Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Попитайте за сервиз или магазин в Кюстендил в тази тема

Vertig0 снимка Vertig0 29 април 2009 - 12:58

Нека тук бъде мястото за информация,насоки,приятни и неприятни впечатления от сервизи и майстори.
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 01 май 2009 - 17:36

абе "най-добрите майстори са в кн.. бе било то теникиджийство (бояджийстов) било то.. ходова част а пък за електрониката там им е най-силната част ! работят на ниски цени-почти за без пари бе само арни работи....и те тъй"

"МНОГОООО СЪМММ ДОВОЛЕЕЕНН от тукашните майстории... "
Мнението беше редактирано от kraskata_corsa: 01 май 2009 - 17:36
Отговори

Гостpeshokn_* 04 май 2009 - 11:06

Дано написаното от теб да е иронично. Нали знаеш, че неможе да се слага един слой боя, десет слоя лак? :blink: Или то може, ма какъв е смисъла аджеба?

Така, я вие тука като видни джингибита да кажете кой е най-добрия, съответно свестен бояджия в Кюстендил?
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 04 май 2009 - 16:58

 peshokn, на 04 May 2009, 12:06 PM, каза:

Дано написаното от теб да е иронично. Нали знаеш, че неможе да се слага един слой боя, десет слоя лак? :blink: Или то може, ма какъв е смисъла аджеба?

Така, я вие тука като видни джингибита да кажете кой е най-добрия, съответно свестен бояджия в Кюстендил?



ми Пеш... аз мисля да рискувам с майсторите на гарата
Отговори

GOROSTOYANOV снимка GOROSTOYANOV 06 май 2009 - 11:51

:blink: помощ направо се предавам и не мога да се справя с проблема а тои е:Декември месец ми протече рейката на опел Зафира.Похвалиха ми маистор от Дупница и аз като голям наивник право там/търсих в Кюстиндил но не открих/След две ходенета с колата до там на третият път бях приет и ми казаха че на другият ден ще ми е готова да си я взема. Трябвало да се шлаифа в Бл.град.и утре да нося 200 лв.Дадоха ми гаранция 6 месеца . И какво ми беше учудването когато след 3 месеца ми протече пак направо не знам какво да правя а новата е 1800 лв.
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 06 май 2009 - 12:43

Аз също не съм чувал някой в КН да рециклира рейки.Моя съвет е да си намериш втора ръка от някъде.
Отговори

ceko45 снимка ceko45 22 март 2010 - 15:31

Да ми препоръчате някой майстор по опели, дето "чува" разни звуци по мотора, че има нещо, ама никой не е сигурен какво е. Някой казват повдигачи, други клапани, а трети казват че няма нищо.
Отговори

Гостpeshokn_* 26 март 2010 - 23:09

При подобни проблеми винаги търся Ради у СБА ... досега грешка от негова страна не е имало.
Отговори

ceko45 снимка ceko45 27 юни 2010 - 10:23

Миналата седмица някой нещастник ми надраска колата от дясно. След като си заведох щетата, отидох при Пламен, сервиза му е зад "Мона Лизата", зад едни метални врати. Оставих я и за 4 дни я направи. Като отидох да си я взема направо не можах да повярвам на очите си. Въобще не се личеше че е боядисвана- боя, лак, всичко беше перфектно, направо нямам думи. Беше я направил супер. Горещо го препоръчвам на всеки, който си държи на колата и иска да стане перфектна. Човека излезе много съвестен и внимателен към всеки един детайл и изключителен мастор на "боите и четките" :newsm05_41: . Ако някой не ми вярва нека ми пише на ЛС и ще му покажа колата, да видим дали ще открие разликата :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 05 юли 2010 - 12:11

Зад КЗК? Какви пари ти взе?
Отговори

LEVSKIMEN снимка LEVSKIMEN 20 февруари 2013 - 11:46

Здравейте,колеги.Интересува ме добър сервиз или майстор на метанови уредби в Кюстендил.Благодаря ви предварително.Поздрави.Само да не е този,който се намира до Метбол Людмил май се казваше,че нещо не ми вдъхва доверие този човек.
Мнението беше редактирано от LEVSKIMEN: 20 февруари 2013 - 11:48
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg