Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Наследникът на Калибра?

Astrajiq снимка Astrajiq 03 ноември 2009 - 17:05

Новата Калибра е перфектна, ще направи голям бум, само едно обаче не ме кефи в нея-Скоро няма да карам такава :mhihi:
Отговори

froluti снимка froluti 03 ноември 2009 - 17:09

Заменям Вектра А и Астра Г за Калибра 2010та :mhihi:
Отговори

Shades снимка Shades 03 ноември 2009 - 17:15

Вие май хич не четете. Калибра повече няма да има. Точка! Тези снимки са си просто готини разработки, които няма да видят бял свят. Поне не като Калибра ;)
Отговори

xborox снимка xborox 26 ноември 2010 - 10:16

Най-накрая се сетиха :-) Ще има нова Калибра, макар че от компанията не са потвърдили официално!
Ето и линка
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 26 ноември 2010 - 11:23

Източника е един и всички други преписват, като добавят по малко от себе си :devil-smiley-019:
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 ноември 2010 - 11:58

 Shades, на 03 Nov 2009, 15:15, каза:

Вие май хич не четете. Калибра повече няма да има. Точка! Тези снимки са си просто готини разработки, които няма да видят бял свят. Поне не като Калибра ;)


Защо КЪЛНЕШ братко , незнаеш ли как боли :devil-smiley-019: . . . Дано постовете след твоят са със скорошно инфо от Райли, не от преди година новината, напудрена с нова светлина . ..
Отговори

fanatic снимка fanatic 26 ноември 2010 - 12:33

Чара го няма. Шасито на инсиния, мотора на не знам си кво си... в такива времена живеем предполагам... Едно време Калибрата беше колата с най- ниско съпротивление ала бала.... тая май ще е най приличащата на другата..
Отговори

vaskata.v снимка vaskata.v 26 ноември 2010 - 13:42

Дааааа - ще има Калибра. И чар ще има :devil-smiley-019: , а шасито и преди пак си беше на Вектра. Има вероятност името на модела да не остане същото - може би нещо в духа на инсигния.

2.8 Турбо и 2.0 Турбо с автоматични и механични 6 степенни. За ужас на пуристите ще има и 2.0CDTI - най-вероятно мотора със 160 к.с. И така - чакаме с нетърпение - ще бъде хубава кола. :mhihi:
Отговори

Dzvera снимка Dzvera 26 ноември 2010 - 20:01

Няма да се различава много :devil-smiley-019:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 26 ноември 2010 - 21:09

Преди време някъде из нета, в авто-сайтове бях гледал бъдещи концепции за Калибра и друг модел, които силно ме впечатлиха и си сейвах картинките. Ако бъдещата калибра е нещо подобно просто фурор-а ще бъде като при появата на първата Калибра на бял свят..

Ето и изображенията:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тая втората направо кърти.. :)
Мнението беше редактирано от DALGONSKi: 26 ноември 2010 - 21:09
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg