Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Кадетт Е 16NZ vs BMW E30 320

borochvoro снимка borochvoro 26 януари 2012 - 12:01

 qga_racing, на 26 януари 2012 - 11:49, каза:

Наистина ли го вярваш това че ф13 ще издържи 170 коня , точно едно ХЕ ще е скърши доста бързо ! А за максималната няма да го коментирам ! И само ще ти кажа ...

Смени алкохол или дилъра, понеже аз за 170 коня и ф13 не съм писал никъде. А за максималната си втория който не вдява за кво стаа въпрос.Нищо не можеш да ми кажеш за тоя мотор,така,че си спести емоционалните спомени и реакции.
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 26 януари 2012 - 12:24

 borochvoro, на 26 януари 2012 - 12:01, каза:

Смени алкохол или дилъра, понеже аз за 170 коня и ф13 не съм писал никъде. А за максималната си втория който не вдява за кво стаа въпрос.Нищо не можеш да ми кажеш за тоя мотор,така,че си спести емоционалните спомени и реакции.

Сега погледнах пак поста ти вярно е объркал съм се , но айде не ми се прави на много оборотен ! Кои бил пиян и кои дрогиран професоре , а дали знам нещо за този двигател най-малко пък ти можеш да ми определиш през компа! Омръзна ми като отворя някои нова тема и вътре да видя точно теб , как или сереш по някой колега или разсъждаваш и даваш акъл за всичко и на всякаква тема я пак повтори колко ще вдигнеш ? Колко беше 245 със ф13 кутията ? :kinggrin:
Мнението беше редактирано от qga_racing: 26 януари 2012 - 12:25
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 26 януари 2012 - 12:30

Мнението ми за твоите "познания" се е изградило на базата на постовете които драскотиш и в които няма никва информация освен емоционалните ти психотични изблици.Така,че не смятам повече да се занимавам с тебе -както е казано по-умния отстъпва:-)
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 26 януари 2012 - 12:38

 borochvoro, на 26 януари 2012 - 12:30, каза:

Мнението ми за твоите "познания" се е изградило на базата на постовете които драскотиш и в които няма никва информация освен емоционалните ти психотични изблици.Така,че не смятам повече да се занимавам с тебе -както е казано по-умния отстъпва:-)

Погледни първо себе си , тогава гледай хората ето и от мене една приказка ! Погледни имаш 400 поста в колко от тях си писал глупости и колко са качествените със верна информация с която цел е да помогнеш на някои колега от форума , айде и ти се замисли !
Отговори

Й.Атанасов снимка Й.Атанасов 28 януари 2012 - 02:02

F13 свършва на 210-220 макс! Миналата седмица на връщане от Габрово на магистралата с 3 ма човека + багаж на Газ вдигнах 182 км/ч по километраж, но съм с 15 ки демек 190+ нищо че беше мокър асфалта, но бях някъде на 5000+ оборота така че 240 не ми се виждат възможни на тази кутия :moderator: Относно "модването" на този двигател не мисля че има смисъм особенно да се згъстява като така му се маха най-якото предимство - че не среща, и според мен най-доброто което може да се направи е сваляне на моното слагаш колектори от 1.3S слагаш му двоен карбуратор от някоя жигула примерно или някой вебер двоен пак, развърташ жигльорите и си палиш гумите..Правиш го 100++ коня един два старта трошиш буталата или биели и го даваш на вторични двигателя за желязо... :drinkin2:

П.С Sh@rKo с кеф бих се повозил даже бих се пуснал с теб за сравнение, но без да мамиш с охлю...
Мнението беше редактирано от Й.Атанасов: 28 януари 2012 - 02:11
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 28 януари 2012 - 21:37

Колега,долу в подписа ми има един калкулатор - ако си с дългата ф13 и диф3.74 която е масовата за кадет ц16нз и петата скорост ти е 0.71 зими и си сметни колко позволява кутията с квито искаш гуми:-).Подчертавам кутията.Естествено конете на мотора не стигат и той не може да си напълни оборотомера на 5-та и за тва тая скорост е мираж , но тва е заради конете-не заради кутията.
Отговори

Mishonti снимка Mishonti 31 януари 2012 - 15:10

На газ МОЖЕ да се направи да върви повече от на Бензин ;)
Отговори

Й.Атанасов снимка Й.Атанасов 31 януари 2012 - 18:47

Нито знам дали е дълга нито знам дали е къса, казвам какво показва километража и обортомера в случая... Засичал съм по принцип преди на бензин, до прекъсвач.. 1 ва 45км/ч, 2 ра 90км/ч, 3 та 125км/ч, 4 та около 150-155км/ч 5 та не съм я пълнил но сравнение с другите е много "дълга"...
Мнението беше редактирано от Й.Атанасов: 31 януари 2012 - 18:49
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 31 януари 2012 - 20:51

Врътни малко волана на ляво и под капака на 5-тата скорост има едни цифри където сичко си пише:-)Относно правенето да върви повече на газ -искам да го видя тва на живо и без сгъстен двигател как става напреки на сички закони за двигател с вътрешно горене и калоричност на горивата. Аз с тоя кадет опуках една вектра А ц20не която по думите на собственика и много вървеше на газ та чак беше без бензинов резервар.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg