Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Каското покрива ли падане на ЛАК

K0414 снимка K0414 14 юли 2008 - 08:50

Колега мерси много :confused: ,

края на тая седмица ше ходам при момчетата, дано и мойта ја оправат толкова добре.

Па като всичко сврши ше мога да изпратам малко снимки.


Поздрави
Отговори

mitaka_t снимка mitaka_t 14 юли 2008 - 23:07

 K0414, на Jul 14 2008, 09:50 AM, каза:

Колега мерси много :confused: ,
края на тая седмица ше ходам при момчетата, дано и мойта ја оправат толкова добре.
Па като всичко сврши ше мога да изпратам малко снимки.
Поздрави


Няма проблем колега, дано съм бил полезен и дано и твоята я оправят толкова добре. А...ето и малко снимки, които обещах да кача:

Това бяха пораженията по капака ми:

Публикувано изображение
( драскотините и точиците, отбелязани със стрелки ги правих с Paint-а, защото нямах подходящи снимки преди да съм я оправил, но все пак горе-долу да добиеш представа какво е било положението - една доста голяма драскотина, една сравнително по-малка, но доста по-дълбока и на 2-3 места точици от отхвръкнали камъчета)

А ето как изглежда след боядисването:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
(Точиците и петънцата, които се виждат на някои снимки, са от размазали се мушици, буболечки и те такива гадини по време на път, иначе боята си е перфектна. Мисля че все пак се вижда, че няма разлика в боята и въобще не си личи че капака е пребоядисван)

Пиши като стане готова и твоята как е станала и какво е положението.
Дано съм бил полезен.
Поздрави :mhihi:

PS: Ако си забелязал, фар-блендите (вждичките) имат малка разлика в цвета с останалите детайли, но не се притеснявай, тях си ги боядисвах сам със спрей и.....естествено пооцапах малко нещата, то резултата се вижда де.....
В сервиза ми боядисваха само капака и спойлера.
Отговори

K0414 снимка K0414 23 юли 2008 - 12:14

Булинс не ми покриха щетата, поради причина че които да е боядисвал капака последен не я завршил работата както хората :unsure:

па другата седмица отивам в Rock & Roll ше пуснам снимки как ше излезнат нещата.

поздрави
Отговори

mitaka_t снимка mitaka_t 23 юли 2008 - 13:35

 K0414, на Jul 23 2008, 01:14 PM, каза:

Булинс не ми покриха щетата, поради причина че които да е боядисвал капака последен не я завршил работата както хората :thd:

па другата седмица отивам в Rock & Roll ше пуснам снимки как ше излезнат нещата.

поздрави


Мамиц**** им да :non: ..... :thd: Абе слушал съм, че не са много стока там, ама т'ва пък..... Като са я снимали при правене на каското що не са видели, "че които да е боядисвал капака последен не я завршил работата както хората". Баси....
Дано поне в сервиза я направят като хората.... Успех

:thd:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg