Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Фарове "Devil Eyes"

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 06 август 2009 - 13:52

 peshokn, на 06 Aug 2009, 02:04 PM, каза:

Публикувано изображение

Ако питаш мен, по-добре махни ангелите и тия светлинки долу до халогените, направи девил айса да не е на точки, а да бъде една непрекъсната светеща лента и ще говорим пак.

Лентата, поставена отдолу, просто не ми харесва като естетическа идея. Грозно е отдолу, особено при Vectra B!

Браво колега, това вече е перфектно! Така си го представях и аз, но ме мързеше да го правя ... с тия точки ..
аз намерих за моята вежда за капака, Общо взето такъв мисля да е крайния ефект, но разбира се на други фарове ...
http://img212.images...0/fkswl3005.jpg
Мнението беше редактирано от AstraFen: 06 август 2009 - 13:53
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 06 август 2009 - 13:54

Колега спо0ред мен точно тези фарове не ми позволяват да махна Angel eye`s-a и да сложа някаква светеща лента или диоди който да наподобяват Devil eye`s! И лично на мен точно този начин с разположението на лентата не ми харесва много,по-зарибяващо ми е лентата да си е одоло и не мисля да заменям тези красиви очи за две вежди :newsm05_41: !!!Искам да ви благодаря за идейте който давате и за отделеното време да правите на Photoshop проекти на колата ми :icon_evil2: !!!Ето това са мойте фарчета и ми се струва ,че няма да изглеждат хубаво без кръгчетата !!!!

Публикувано изображение

Поздрави!!! :wave:
Отговори

mileff снимка mileff 07 август 2009 - 10:46

 Liubeznia, на 06 Aug 2009, 09:10 AM, каза:

Малко е прекалено според мен... ако това го видя вечер в огледалото си зад мен... ще си помисля, че ме настига Люк Скайуокър... :surrender:



Хахаххахахахаха :smile3560:
Тази тема се превърна в "Час по абстрактно изкуство"!
И така номер 1 печелиии :
Публикувано изображение
Второ място се заема от :
Публикувано изображение
и на трето място е :
Публикувано изображение

Сега сериозно по темата...
Специално за тези Devil eyes мисля, че на Вектра Б не стоят много добре да не кажа ужасно... има нещо Китайско в тях. В youtube мисля че имаше едно видео на такива devil-ки на Астра Г и на хАстрата определено и стояха много по-добре. Така, че специално за Вектра Б бих заложил на ангелчета и в никакъв случай на "Направи си сам devil eyes". В тази връзка се досещам да посъветвам Mr^DeatH да намали малко осветлението отпред защото верно си е малко претрупано... винаги трябва да се внимава с тънката граница м/у добрия тунинг и кича. Тези светлинки в решетката не изглеждат зле... но за мен лично би било по интересно да я видя без включени халогени и без вътрешните диоди на фаровете. За тях има по-добро и практично решение - към плафона. Отключваш си колата светят, заключваш си колата изгасят. При мен лично бяха така и ако отново трябва да реша как да ги направя, отново бих ги направил по този начин.
Мнението беше редактирано от mileff: 07 август 2009 - 11:01
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 07 август 2009 - 10:58

Колегата Maiky ме посъ ветва същото нещо и днес се захващам да го правя,даже вече си закупих и жица за целта,само монтажа остана :surrender: !До довечера ще е готово!!

Поздрави!! :smile3560:
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 10 август 2009 - 10:08

Здравейте, пооправих го малко и мисля крайния ефект да е това:
http://img212.images...0/fkswl3005.jpg
Така вече ми се най-нрави, но решетката нещо .... дайте некви предложения за друга решетка ...
Мнението беше редактирано от AstraFen: 10 август 2009 - 10:10
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 14 август 2009 - 20:07

 AstraFen, на 10 Aug 2009, 11:08 AM, каза:

Здравейте, пооправих го малко и мисля крайния ефект да е това:
http://img212.images...0/fkswl3005.jpg
Така вече ми се най-нрави, но решетката нещо .... дайте некви предложения за друга решетка ...


е айде бе няма ли коментари, относно девилките дето искам да направа ?
искам да ви видя мненията, щото ако ми харесва само на мен, ще се почне "цигания" и съм сигурен, че някой просто ще го казват, само за да ме дразнят ..
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 14 август 2009 - 20:44

Колега,лично на мен не ми харесва м много как е станало но това е лично мое мнение !Направи си колата така както ще ти е кеф най-много на тебе :newsm05_41: !На мен много работи ми говорих ,че циганско било ,че незнам си какво,но на мен си ми е кеф !Лично на мен най- ми харесват девилките като на Ауди,една хубава линия която да покрива само час т от фара ,а не да го угражда целия както във случея,както казах вече лично мое мнение !Пожелавам ти успех в проекта !!

Поздрави!! :icon_wink2:
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 14 август 2009 - 21:26

 Mr^DeatH, на 14 Aug 2009, 09:44 PM, каза:

Колега,лично на мен не ми харесва м много как е станало но това е лично мое мнение !Направи си колата така както ще ти е кеф най-много на тебе :icon_wink2: !На мен много работи ми говорих ,че циганско било ,че незнам си какво,но на мен си ми е кеф !Лично на мен най- ми харесват девилките като на Ауди,една хубава линия която да покрива само час т от фара ,а не да го угражда целия както във случея,както казах вече лично мое мнение !Пожелавам ти успех в проекта !!

Поздрави!! :kinggrin:


Мерси колега, едно мнение най накрая ... прав си няма да ги слушам, ще го правя като ми е кеф :newsm05_41: , но пак ще ги пробвам и ще ги направя и двата варианта които каза - като на ауди и моя ... сега си правя музиката и събирам за усилвател
като го взема ще си направя капака, и решетката и ще сложа диодите, но както гледам май ще трябва да сложа и други мигачи, че така оранжеви въобще няма да отива, пак некви диодни, защото мисля след някоя годинка да сложа тия диодните отзад за астра, кристалните не ми харесват... дай некъв пример за диоден мигач, да може като се реша да го правя, да влеза тук и да видя всичко което ще ми трябва
Отговори

tonkata92 снимка tonkata92 14 август 2009 - 21:32

Здрасти колега, добре си го замислил, в крайна сметка ако така ти харесва. Искаше мнение за решетка - използвай такава от фейслифтовата астра (96-97год.), смятам че изглежда по-добре, поне на повечето коли с такъв капак които съм виждал изглежда добре. Относно мигачите и стоповете, сега дори и да ти харесат някакви, то след няколко месеца могат да излязат по-различни, така че първо събери пари и тогава разгледай.

Успех с тунинга! :newsm05_41:
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 14 август 2009 - 21:35

 tonkata92, на 14 Aug 2009, 10:32 PM, каза:

Здрасти колега, добре си го замислил, в крайна сметка ако така ти харесва. Искаше мнение за решетка - използвай такава от фейслифтовата астра (96-97год.), смятам че изглежда по-добре, поне на повечето коли с такъв капак които съм виждал изглежда добре. Относно мигачите и стоповете, сега дори и да ти харесат някакви, то след няколко месеца могат да излязат по-различни, така че първо събери пари и тогава разгледай.

Успех с тунинга! :newsm05_41:


Мерси колега :icon_wink2: ще го изпипам :kinggrin:
Отговори

3axo снимка 3axo 15 октомври 2009 - 19:32

 Mr^DeatH, на 06 Aug 2009, 14:54, каза:

Колега спо0ред мен точно тези фарове не ми позволяват да махна Angel eye`s-a и да сложа някаква светеща лента или диоди който да наподобяват Devil eye`s! И лично на мен точно този начин с разположението на лентата не ми харесва много,по-зарибяващо ми е лентата да си е одоло и не мисля да заменям тези красиви очи за две вежди :spam: !!!Искам да ви благодаря за идейте който давате и за отделеното време да правите на Photoshop проекти на колата ми :mhihi: !!!Ето това са мойте фарчета и ми се струва ,че няма да изглеждат хубаво без кръгчетата !!!!

Публикувано изображение

Поздрави!!! :clapping:


Много си прав колега :19a: подкрепям изцяло мнението ти. Аз отдавна се каня да сложа такива и най-накрая му дойде времето от самосебе си. Едно леко ПТП и просто имам нужда от нови фарове. :19a:
Дай малко инфо откъде мога да си намеря тъкива и къква ценичка са.
Мнението беше редактирано от 3axo: 15 октомври 2009 - 23:17
Отговори

Vas снимка Vas 15 октомври 2009 - 20:06

 AstraFen, на 14 Aug 2009, 22:26, каза:

Мерси колега, едно мнение най накрая ... прав си няма да ги слушам, ще го правя като ми е кеф :mhihi: , но пак ще ги пробвам и ще ги направя и двата варианта които каза - като на ауди и моя ... сега си правя музиката и събирам за усилвател
като го взема ще си направя капака, и решетката и ще сложа диодите, но както гледам май ще трябва да сложа и други мигачи, че така оранжеви въобще няма да отива, пак некви диодни, защото мисля след някоя годинка да сложа тия диодните отзад за астра, кристалните не ми харесват... дай некъв пример за диоден мигач, да може като се реша да го правя, да влеза тук и да видя всичко което ще ми трябва


Какво стана с Devil Eyes?
Давай снимки ако си правил нещо по въпроса :clapping:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 15 октомври 2009 - 20:18

 3axo, на 15 Oct 2009, 20:32, каза:

Дай малко инфо откъде мога да си намеря тъкива и къкжа ценичка са.

Честито :clapping:
Отговори

Hegemon снимка Hegemon 17 октомври 2009 - 12:59

Колегата с Вектра Б и диодите му се прекланям, страхотно му е станала Вектрата!!! :clapping:
Отговори

KingWolf снимка KingWolf 29 октомври 2009 - 01:15

http://www.vbox7.com/play:c256e51f Toва е нещо просто, но красиво.Не се изискват нито кои знае какви умения нито много пари.Само не се сещам от какво може да се вземе пластмасовата пръчица.Незнам дали има могат да се намерят масивни пръчици от щори.Ако някой има идея да сподели
Отговори

Astrajiq снимка Astrajiq 02 ноември 2009 - 18:29

Ето точния клип за мераклийте който искат да си ги направят- http://www.vbox7.com/play:8e6d4657
не се изисква кой знае колко само се чудя от каде може да се вземе оная пластмасова тръбичка която фактически свети и каква е...Чувал съм мнения 4е може да се вземе от щори, но ако се намери плътна а не куха.ако някой се сеща да казва...а ако на някой му трябва превод ще го преведа :mhihi:
Отговори

ickko снимка ickko 03 ноември 2009 - 10:43

:rasp: :mhihi:
Отговори

PVCecoTuning снимка PVCecoTuning 14 ноември 2009 - 00:41

Daylight Zafira
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 15 ноември 2009 - 20:45

Здравейте колеги, най-накрая завърших моя проект, с музиката и като събрах пари оправих и девилките, май е единствената астра Ф с девилки :drinks:

ето как изглеждат:
http://img94.imagesh...00/sdc10412.jpg
http://img214.images...60/sdc10411.jpg

eто и една снимка от интериорните промени: :rasp:
http://img137.images...31/sdc10427.jpg


Дайте мнения, и коментари, надявам се да ви харесат :doh:

Само ми е чудно дали е единствената астричка Ф с девилки :drinks: уникална :61: :61:
Мнението беше редактирано от AstraFen: 15 ноември 2009 - 20:46
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 16 ноември 2009 - 10:37

Брато, евала за старанието.. Но... Сега говоря общо, не специално за тебе.. Незнам каква е тая мода да се мъчите колите Ви да не приличат на ОПЕЛ.. Devil Eyes... Angel Eyes.. Като искате колата Ви да е с ангели , що не сте си купили БМВ направо? Или като ще е с Дяволски очки, направо ауди... Просто в повечето варианти, които съм гледал, с изключения разбира се, колите стават... :drinks: :rasp: .. Колите в форума специално, който имат добро съчетание от фарове и обща визия са тия на Зендер, Майки, на питбула вектрата и още няколко коли, който самите ангели приличат на общата визия на колата, в смисъл че не само са сложени фаровете и тунинга - готов.. Като се сменя един елемент, това води до смяната на друг по дадената виаия на автомобила.. Не да сложиш фаровете и готово.. Та по темата.. По грозно нещо от това нещо, наречено "Devil Eyes" на опел не бях виждал.. Сериозно.. Изобщо незнам как Ви се връзва визията на тая коледна лентичка в фара с общата линия на автомобила?! Аз малко не го виждам, незнам за другите - лично мое мнение е това и не ангажирам никого с него! Просто като правите някаква промяна по колата, било то и елементарна.. първо помислете дали се връзва с цялата визия на автомобила, линия и вид.. Просто дяволските очи на ауди, просто при проектирането на колата са били замислени така да са, а не да ги слагате на стари опели и после да изглежда ужасно.. Та за последно.. Върни си оригиналния вид на фара да не те мислят за бивш голфаджия и си карай колата.. Или правиш нещо като хората, или по добре не прави нищо.. Съвет.. Успех все пак! Но на мен определено НЕ ми харесва как изглежда! :drinks:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg