Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Препоръчайте ми видеорегистратор

Жоро–GSI снимка Жоро–GSI 17 септември 2017 - 01:31

Колеги бих искал ако може да ми препоръчате видеорегистратор ако може такъв който засписва както случващото се пред така и случващото се зад колата.Както и да записва всичко по време както в движение така и когато автомобилът е в покой,както и нощно време.Причината е че постоянно нещо ми крадът от колата.До сега ми крадоха,антената,капачките на винтилите и чистачките.Не са скъпи,но ми писна разни лайненца да ми крадат разни неща от колата.Както и миналата година зимата някой ми помля бронята на един паркинг и избяга.Моля препоръчайте ми такъв регистратор,ако може да е на идеята на тия които са вградени в огледало за обратно виждане,но най-важните критерии е да записва и от пред и от зад и когато колата е в покой и нощно време.И да е на някаква по приемлива цена.
Отговори

rosen71 снимка rosen71 16 декември 2017 - 09:00

 Жоро–GSI, на 17 септември 2017 - 01:31, каза:

Колеги бих искал ако може да ми препоръчате видеорегистратор ако може такъв който засписва както случващото се пред така и случващото се зад колата.Както и да записва всичко по време както в движение така и когато автомобилът е в покой,както и нощно време.Причината е че постоянно нещо ми крадът от колата.До сега ми крадоха,антената,капачките на винтилите и чистачките.Не са скъпи,но ми писна разни лайненца да ми крадат разни неща от колата.Както и миналата година зимата някой ми помля бронята на един паркинг и избяга.Моля препоръчайте ми такъв регистратор,ако може да е на идеята на тия които са вградени в огледало за обратно виждане,но най-важните критерии е да записва и от пред и от зад и когато колата е в покой и нощно време.И да е на някаква по приемлива цена.



Колега, понятието "приемлива" цена е доста субективно.
Това, което си написал, че искаш, се нарича мобилно записващо устройство (или Car BlackBox). Цената му едва ли ще е "приемлива" за тебе-то струва м/у 600 и 900 евро, в зависимост от големината на хард диска и опциите (като WiFi, 3G). Освен това, камерите се купуват отделно, и те биха били около 100Е бройката. Устройството позволява свързването на 4 камери.

Такава конфигурация би покрила твоите изисквания за "да записва и от пред и отзад и когато колата е в покой и нощно време", както и при 3G/WiFi версията може да се гледа и през телефон/компютър. С такива са оборудвани колите на полицията.
С другите видеорегистратори, дето ги има масово, не че не става, но не правят повече от 2-3 часа запис и с най-голямата карта, която може да им се сложи.
Отговори

anco777 снимка anco777 31 октомври 2018 - 22:05

Гледам няма развитие по темата, а ще е готино колегите с опит да споделят.
И мен ме интересува видеорегистратор с 2 камери и задължително със сензор за движение и нощно виждане, че някой ми дере колата без причина... и все по различни елементи...
:dance:
Отговори

anco777 снимка anco777 31 октомври 2018 - 22:15

Гледам няма развитие по темата, а ще е готино колегите с опит да споделят.
И мен ме интересува видеорегистратор с 2 камери и задължително със сензор за движение и нощно виждане, че някой ми дере колата без причина... и все по различни елементи...
:dance:
Отговори

sathv снимка sathv 31 октомври 2018 - 23:37

Тези неща се правят с панорамни 360 градусови камери.
Ето един добър евтин модел. https://www.mbvision...d6332fwd-i.html
Може да сложиш и един 3g модул и да си я гледаш от къщи. Отделно може да настроиш софтуера да ти сигнализира през ноща и тогава счупването на главата на злосторника е гарантирано.
Мнението беше редактирано от sathv: 31 октомври 2018 - 23:46
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 01 ноември 2018 - 17:48

Аз ползвам видеорегистратор, който струва 100-на лева и качеството е приемливо. Но не смея през нощта да я оставям на стъклото, защото все ще се намери някой луд да ти счупи някое стъкло и да я открадне.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg