Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

Фланци

Moonlord снимка Moonlord 11 юни 2005 - 09:47

Има ли начин? В момента дупките ми са 5х110, искам да станат 4х100 примерно... Колко пари излизат тези фланци и всичко точно ли е след това? :unsure: :D
Отговори

Stranger снимка Stranger 11 юни 2005 - 10:33

Има бате, ама са стра6но скъпи.В Германия бяха по 130 евро само за 2 колела!!!Ако иска6 да си купува6 джанти и има6 връзка в германия, 6те те светна една далавера.Там има доста джанти 5х110 и са много по евтини от тези които са 4х100, за6тото няма такова търсене.Та идеята ми е ако има6 кои да ти ги докара, купи си ги от ебаи...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 юни 2005 - 10:35

Пфу, тва е трудната част... имам познати в Германия, при които могат да се поръчат ама после как да си ги докарам... :unsure:
Отговори

hitler снимка hitler 11 юни 2005 - 12:17

Слушай , отиваш в Маргел на ботевградско шосе точно срещу караулката на КАТ и те ще ти свършат работа .Това е център за продажба на джанти и гуми ако не се лъжа и парчето върви по 25 лв.
Отговори

Владо снимка Владо 11 юни 2005 - 13:11

25лв е парчето железо ;) :D :D :D :D :lol: :)

Фланците са скъпички наистина , а и изнасят с по 3-4см колелото навън .

По-лесно - смени главините направо. Има доста Вектри Б от първите с 4на100мм главини
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 юни 2005 - 15:44

LET's fly, на Jun 11 2005, 01:11 PM, каза:

25лв е парчето железо ;) :D :D :D :D :lol: :)

Фланците са скъпички наистина , а и изнасят с по 3-4см колелото навън .

По-лесно - смени главините направо. Има доста Вектри Б от първите с 4на100мм главини

Ох, 3-4см си е бая :unsure: А тези главини колко пари са горе долу? Много ми е мерак да и бодна Superturismo и за тва :thu:
Отговори

Владо снимка Владо 11 юни 2005 - 19:42

по-добре търси 5на112мм - тях ще ги адаптираш по-лесно . Тва са Ауди и Мерцедес .
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 12 юни 2005 - 10:46

И с някфи шано винтове? Аз гледах някой беше писал в тунинг.бг, че имало такива вингове, дето убирали разликата? Имаш ли си идея :unsure:
Отговори

Opel^Fan снимка Opel^Fan 06 септември 2005 - 17:41

Питал сам в сервиз на Рено и ми казаха 60лв бр.
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 07 септември 2005 - 16:58

Moonlord, на Jun 12 2005, 11:46 AM, каза:

И с някфи шано винтове? Аз гледах някой беше писал в тунинг.бг, че имало такива вингове, дето убирали разликата? Имаш ли си идея <_<

Тва не си е работа! След това най-много да научиш как се кара на 3 или по-малко колела... <_<
Ако намериш готини джантури на примоция в Германия, аз познавам доста хора които могат да свършат работа, ама е малко сложничко... Абе намери си джанти и ще се опитам да ти помогна! (щото си мой човек... <_< )
Отговори

Di4o снимка Di4o 19 ноември 2006 - 20:28

Moonlord, на Jun 11 2005, 09:47 AM, каза:

Има ли начин? В момента дупките ми са 5х110, искам да станат 4х100 примерно... Колко пари излизат тези фланци и всичко точно ли е след това?  :beer:  :D
 

Работата е да намериш стругар да ти остърже фланци обикновенно намирането на материал е пролем защото такъв голям диаметър трудно се изнася през портал има места където продават метали но са малко тези които ще се съласят да ти срежат заготовки препоръвам ти ако намериш някъде да ти изрежат с горелка от листов материал с дебелина поне 5мм по-голяма от дисковете на колата . след стругаря ти трябва координат машина може и машина с ЦПУ в краен случай обикновенна фреза делителна маса и човек с желание за работа и пари при всички случаи ще е по-евтино от внасяне на такива
успех! :a049: :beer:
Отговори

Strabex снимка Strabex 19 ноември 2006 - 20:55

Пацо на Асконите разстоянието не е ли 4Х100 :beer:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg