Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra C/ Signum

Монтиране на плафон под вратите на Вектра Ц

Жоро снимка Жоро 20 януари 2015 - 13:49

Здравейте,
понеже много ме дразни липсата на тази екстра пускам тема с въпрос от къде да взема ток? Накратко искам като си отворя вратата да се осветява там където стъпвам. Имам плафоните, измислил съм и къде да ги сложа, но ме притеснява въпроса към какво да ги свържа. Гледам теми в нета как си поставят Kerb Lighting, но навсякъде вземат ток от плафона, разпробиват буксата и прекарват кабелите през нея. Което не ми харесва. При условие, че съм виждал, макар и малко Вектра Ц с червен плафон против блъскане. Значи все трябва да може да се вземе ток и по някакъв по-лесен начин...

Ето два линка, на нецивилизования за мен начин...

Моята връзка

Моята връзка
Отговори

survivor снимка survivor 28 януари 2015 - 12:10

Моята Вектра има такива червени плафони, но не съм махал корите, за да видя как точно са свързани. Сега ми вкара в главата идеята за осветление под вратите като би трябвало да мога да взема захранване директно от червените плафони. Ако се използват ЛЕД светлини, предполагам няма да се претовари инсталацията. Не знам точно кога ще ми остане време, но като го правя, но ако дотогава не си открил начин за свързване, ще споделя как са вързани оригиналните плафони.
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 януари 2015 - 13:01

Според мен това ще е супер удобно. Аз лично много се кефя като ми се запали номера когато съм при багажника. За това и искам под предните врати. Като разглобяваш, ще съм ти благодарен ако снимаш буксите, кабелите и от къде идват, за да проверя дали и при мен няма инсталация, въпреки че се съмнявам...
Отговори

Hyusko снимка Hyusko 11 май 2015 - 04:17

Ако я доразвиете темата ще се радвам. А това за усветяване от огледалото някак си възможно ли е след отключване на вратите.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg