Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Opel Insignia вместо Opel Vectra?

Тази тема е заключена

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 03 декември 2007 - 21:21

Аз пък се радвам, че сменят името щото като гледам как осират култовото Вектра с някакви :blink: дизайни, направо ми се реве! Вектра А ще си остане класика!!!
Отговори

Владко снимка Владко 03 декември 2007 - 21:39

Таман след години като си купя вектра С и ще знам че карам последната генерация вектра и няя да ма е яд че не мога да си купя по-новата :blink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 03 декември 2007 - 21:41

 sv_tzvetkov, на Dec 3 2007, 08:21 PM, каза:

Вектра А ще си остане класика!!!

Точно! :blink:
Отговори

SnAp снимка SnAp 03 декември 2007 - 22:17

 zdravkop, на Dec 3 2007, 08:41 PM, каза:

 sv_tzvetkov, на Dec 3 2007, 08:21 PM, каза:

Вектра А ще си остане класика!!!

Точно! :o


Наистина ще остане класика. :o :blink: :o
Отговори

RED-VECTRA снимка RED-VECTRA 04 декември 2007 - 20:19

Ето вижте как изглежда вътре направо нямам думи по-грозно нещо не бях виждал и + това е за 4 човека......... http://www.in.gr/auto/parousiaseis/foto_bi...Insignia_19.jpg
Отговори

vectra_rules снимка vectra_rules 04 декември 2007 - 20:31

Все ми се струва ,че това ще наследи SIGNUM-a,а не Vectra,но това само времето ще покаже.Иначе какво мога да кажа освен VECTRA RULEZZZZ.Време е да се завърнат към истинския немски дизайн,а не да копират американските недомислици.И това ако мислят да го продават в Европа,силно се лъжат,че ще могат да го правят успешно.
А за sv_tzvetkov :"Вектра А ще си остане класика!!!" само :blink: :o :o :o :o :19a: :o :o :16V:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 04 декември 2007 - 20:34

Какво да кажа- нямам думи! :blink: Тия от Опел все повече се чудят какви изгъзици да измислят. :o Човек няма къде едно гадже да оправи на задната седалка, просто защото нея няма да я има. :16:
Отговори

Mixi снимка Mixi 04 декември 2007 - 20:45

Наистина ли мислят че този модел ще се окаже сполучлив и ще има високи продажби?
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 04 декември 2007 - 20:53

Ей...к'о скочихте сите на колето?Те тава първо е концепт,после някой беше пуснал едно линкче с едни малки снимчици-ако се загледате в първата ще видите,че задницата на колата е по-различна...почти съм сигурен,че това което ще влезе в серийно производство няма да има и 50% прилика с концепта.
А на мен колата си ми харесва,салона също само да не беше небесно кафяв...
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 04 декември 2007 - 21:02

Как няма да скочим, просто почти всички дизайнери взеха да се оливат с някакви футуристични и не функционални дизайни! Това е все едно да застана пред едно платно с цапаница от 1000 цвята и да я зяпам 1 час като ненормален, вместо примерно да се радвам на един есенен пейзаж. Какво да говорим, истинските коли са до 96 г. с вечен дизайн, която и да хванеш има и вид и потенциал за развиване, а новите... Просто все едно и също, като се загледа човек и почва да се чуди коя от коя е копирала...
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 04 декември 2007 - 21:04

 sv_tzvetkov, на Dec 4 2007, 08:02 PM, каза:

Как няма да скочим, просто почти всички дизайнери взеха да се оливат с някакви футуристични и не функционални дизайни! Това е все едно да застана пред едно платно с цапаница от 1000 цвята и да я зяпам 1 час като ненормален, вместо примерно да се радвам на един есенен пейзаж. Какво да говорим, истинските коли са до 96 г. с вечен дизайн, която и да хванеш има и вид и потенциал за развиване, а новите... Просто все едно и също, като се загледа човек и почва да се чуди коя от коя е копирала...

Разни хора,разни идеали...
Отговори

RED-VECTRA снимка RED-VECTRA 04 декември 2007 - 21:08

 sv_tzvetkov, на Dec 4 2007, 08:02 PM, каза:

Как няма да скочим, просто почти всички дизайнери взеха да се оливат с някакви футуристични и не функционални дизайни! Това е все едно да застана пред едно платно с цапаница от 1000 цвята и да я зяпам 1 час като ненормален, вместо примерно да се радвам на един есенен пейзаж. Какво да говорим, истинските коли са до 96 г. с вечен дизайн, която и да хванеш има и вид и потенциал за развиване, а новите... Просто все едно и също, като се загледа човек и почва да се чуди коя от коя е копирала...

Тук си адски прав истинските коли са до 96 година после всичко е еднакво без разлика форд пежо опел висичко 1 към 1 само Вф се опитват да докарат хубава визия.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 04 декември 2007 - 21:11

 sv_tzvetkov, на Dec 4 2007, 08:02 PM, каза:

Как няма да скочим, просто почти всички дизайнери взеха да се оливат с някакви футуристични и не функционални дизайни! Това е все едно да застана пред едно платно с цапаница от 1000 цвята и да я зяпам 1 час като ненормален, вместо примерно да се радвам на един есенен пейзаж. Какво да говорим, истинските коли са до 96 г. с вечен дизайн, която и да хванеш има и вид и потенциал за развиване, а новите... Просто все едно и също, като се загледа човек и почва да се чуди коя от коя е копирала...

Мислим еднакво. :blink: А пък аз си мислех, че само на мен не ми харесват тези футуристични изгъзици. Всичко тръгна от един шибан модел на Рено. Не знам какво толкова му харесаха, но той и до сега за мен си остава една от най- грозните коли на света. Жалко, че и Опел доста са се увлекли по този уж съвременен дизайн.
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 04 декември 2007 - 22:08

Писнало ми е да гледам безсмислени форми който както и да го гледаш на нищо не прилича тая като я видях на снимка от страни та то си е живо алди Q7 не мисял че вече ще можем да се наслаждаваме на дизайни като тези до кам 96 97 година
Класиката за мен си остава Вектра А
Отговори

Isi снимка Isi 05 декември 2007 - 13:54

Тея хора съвсем изчаткаха!Никои не си захвърля така името и историята на модела!Вектра си е по-якото име!
Отговори

DFL снимка DFL 05 декември 2007 - 14:26

Вектра и Кадет ще си останат едни от най-успешните модели на Опел за всички времена
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 06 декември 2007 - 21:46

 DFL, на Dec 5 2007, 01:26 PM, каза:

Вектра и Кадет ще си останат едни от най-успешните модели на Опел за всички времена

Това е самата истина! :o :o :o
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 12 декември 2007 - 02:26

От това което виждам на снимката, чесно казано възхищавам се на новите коли и новите дизаини просто няма как да го открека но това което виждам за новият модел на ВЕКТРА :bou: :k055: :beer: :k055: . Вектра ще си остане с това запомнещо се име.Тъпи американци :k055: :thd: :thd: :thd: .Но приказката "една птичка пролет неправи" си я има и на дали тоя модел ще е един от най-продаваните незнам, времето ще покаже :beer: .А на колегите ще кажа да не се отчайват Опел си е завинаги !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :321: :321: хубавото никога не се забравя Вектрата си е вектра :sup: :sup: .Та въпросат ми е колко процента от "OPEL" американците притежават и колко % притежават Немците ? някой има ли си на идея...
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 12 декември 2007 - 16:54

http://www.youtube.c...h?v=JuvjPi-3rtA - New Opel Vectra Spy Video.
Отговори

Raven снимка Raven 12 декември 2007 - 19:57

Това на видеото не изглежда толкова зле... класически вид, отпред изглежда добре, задницата е малко странно заоблена и в профил колата е малко като надута нагоре, ама бива...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg