Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Дигитално табло

Mahoney снимка Mahoney 02 октомври 2005 - 20:23

Как го каза - някой "pro" =)

Тук няма някой който да се навие с това да се занимава!
А не виждам разликата в това да се програмира със siprog или с orange или с някъв друг програматор! - просто не са ти правили правилния код =)

Ако решиш да го продаваш таблото - свирни насам!.. аз съм навит дори в такъв вид да е! - може и да не успея да го подкарам - ама поне знам как да опитам! =)
Просто ако не е мое таблото няма начин да седна да се занимавам с него - защото излиза много скъпо =)
Отговори

batko32 снимка batko32 07 октомври 2005 - 21:39

Най-сетне Евроком пуснаха НЕТ-а след проблеми с оборудването ИМ .Та поради тази причина отново мога да съм активен във форума.
Конкретно
Имам чип 93с06...имам и файл за програмиране. Мераклии да се пробват да запишат чипа има ли ??? :angry:
това :kuku: е гарантирано
"показах емот-иконката за да няма после /Аз бонбони непия/ " :beer: :cen:
Отговори

2000_16v снимка 2000_16v 08 октомври 2005 - 20:41

Колеги, откъде ги намирате тия дигитални табла толкова?! Не са ли кът? Моето е дигитално и винаги съм се притеснявал, че ако нещо се прецака няма да мога да си намеря друго .... :angry:
Откъде ги намирате и бихте ли споделили горе-долу какви пари вървят?
И възможен ли е обратния вариант - на кола с фабрично дигитално, евентуално да се сложи обикновено със стрелки?
Отговори

Владо снимка Владо 08 октомври 2005 - 20:46

2000_16v, на Oct 8 2005, 09:41 PM, каза:

Колеги, откъде ги намирате тия дигитални табла толкова?! Не са ли кът? Моето е дигитално и винаги съм се притеснявал, че ако нещо се прецака няма да мога да си намеря друго .... :angry:
Откъде ги намирате и бихте ли споделили горе-долу какви пари вървят?
И възможен ли е обратния вариант - на кола с фабрично дигитално, евентуално да се сложи обикновено със стрелки?
<{POST_SNAPBACK}>



ами на почти всеки Кадет ГСИ има такова - 80-100лв върват
Отговори

batko32 снимка batko32 08 октомври 2005 - 22:07

2000_16v, на Oct 8 2005, 08:41 PM, каза:

Колеги, откъде ги намирате тия дигитални табла толкова?! Не са ли кът? ................................................................................
................................
И възможен ли е обратния вариант - на кола с фабрично дигитално, евентуално да се сложи обикновено със стрелки?
<{POST_SNAPBACK}>


Колега,
Пусни оферта, че заменяш дигитално за обикновенно табло и ще видиш колко бързо ще се здобиеш с 2 обикновенни за 1 дигитално :)
Шегата настрана.Както каза колегата LET's fly ......на всяко GSI има такова ..или поне е имало преди да го вземе някой :) . Моето е от СенаторБ/ Омега А 3.0 и е с малко по-различен дизаин от GSI.Иначе идеята е еднаква.Заега само във e-bay видях да се търгува табло за Сенатор и струваше ~70$ без разходите по доставката. :)
Отговори

2000_16v снимка 2000_16v 09 октомври 2005 - 12:35

Е, ама мойто е на Вектра и май не е абсолютно същото като на Кадет-а ... ?!
Или бъркам ?! А взаимнозаменяеми ли са дигиталните от Вектра и Кадет?
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 09 октомври 2005 - 12:50

Искаш ли обикновено от астра за дигиталното от вектрата =)
Заменям ;)
Отговори

2000_16v снимка 2000_16v 09 октомври 2005 - 13:41

kravarka, на Oct 9 2005, 12:50 PM, каза:

Искаш ли обикновено от астра за дигиталното от вектрата =)
Заменям ;)
<{POST_SNAPBACK}>


Ъъъъ.... таблото си върви комплект с вектрата, ако ги искаш, свиркай ;)
А иначе въпроса ми беше хипотетичен, защото винаги съм се чудил какво ще правя ако някоя сутрин си остане черно при паленето :ph34r: Ама сега ме поуспокоихте, щом има алтернативи B)
Отговори

16V снимка 16V 09 октомври 2005 - 17:04

нестава бе баце,и как ще стане като 1-во формата му е друга дане говорим за другите простотйки!
принципно всичко става но на цената на какво?
пс:и аз да се вкарам в бартерите ако искаш давам мойто за вектровото
ще стане 1:1 на твойта и е дигитално от кадет! :angry:
Отговори

2000_16v снимка 2000_16v 09 октомври 2005 - 18:39

Е, не, не, не го продавам или заменям :angry: Вие как му налетяхте ... :kuku:
Ставаше въпрос, че ако ми се прецака да мога да сложа обикновено вместо да търся друго дигитално....
Отговори

16V снимка 16V 09 октомври 2005 - 22:32

обикновенно можеш да си сложиш без проблем,сомо трябва да вземеш и жилото! :angry:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg