Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Температурен датчик на таблото

niggaz_nature снимка niggaz_nature 30 август 2008 - 21:52

Здравейте колеги днес си махах филтъра на колата че ми пречеше за да стигна до фара да го наглася. Сложих го но по късно забелязах че датчика ми на таблото за температурата не работи. А преди това си работеше . Какво може да се е объркало някакви предложения. Отгоре на филтъра влиза една букса и се хваща там и преди нея има едно кабелче еденично с една клема малко разпъната и не си спомням дали беше включена някъде , а не мога да и намеря място. Утре ще я снимам , но не вярвам от нея да е проблема. Мисля да пробвам утре да откача датчика там кабелите и пак да ги закача. Какво ще ме посъветвате ако на някой му се е случвало нещо подобно ? Бушон да не е не съм гледал сега се сещам , но и не знам дали има точно за това пък.
Отговори

lupo13 снимка lupo13 30 август 2008 - 22:05

 niggaz_nature, на Aug 30 2008, 10:52 PM, каза:

Здравейте колеги днес си махах филтъра на колата че ми пречеше за да стигна до фара да го наглася. Сложих го но по късно забелязах че датчика ми на таблото за температурата не работи. А преди това си работеше . Какво може да се е объркало някакви предложения. Отгоре на филтъра влиза една букса и се хваща там и преди нея има едно кабелче еденично с една клема малко разпъната и не си спомням дали беше включена някъде , а не мога да и намеря място. Утре ще я снимам , но не вярвам от нея да е проблема. Мисля да пробвам утре да откача датчика там кабелите и пак да ги закача. Какво ще ме посъветвате ако на някой му се е случвало нещо подобно ? Бушон да не е не съм гледал сега се сещам , но и не знам дали има точно за това пък.

датчика ти е със кабелна обувка който стои на термостата и кабела минава до кутията на въз. ф-р. та този въпросен кабел трябва да го сложиш на датчика и всичко ще е тип топ <_<
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 01 септември 2008 - 10:32

 lupo13, на Aug 30 2008, 11:05 PM, каза:

датчика ти е със кабелна обувка който стои на термостата и кабела минава до кутията на въз. ф-р. та този въпросен кабел трябва да го сложиш на датчика и всичко ще е тип топ <_<



А де ами кат не мога да видя от къде съм го откачил :) . Следобят ще снимам снимки да ми покажеш къде точно да гледам . Или сега ако има някоя снимка някой да ме опъти ще съм благодарен.
Отговори

borro снимка borro 01 септември 2008 - 18:49

Ползвах снимка на колега от форума, дано няма нищо против.
Това е при Ц20НЕ.
Публикувано изображение
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 02 септември 2008 - 08:31

 borro, на Sep 1 2008, 07:49 PM, каза:

Ползвах снимка на колега от форума, дано няма нищо против.
Това е при Ц20НЕ.
Публикувано изображение


Много благодаря оправих го . Ето и снимка как е при мен .

Публикувано изображение

Никога пък нямаше да си помисля че тая букса е за там пък. <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg