Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Фарове "Devil Eyes"

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 16 ноември 2009 - 14:33

 Звезделин, на 16 Nov 2009, 11:37, каза:

Брато, евала за старанието.. Но... Сега говоря общо, не специално за тебе.. Незнам каква е тая мода да се мъчите колите Ви да не приличат на ОПЕЛ.. Devil Eyes... Angel Eyes.. Като искате колата Ви да е с ангели , що не сте си купили БМВ направо? Или като ще е с Дяволски очки, направо ауди... Просто в повечето варианти, които съм гледал, с изключения разбира се, колите стават... :61: :doh: .. Колите в форума специално, който имат добро съчетание от фарове и обща визия са тия на Зендер, Майки, на питбула вектрата и още няколко коли, който самите ангели приличат на общата визия на колата, в смисъл че не само са сложени фаровете и тунинга - готов.. Като се сменя един елемент, това води до смяната на друг по дадената виаия на автомобила.. Не да сложиш фаровете и готово.. Та по темата.. По грозно нещо от това нещо, наречено "Devil Eyes" на опел не бях виждал.. Сериозно.. Изобщо незнам как Ви се връзва визията на тая коледна лентичка в фара с общата линия на автомобила?! Аз малко не го виждам, незнам за другите - лично мое мнение е това и не ангажирам никого с него! Просто като правите някаква промяна по колата, било то и елементарна.. първо помислете дали се връзва с цялата визия на автомобила, линия и вид.. Просто дяволските очи на ауди, просто при проектирането на колата са били замислени така да са, а не да ги слагате на стари опели и после да изглежда ужасно.. Та за последно.. Върни си оригиналния вид на фара да не те мислят за бивш голфаджия и си карай колата.. Или правиш нещо като хората, или по добре не прави нищо.. Съвет.. Успех все пак! Но на мен определено НЕ ми харесва как изглежда! :rasp:

Колега на 16 години съм, и нямам много финанси засега, а и като нямам книжка ми е много трудно с колелото да обикалям нагоре надоло да си вземам частите ...
Това е първоначаното записляне на промяната по колата, сега ще продължа с интериора, и като го стегна та да ми хареса, ще и сложа БОДИ, което ще пасва напълно на фара :drinks:
Това е едва началната промяна по колата... просто нямам възможност сега .. училището ме тормози бая и нямам и много време да се занимавам, но ми е приятно и интересно, и затова съм почнал поне като взема книжка, интериора да е напълно готов :61: за външния вид има време :drinks:
Отговори

Shades снимка Shades 16 ноември 2009 - 14:57

Аз също съм на мнение, че точно тези фарове са отвъд добрия вкус. Ангелите ги приемам някак си, но тези изглеждат и светят ЕВТИНО. Отделно, че тотално умира линията на колата. В началото ме радваха леко, но на живо се оказаха смъртоносни :drinks: Ако си падаш по кич-тунинга ОК, иначе е просто пари на вятъра. За самоделка не ми се и коментира ...
Отговори

ickko снимка ickko 16 ноември 2009 - 17:49

 AstraFen, на 15 Nov 2009, 20:45, каза:

Само ми е чудно дали е единствената астричка Ф с девилки :doh:


надявам се, че да :drinks:


Не се сърди, не искам да ти убивам ентусиазма, но тва е грозна работа... :drinks: Знам че го правиш от мераци и липса на средства, нооо ако ще правиш нещо, по-добре задръж, събери пари без да правиш нищо през това време по колата и накрая сложи нещо качествено ;) А твааа и 3 лева да ти е излезнало - не си струва... че даже и 3 лева да са ти дали - пак :rasp:

Успех за напред и дано другата интервенция по колата да е по-смислена :)

Поздрави ;)
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 16 ноември 2009 - 22:46

Да очаквах, че ще кажете нещо подобно, но това не е завършека на колата ;)
като я направя както мисля, ще пусна пак снимка, няма да изглежда така :rasp:
Поне така както аз си го представям ще е много по яко :drinks:
Все пак единствената с Devil eyes ;) че ми е писнало с ангелите ...
а по отношение на коментара че сме почнали да ги павим като БМВ и АУДИ .. просто ми е писнало да гледам обикновен фар...
и искам някаква промяна :drinks:
Утре, други ден ще пусна снимчица на направената ;)
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 17 ноември 2009 - 18:28

Фаровете ги завърших ето я .. Астричката с девилки как изглежда:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Гостpeshokn_* 18 ноември 2009 - 12:38

Ех мераци, ех страдание, ех суееета! Значи колеги, ние по принцип сме свикнали да плащаме един куп пари за оптичен тунинг и явно това се отразява върху преценката ни за оптичния unique тунинг - а знаете, че оптики има най-различни - та дори напоследък оня тунинг с ръждата, ако може да се нарече тунинг, разбира се. На мен лично варианта на снимката по-долу ми харесва, като добавям две забележки - намръщването на капака трябва да е по-силно и опитай се да намериш цялостни светещи ленти - в смисъл да не са на точки. Това е лично мнение и не желая да ангажирам когото и да било с него, но идеята е, че подобни идеи трябва да се подстрекават и тласкат към развитие. Да, на първо време може да не изглежда добре, но реално той като го направи и си види грешките, ще си вземе поука и ще се поправи. Напълно убеден съм в това, защото и аз на младини бях купувал кристални фарове и стопове за астрата, пък като видях колко съм цигански-любитело-настроен, се усетих и смених хрома с черно. Всички допускаме грешки, въпроса е да се поправим. А иначе съм напълно съгласен с колегата, твърдящ, че О.Т. не представлява само монтирането на едните му ангели или Гяволи ... :))) прав е той, прав е, седи на върхО на планината и пишка върху вас. :icon_wink2: Прав е също, че реално в форума има коли, които се броят на пръстите на едната ми ръка, на които въпросните фарове стоят добре и са преценени съобразно визията на автомобила. Изключително жалко е, че малко са тези, които знаят какво искат да постигнат по отношение О.Т. и имат естетически усет за нещата ... но нищо, младежо! Дерзай!!!!

Публикувано изображение
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 18 ноември 2009 - 14:34

 peshokn, на 18 Nov 2009, 13:38, каза:

Ех мераци, ех страдание, ех суееета! Значи колеги, ние по принцип сме свикнали да плащаме един куп пари за оптичен тунинг и явно това се отразява върху преценката ни за оптичния unique тунинг - а знаете, че оптики има най-различни - та дори напоследък оня тунинг с ръждата, ако може да се нарече тунинг, разбира се. На мен лично варианта на снимката по-долу ми харесва, като добавям две забележки - намръщването на капака трябва да е по-силно и опитай се да намериш цялостни светещи ленти - в смисъл да не са на точки. Това е лично мнение и не желая да ангажирам когото и да било с него, но идеята е, че подобни идеи трябва да се подстрекават и тласкат към развитие. Да, на първо време може да не изглежда добре, но реално той като го направи и си види грешките, ще си вземе поука и ще се поправи. Напълно убеден съм в това, защото и аз на младини бях купувал кристални фарове и стопове за астрата, пък като видях колко съм цигански-любитело-настроен, се усетих и смених хрома с черно. Всички допускаме грешки, въпроса е да се поправим. А иначе съм напълно съгласен с колегата, твърдящ, че О.Т. не представлява само монтирането на едните му ангели или Гяволи ... :))) прав е той, прав е, седи на върхО на планината и пишка върху вас. :icon_wink2: Прав е също, че реално в форума има коли, които се броят на пръстите на едната ми ръка, на които въпросните фарове стоят добре и са преценени съобразно визията на автомобила. Изключително жалко е, че малко са тези, които знаят какво искат да постигнат по отношение О.Т. и имат естетически усет за нещата ... но нищо, младежо! Дерзай!!!!

Прав си, аз по едно време и бях сложил едни неони за светомузика, но просто след време го счетнах за пълна простотия, прав си просто тряя минем през всички варианти, и да оставим тоя дето ни най-харесва, и да се учим от грешките, като каза за скъпия тунинг, .. правя колкото имам възможност... сега не си заслужаваше да вземам оригинално направен фар, защото са и много скъпи, а и да сменя само това, просто не върви, а исках просто някаква промяна по фара и така .. това излезе най-ефтино, и пак има промяна, която ме кефи, като ми мине мерака, ще ги сменя :mhihi:
Обмислям вариант по-натам, да събирам за някое GSi 96 - 97 г или Астра H GTC и затова се чудя, дали има смисъл изобщо да я правя тази ... или да не давам повече пари за нея, а да събирам за по-ново астре :nau:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg