Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Ориентирайте ме към бас бокс

Оги снимка Оги 23 ноември 2006 - 15:24

Добре де :beer: ... кажи ми защо питаш въобще като накрая пак ще отидеш и ще си вземеш това, което САМ си си търсил, избрал и харесал :a049:
Имаше един така пак питаше и последното му включване в темата беше: "Амиии зех си еди си ко ама не ме кефи как пей :beer: " :beer:
Това беше от мен
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 ноември 2006 - 15:34

dionick, на Nov 18 2006, 12:53 PM, каза:

...ама зависи и ти какво искаш ... или ка4ество(Хертц)
 

:a049: :beer: :beer: Никога повече Херц!!! :2angry1: :16:

ANTHONY, на Nov 23 2006, 02:49 PM, каза:

Ей такова съм си харесал,какво ще кажете става ли  :beer:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?off...5&cat=23&f=3738
 

Не, не става. Искам да ти кажа, че по-голямо дърво от тоя Джей Би Ел в Технополис нямаше. То е като да сложиш говорител под ламаринен бидон. Баси и шибаното качество, честно. При тая цена/качество не може да стъпи и на високите честоти(малкото пръстче) на МТХ-а. JBL са ОК за озвучаване на помещения, различни от автомобилни.
Мнението беше редактирано от Неам РаВеН: 23 ноември 2006 - 15:40
Отговори

Тони снимка Тони 23 ноември 2006 - 22:24

Неам РаВеН, на Nov 23 2006, 04:34 PM, каза:

dionick, на Nov 18 2006, 12:53 PM, каза:

...ама зависи и ти какво искаш ... или ка4ество(Хертц)
 

:beer: :beer: :beer: Никога повече Херц!!! :2angry1: :16:

ANTHONY, на Nov 23 2006, 02:49 PM, каза:

Ей такова съм си харесал,какво ще кажете става ли  :a049:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?off...5&cat=23&f=3738
 

Не, не става. Искам да ти кажа, че по-голямо дърво от тоя Джей Би Ел в Технополис нямаше. То е като да сложиш говорител под ламаринен бидон. Баси и шибаното качество, честно. При тая цена/качество не може да стъпи и на високите честоти(малкото пръстче) на МТХ-а. JBL са ОК за озвучаване на помещения, различни от автомобилни.
 



Хах :beer: вече съм с този JBL,ама като ми втръсне и него ше си сменя,thanks на всичи за предложенията.
Loz,стига ся де питах само за мнения даже ако не бях купил JBL,мислех да вземам кicker-a :b070:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 ноември 2006 - 22:39

ANTHONY, на Nov 23 2006, 10:24 PM, каза:

Хах  :beer:  вече съм с този JBL,ама като ми втръсне и него ше си сменя,thanks на всичи за предложенията.
Loz,стига ся де питах само за мнения даже ако не бях купил JBL,мислех да вземам кicker-a  :b070:
 

и по-добре щеше да направиш...
Отговори

Тони снимка Тони 23 ноември 2006 - 22:48

Стиига де свърши то ,ся какъвто съм кух още малко ме навийте и ще го продам,баш пък такова ли е зле е аз ми хареса как звучи.
Отговори

Ачо снимка Ачо 23 ноември 2006 - 23:06

"хаде честито на печелившите и успех на останалите да прщата повече смс-и за да спечелят" хайде в неделя ще се ослушваме за теб и колицата :dancin:
тука ми мирише на :beer:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg