Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Търново,Плевен,Русе,Ловеч и др.

ivailo06 снимка ivailo06 11 август 2009 - 21:01

Привет и от Русе,

Ей сега ще пусна идеята и в нашата хралупка :newsm05_41: , за да го видят и колегите опелджии.

Аз лично в неделя съм в Свищов от сутринта, но вечерта съм на рожден ден и към 15-16h ще пътувам на обратно.

Само едно въпросче, за такава междуселищна сбирка не е ли по-добре да се съберем от по обяд, все пак някои хора в понеделник са на работа.
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 август 2009 - 21:05

 ivailo06, на 11 Aug 2009, 09:01 PM, каза:

Привет и от Русе,

Ей сега ще пусна идеята и в нашата хралупка :newsm05_41: , за да го видят и колегите опелджии.

Аз лично в неделя съм в Свищов от сутринта, но вечерта съм на рожден ден и към 15-16h ще пътувам на обратно.

Само едно въпросче, за такава междуселищна сбирка не е ли по-добре да се съберем от по обяд, все пак някои хора в понеделник са на работа.


Добре вярно то почти всички сме на работа ... няма спор
За това искам до петък да уточним поне часът.... другото е лесно !

P.S Ся се сещам за Разград , Търговище .. между другото когато ходя с буса до Разград мяркам една бяла Астра ходила на Калояново .... има Опелчета навсякаде ...
Мнението беше редактирано от pavkata-sv: 11 август 2009 - 21:14
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 11 август 2009 - 22:52

 pavkata-sv, на 11 Aug 2009, 09:05 PM, каза:

Опелчета навсякаде ...


хахахах и аз съм забелязал че има опели навсякаде :hand: явно много се харчат на Адам Опел рожбите :hand:
Павка а за неделята ти казах как стоят нещата хем ми се иска да дойда ама и другото ми се иска малко повече а и от баницата ми се падна късмет с тея двете пръчки с гърбиците :newsm05_41:
Отговори

bak6i6a снимка bak6i6a 12 август 2009 - 00:51

[quote name='pavkata-sv' date='11 Aug 2009, 09:59 PM' post='636760']
Румба права отсечка за съжаление..може и да няма специално за това ще поумувам малко ... кажи на твоита ,че няма да е зле да види Свищов отблизо...

наще сили са на море колега :newsm05_41:
щом пък и няя права отсечка...... :hand:
ще имаме присъствие само от личния състав :hand:
Отговори

Spankme снимка Spankme 12 август 2009 - 01:35

Хахагх...прави отсечки винаги има не го слушайте павката..аз лично се сещам за една много добра такава..ако има желаещи разбира се..ще ви заведа да погоним малко..да изгорим малко бензинец :newsm05_41:
Отговори

bak6i6a снимка bak6i6a 12 август 2009 - 01:44

 ivan velichkov, на 12 Aug 2009, 02:35 AM, каза:

Хахагх...прави отсечки винаги има не го слушайте павката..аз лично се сещам за една много добра такава..ако има желаещи разбира се..ще ви заведа да погоним малко..да изгорим малко бензинец :newsm05_41:



:hand:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 август 2009 - 07:30

Правата отсечка я опраихме ся остана часът .... Според мене 16 : 00 или 17 : 00 е добре а за тез и които искат да доидат по - рано съм оставил телефони ....
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 12 август 2009 - 08:01

не съм зимал от два месеца заплата,нямам и цигари да си взема :hand: Да са еБъ в управитела безпаричен
ако преведат някви пари ще дойда и по рано но иначе няма как :newsm05_41:
Отговори

Petsata снимка Petsata 12 август 2009 - 12:48

колеги ще говоря с русенци и мислим да направим едно пътуване до свищов но искам да ми оставите някои телефон за
връзка на някой свищовлия за да се свържем като влезем в града
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 август 2009 - 17:24

0889 31 03 03 - Павел
Отговори

milenxe снимка milenxe 12 август 2009 - 17:49

От Търново,нещо не са навити много,за съжаление,пак ще разпитам,щото имаше 2-3-ма заинтересовани,ама ще видим
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 август 2009 - 18:47

Принципно ако искате може и събота когато ви е удобно аз просто предложих неделя защото уж всички са без ангажименти както искате говорете с заинтересованите и кото решите пишете и да напраим един точен ден и час .

Поздрави и очаквам скорошните отговори ...
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 13 август 2009 - 21:25

Неделя 17:00 ПАРК ПАМЕТНИЦИТЕ КОйто иска да доиде по -рано има оставени телефони ... ЗА Русенци е още на входа на града нема да го пропуснете ще видите орлите !
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 14 август 2009 - 02:55

Здрасти, Павка, чак сега виждам темата! Че тая седмица пак сме в ремонт в нас и направоо... ми писна вече :hand: само
по нощите сядам на компа. Та в събота и неделя пак ще сме под пара... дограма в събота и латекс и прочие в неделя. Нищо не обещавам, иначе идеята е супер! Ходил съм там, и в местността на кратка разходка, да видя Дунава и в заведението, където
бирата и рибката, която си поръчах се съчетаха идеално :rasp: И добре, че сте намерили отсечка, че пробвам някои неща.... и кой каза че ще горим само бензинец :newsm05_41: , аааа... ще има "CDTI RuLzZz" :hand:

ПП: Идеята ми харесва, идва ми се... но нз дали ще мога! Между другото ще имам път към Свищов по-нататък, така че като дойда ще ти звънна за по сокче :rofl:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 август 2009 - 07:23

:newsm05_41: не се спря с таз нафта хехехехе ... Ние ще бъдем в неделя там пък ще видим .
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 август 2009 - 17:32

Начи вече колегите в Свищов съм им казал 17 : 00 на мястото на срещата тези които ще идват по-пану ми имат телефона па другите ако незнаят каде да се насочат телефоните ги има моя и на един колега можете да званите ... ! :newsm05_41: До Скоро :icon_wink2:

А и КОЛЕГИ до колкото разбирам от думите ВИ Всеки се притеснява да не доиде па да няма никои тъй няма да стане Плевен се притенсяват да не бият пътя напразно Търново и те и желаещите намаляват състава ...Русе и те така Всеки ме пита ще има ли хора то това не зависи от мене ако зависеше щеше да има 100-тици ама то зависи от самите вас от вашата нагласа тъй ,че си помислете ! Разбирам ви ,че разходите за бенз няма да са малки сам по сеебе си гледам като хя Плевен ,Ловеч където мога ходя доста пъти е било напразно и такива премеждия съм имал обаче стигам до срещата СНЯГ ДЪЖД всичко и но това си е ваша преценка но знам ,че ако едните кажат ,че ще доидат и другите ще доидат нали за това го правим да се съберем всички и да избегем еднообразието...даже и хубава отсечка намерихме има още два дена помислете пак !
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 14 август 2009 - 17:47

Цитат

Божка тогаз да се хванем на БАС по 20 литра бензин ... аз казвам ,че и други ще доидат и ако искаш даже може да снимам колко и кои са дошли и после да се разберем как да получа бензина

:newsm05_41: Павка с удоволствие бих приел баса но ти току що отговори в последния си пост кой ще спечели пък и виж последните 10 поста-пишеш само ти и има 2 други мнения които по обиколен начин ти казват че няма да дойдат :icon_wink2:

п.п.трудно се събираме в собствения си град а да не говорим да накараш някой да патува
Мнението беше редактирано от Божката: 14 август 2009 - 17:49
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 август 2009 - 17:52

Господин Кирилов за бензина се бъзиках бе човече ..
Не виж принципно и да доидете и не кото стане аз съм длъжен да пробвам... Пък и един по един ще доидете :newsm05_41:
Отговори

milenxe снимка milenxe 14 август 2009 - 17:57

Ами явно,в събота ще дадем точен отговор от Търново :newsm05_41:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 15 август 2009 - 20:05

Здравейте колеги да ви информирам от Русе няма да има група. Неможахме се организираме колегите си имат ангажименти за утре. Някой друг път евентуално, ако ви е решите сте добре дошли в Русе.

Приятно прекарване :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg