Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

OPC vs Bertone Turbo

Tank снимка Tank 09 март 2011 - 10:36

Опала
Имам желание да застана срещу Astra G Bertone Turbo 190hp. с моята Astra G OPC 160hp. на 400м.
Каталожните данни сочат победа с малко за турбото, но все пак имам желание да се пробвам на асфалта.
На 400м., на повече бертонето ще ме смаже безусловно.
Ако има колега с такава... :mhihi:
Говоря за сток 2.0турбо, без хибридни'Т. и ремапнати и др.
Отговори

maverick7bg снимка maverick7bg 10 март 2011 - 08:48

Колега,

И на мен ми е много интересен сблъсъка - не съм гледал каталожни цифри като теб, но мислих че ще е в полза на ОПЦ-то :) Принципно съм напълно съгласен, но нямам път към Търново скоро, а колата няма да е още дълго стокова.
Отговори

VanVan снимка VanVan 10 март 2011 - 09:33

Май доста се е развървяло това ОПЦ, а? :mhihi:

Извинявайте, че се бутам в големите шамари, но на мен пък ще ми е интересно колко по-бавен ще съм от черното ОПЦ на Tank. Като се позатопли времето трябва да направим сверка, тъкмо ще излезне разликата м/у стоковица и леко пилната X20XER-овица...

Виждам екскурзия и бири в Търново. :idiot:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 10 март 2011 - 11:07

 VanVan, на 10 март 2011 - 09:33, каза:

Виждам екскурзия и бири в Търново. :mhihi:


Ако стане явно кибиците ще бъдем повечко на по бирка :idiot:
Отговори

Tank снимка Tank 10 март 2011 - 11:15

 VanVan, на 10 март 2011 - 09:33, каза:

Май доста се е развървяло това ОПЦ, а? :mhihi:

Извинявайте, че се бутам в големите шамари, но на мен пък ще ми е интересно колко по-бавен ще съм от черното ОПЦ на Tank. Като се позатопли времето трябва да направим сверка, тъкмо ще излезне разликата м/у стоковица и леко пилната X20XER-овица...

Виждам екскурзия и бири в Търново. :idiot:


С удоволствие ще замерим. Даже има и къде да приемам гости, така че екскурзия+бири е реалистично.
Недейте така да говорите за "пилнати" OPC'та, то моето така си върви - от малко.

Това са каталожните данни.Склонен съм да не им вярвам, но са някакъв ориентир, все пак.
http://www.zeperfs.com/duel269-522.htm
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 10 март 2011 - 16:22

 VanVan, на 10 март 2011 - 09:33, каза:

Виждам екскурзия и бири в Търново. :mhihi:

Усещам, че щи трябва навигатор :idiot:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 март 2011 - 16:53

 Liubeznia, на 10 март 2011 - 16:22, каза:

Усещам, че щи трябва навигатор :idiot:

И някой да изяде мисото и изпии пиинито... :mhihi:
Отговори

VanVan снимка VanVan 10 март 2011 - 17:09

Еми екстра...ето че се заформя един приличен "Astra G tashak day" :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 март 2011 - 23:02

От къде тръгна темата и къде стигна...

П.С. Само йедене и пийенйе са ви в главата...
Отговори

bAr0nA снимка bAr0nA 11 март 2011 - 00:17

Аз си кавам честно,че ОПЦ-то няма шанс.Гледал съм такова саревнование и бертонето биеше с почти кола,все пак има значение и от самата кола ако ме разбирате.

П.П Иначе съм голям фен на ОПЦ.:mhihi::idiot:
Отговори

Tank снимка Tank 11 март 2011 - 13:46

 Жоро, на 10 март 2011 - 23:02, каза:

От къде тръгна темата и къде стигна...

П.С. Само йедене и пийенйе са ви в главата...


Темата е супер НЕкомерсиална. Щом не се говори за ХЕ, интереса е минимален. :biggrin:

 bAr0nA, на 11 март 2011 - 00:17, каза:

Аз си кавам честно,че ОПЦ-то няма шанс.Гледал съм такова саревнование и бертонето биеше с почти кола,все пак има значение и от самата кола ако ме разбирате.

П.П Иначе съм голям фен на ОПЦ.:dummy::o


Ако с моето ОРС падна САМО с половин-една кола от ТУРБО БЕРТОНЕ ще го сметна за успешно представяне.
Все пак :dummy:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 11 март 2011 - 15:16

Ако беше валидно и за 2.2 можеше да се пробвам.
Стига сте намесвали ХЕ, ще стане пак спор, че е По-По-Най :dummy:
Давайте сблъсъка, интересно ми е! :biggrin:
Мнението беше редактирано от SpaceWalker: 11 март 2011 - 16:12
Отговори

yasmania снимка yasmania 11 март 2011 - 16:17

Махнете ги тея ХЕ- та бре, вижте каква е културна тази темичка, не се ли усещате че сами предизвиквате някой да се обади на тази тема и пак да стане мазало.


Надявам се да има зарибени да се пробват с Владо поне няколко бертонета :) Ще бъде красиво съревнование, а междувременно няма лошо и колега с 2.2 бертоне да застане на чертата с OPC- то, там резултата винаги ми е бил интересен както на 400м, така и при по - високите скорости, където Турбо-то вече е стабииииилно напред и продължаааааава да заминаааааааава :)

П.С. А по темата с йеденето и пийнето - Владо многократно е доказал своето гостоприемство, от което и аз съм се възползвал, така че ако има серионзи гостито в Търново би могло да бъде много приятно. Все пак града е един от най - хубавите в Бг според мен.
Отговори

bAr0nA снимка bAr0nA 12 март 2011 - 23:34

 Tank, на 11 март 2011 - 13:46, каза:

Темата е супер НЕкомерсиална. Щом не се говори за ХЕ, интереса е минимален. :biggrin:



Ако с моето ОРС падна САМО с половин-една кола от ТУРБО БЕРТОНЕ ще го сметна за успешно представяне.
Все пак :dummy:



Да така е,но ОПЦ-то си е кола бегачка,това не трябва никога да се успорва от който и да е в този форум(ако е в перфектно състояние разбира се)Гарантирам ти,че няма да поднеш с повече от кола и половина,даже е много.Това си е много относително,зависи как ще тръгнеш(теб те бива,биеш поршета-евала):o

Моля ви да престанете с тия ХЕ-та,темата е Савсеееем различна и ЗАСЛУЖАВА внимание.:dummy::opc::o
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg