_78 18 октомври 2009 - 21:34

Айде кажете кой с кого де, не така само с догатки
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 22 октомври 2009 - 01:44

Еми Веси (fesurlinga), с неговото С20ХЕ, се пусна с некви бегачки, които по технически параметри са по-слаби от неговите!
И естествено записа победи, една от които и над мен :excl: , но няма как, наистина понавървява.

А сега официално го предизвикваме тук във форума срещу Черната перла(той знае коя), срещу която не искаше да се пусне онази вечер! Еднакви мотори с различни модове по мотора! На всички ни е интересно какво ще стане...
хихи, Весиии, сега няма измъкване, сипвай ВиПауър и на чертата :icon_razz2:
Давай я насам тая баля джесика, че Черната перла иска да си сравни модчетата по теб, понеже не си барал нищо от последната ви дръпка! (за пояснение: бялата джесика пак победи, но не с много)
Затова сега ще е доста успорвано....
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 22 октомври 2009 - 17:02

:excl: На,следващата среща в неделя ако не сме по Ловеч,обещавам срещата на Опел за Плевен да бъде интересна за сички!Пак ще разнообразим,с някоя дръпка-понеже имаше ущитени(черната перла)и пак,пояснявам пак ще сипа 95 за да е по интересно :icon_razz2: Ники, държа да уточниш параметрите на колите-да опишеш сичко има ли турбо,и колко коня бяха доста от моя клас, можеха да ядът тупаници
Мнението беше редактирано от IvailoM: 22 октомври 2009 - 17:32
Причина за редактиране:: Цитат на предхождащо мнение е излишен!!!!
Отговори

Tank снимка Tank 22 октомври 2009 - 19:04

Ей плевенски дзверове, утре следобед идвам в Плевен за изложбата на гълъби в зала Балканстрой.Вечерта съм свободен ако се събирате в петък вечер за кафенце или друго ще се радвам да се видим.
Отговори

valio_78 снимка valio_78 23 октомври 2009 - 22:40

Тая неделя на Екото ли сте или ? Може да има гости от Червен бряг и то повече от един :devil-smiley-019: тоест аз.
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 24 октомври 2009 - 01:48

Ами,би трябвало да сме там ако не са преместили ЕКО-то :devil-smiley-019: Заповядаи,добре сте ни дошли :mhihi:
Отговори

Merric снимка Merric 25 октомври 2009 - 16:26

Някой ще може ли да дойде да ме вземе че съм без кола !?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg