Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Попитайте за сервиз или магазин в София

Jelev снимка Jelev 02 октомври 2008 - 21:27

Колеги и аз съм за сервиз за брони, предната ми на нищо не прилича хаха :thu: Е
Колко пари г/д ще излезне да се оправи леко пукната броня( на снимката в дясно до номера) , и да боядиса щото е избледняла..
Публикувано изображение



Колега извинявам се, че използвам темата ти.... :beer:
Отговори

icefire снимка icefire 06 октомври 2008 - 21:32

Здравейте, днес ми присветна за около 5 мин оранжевата лампа за авариен режим. После изгасна, после пак присветна за малко.. Та, къде да я закарам в София на диагностика? По принцип ми е удобно в Сухата река, но не е проблем да я закарам където и да е.. Стига да е в София все пак..
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 25 януари 2009 - 15:08

казвайте някой наясно с имплантиране на двигатели в софия и окръга.Имам 2.6 мотор,искам да го кача на омега 2000
Отговори

Danski снимка Danski 07 март 2009 - 15:41

Колеги, от скоро имам Калибра. Искам да премина през следните неща:

1. Дясно каре да се смени
2. Диагностика на електрониката
3. Лампичката за ABS ми свети
4. Оборотите ми са да кажем 980 об/мин (малко под 1-ницата на оборотомера) на празен ход. Не е ли малко много.

Къде в района на Дървеница/Младост според вас е НАЙ-добре да отида за тези неща. Бихте ли ми казали колко би ми излязло това каре отпред да го сменя ?

Благодаря.
Мнението беше редактирано от Danski: 07 март 2009 - 15:43
Отговори

asendim снимка asendim 16 март 2009 - 00:22

 tonkata92, на 30 Sep 2008, 06:07 PM, каза:

Ако искаш в оторизиран сервиз може да отидеш в Аксон в Младост - Бизнеспарка, това ти е най-близо.


Здравейте колеги ,

темата малко е позападнала, но като четох не се сдържах и ще ви препоръчам да не се занимавате с Аксон в Младост ....за да не ви е зле и да ви е яд после.
Преди 2 години ходих, че нали уж сервиз на Опел и си платих като пич за дреболии и каквото смениха, подобре да не го бяха пипали. Брат ми попогрешка ходи и той там за датчици и накладки ,и после нито грешката бе изчезнала, нито колата спираше заради некачествени части. Като цяло гнусно обслужване и смешни цени за това мизерно сервизче. :biggrin:

За същите цени съм ходил в софия ауто на ботевградско и разликата в класите е осезаема .

Поздрави :biggrin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 март 2009 - 10:14

Някой ползвал ли е услугите на Вили Дизайн за бояджииски услуги, от застрахователната фирма ме насочиха към тях, те им били нещо като оторизиран сервиз.
Отговори

savski снимка savski 30 март 2009 - 12:40

Колега, поразтърсих се из други автофоруми, за да видя дали някой има впечатления от Вили Дизайн и общо взето намерих само една по-подробна тема. Като цяло потребтелите се оплакват основно от 2 неща - лошо отношение и доста високи цени. Специално на теб цената не ти е проблем, щом застрахователят те праща там, предполагам и обслужването може да бъде преглътнато. Сега цитирам едно мнение, което мисля, че ще ти изгради някаква бегла картина. (Мнението и копирано директно, съжалявам, че е на шльокавица)

Цитат

Prochetoh ,che dosta ot vas ne sa ocharovani ot otnoshenite im kum klientite i se iznenadah,zastoto kum men biaha neveroiatno lubezni.
Vsustnost edinstveno sum se vizdal s sobstvenika, koito e mislia ,che Vladi se kazvashe, ta toi mi otgovori na vsichki vuprosi dosta izcherpatelno,dade mi idei,kakto i razlichni varianti na tova ,koeto iskah ( stavashe vupros za tuning paketa na Lorinser).
Za cenite ne sum v chas mnogo,no vse pak mi se stori dosta debelo , primerno 350 eur. samo spoilercheto na zadnoto stuklo i pokriva i oste 150 eur. za montaza , a za celia paket 4200 eur.
Niamam baza za sravnenie s drugi ceni i firmi , no pone otnoshenieto beshe na nivo.
Losho vpechatlenie mi napraviha momchencata ,koito raboteha tam,kazvam ne sluchaino momchenca,zastoto ne mi se iska toku sto zavursheli uchiliste momcheta da se uchat na kolata mi ( makar ,che biah uspokoen che sa izkara kurs v germania specialno ).
Takiva sa mi nabludeniata obsto vzeto ot Vili Dizain.
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 март 2009 - 16:15

 savski, на 30 Mar 2009, 01:40 PM, каза:

...

Лощото е че и аз откривам само лоши мнения за тях по форумите, работели бавно и били надути :(
А нямам време да ходя до застрахователите, да ме пращат другъде...
Та давайте отзиви...
Отговори

Марто снимка Марто 30 март 2009 - 22:37

Жоре приятели са ми така че кажи като решиш да ходиш да им звънна и да ти обърнат повечко внимание ;)
Отговори

savski снимка savski 03 април 2009 - 20:09

Колеги, препоръчайте ми сервиз за автоклиматици. Проблемът е, че двузоновия климатроник в колата баща ми не работи. Диспеят свети, но духа все едно съм пуснал вентилатора в Кадета ми.
Отговори

raid снимка raid 14 май 2009 - 17:33

Колеги, а тапицер за волани - кожен/велурен ?

И някой който се занимава с брони ?
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 20 юли 2009 - 22:12

здравеите аз сам нов член на опел имам вектра А и искам малко савети за нея какво мога да направя за нея
Отговори

Dexter1 снимка Dexter1 16 септември 2009 - 20:13

Здравейте. Колата ми изгни при задните пружини.Не мога да намеря сервиз в който да я изкърпят.Моля помогнете.
Мнението беше редактирано от Dexter1: 28 март 2010 - 21:43
Отговори

double_d снимка double_d 05 декември 2009 - 23:52

...
Мнението беше редактирано от double_d: 08 декември 2009 - 16:34
Отговори

veso_pesa снимка veso_pesa 30 декември 2009 - 01:46

Тъй като тук е тема за питане за магазини из София, Спешно ми трябва да знам от каде може да се купи КИСЕЛИНА за акумулатори? Моля за съдействие наистина е спешно :fire: :fire: :fire:
Отговори

Pavlin снимка Pavlin 23 март 2010 - 19:15

Здравейте Колеги,
Къде си ремонтирате колите - и по двигателите, и по ходовата част? Моля само за отзиви за добри сервизи. Благодаря.
Павлин
Отговори

Izparitel снимка Izparitel 24 март 2010 - 22:30

 Pavlin, на 23 Mar 2010, 19:15, каза:

Здравейте Колеги,
Къде си ремонтирате колите - и по двигателите, и по ходовата част? Моля само за отзиви за добри сервизи. Благодаря.
Павлин


Аз поне съм доволен от един сервиз в Орландовци - Първа българска армия 47.
За съжаление скоро пак ще трябва да ги посещавам, че нещо по ходовата част отпред се разтропа. 0885-752-388
Отговори

Pavlin снимка Pavlin 24 март 2010 - 22:33

Аз оня ден смених билаетка в София Ауто за към 100 лв. Май леко се минах, ама айде.... Здраве да е

 Izparitel, на 24 Mar 2010, 22:30, каза:

Аз поне съм доволен от един сервиз в Орландовци - Първа българска армия 47.
За съжаление скоро пак ще трябва да ги посещавам, че нещо по ходовата част отпред се разтропа. 0885-752-388
Отговори

Dexter1 снимка Dexter1 28 март 2010 - 21:44

 Dexter1, на 16 Sep 2009, 21:13, каза:

Здравейте. Колата ми изгни при задните пружини.Не мога да намеря сервиз в който да я изкърпят.Моля помогнете.
Отговори

Гостgreatdeal_* 01 април 2010 - 11:40

Здравейте колеги!
За първи път пиша във вашия форум, надявам се че съм в точния раздел и не съм в разрез с правилата.


В търсачката не намерих конкретен отговор.

Въпроса ми е следния - някой сменявал ли е прагове на opel cadett и как вървят цените? Аз карам daewoo nexia, което е идентично с кадета и разбрах, че мога да си купя комплект 2 прага и 2 вежди за 120лв. Знаете ли как стои въпроса като цена за монтажа и след това боядисването? Ако някой е правил такъв ремонт и е доволен, може да ми дадете координати. От София съм.
Като цяло ме интересува по-евтин вариант, защото колата не струва повече от 1 000лв. Ако има опция за покриването с пластмасови прагове и е по-евтино ще се насоча на там.




Благодаря!
Мнението беше редактирано от greatdeal: 01 април 2010 - 11:58
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg