Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Tigra A

Ще пребоядисвам Тигромобила

Тази тема е заключена « Prev

ГостDidi_Grigorova_* 17 септември 2008 - 19:34

Здравейте колеги,
Мисля да пребоядисвам колицата,но се колебая,каква да я направя и какъв цвят/ве да бъде.Ако имате добри идеи или хубави снимки,ще се радвам да ги споделите :turbo:





Поздрави :unsure:
Отговори

LOTUS-OMEGA снимка LOTUS-OMEGA 17 септември 2008 - 19:52

някоя от тези харесва ли ти колежке
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 17 септември 2008 - 19:55

Ако не ти се занимава с КАТ да й сменяш цвета на ум ми идват 2 идеи:
1. по-евтиния е да я направиш по-светло синьото от твоя цвят, по-рядко се среща, леко бие на графит но не е сребърната, готино е и е по-лесно за поддръжка, а и ако се наложи да я препръскваш ще ти е по-лесно!!!
2. по-скъпия и по-труден вариант е да я направиш синьо като ОПЦ-тата или като на Zender вектрата, това е невероятен цвят...
Отговори

Иво снимка Иво 17 септември 2008 - 20:00

Гледай цвета, не циганския тунинг

Публикувано изображение
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 17 септември 2008 - 20:39

Благодаря ви колеги,но този син цвят ме побърква,ужасен е и във всичките му нюанси.По-добре по трудният начин,от колкото да се примирявям с тази боя.Също и в никакъв случай няма да е черно,тай като в София е немислимо за поддръжка.И като се прави трябва да е уникално и различно,но в никакъв случай прекалено.
Отговори

coldy снимка coldy 17 септември 2008 - 20:44

Здрасти Диди, това открих на 25та страница
Публикувано изображение

Успех!
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 17 септември 2008 - 20:53

И аз си мисля,за нещо сивичко(с тъмно сиво) или бежаво(с кафяво) :unsure:
Отговори

Winner25 снимка Winner25 17 септември 2008 - 22:59

На мене този цвят ми харесва :unsure:
Публикувано изображение
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 17 септември 2008 - 22:59

Да,така е!Много е красиво,но как ме виждаш с това?Ще привличам страшно много внимание,та дори и на катаджиите,а това вече е лошо!А от друга страна,розаво-да,но ако имам 2 коли,иначе не става!

Трябвя,да е уникално и стилно,а не просто -не често срещано!!
Отговори

ickko снимка ickko 17 септември 2008 - 23:09

Публикувано изображение

Ей това е страхотен цвят и е много рядко срещан и оригинален. Бяла перла, която леко бие на розовникаво :unsure:
Има една хондичка в Слатина с подобен цвят, ама малко са предобрили с розовото :))

Пък и ще си в крак с модата с белите коли, с малката разлика, че няма да караш снежно бял хладилник както повечето ми истинска перла :turbo:
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 17 септември 2008 - 23:13

Изградила съм си една представа,как ще изглежда и не мисля да рискувам, за нещо което,не ми е грабнало от начало!За мен розавото -не е стилен цвят,повече лигаво ми изглежда!!!

Някой се уплаши или го хвана срам от мненията,коИто даде и за това ги изтри ааахахахахахахаааа :shhh: !!!

Еххх Пешо ,Пешо :turbo: ще ме скъсаш от смях, няма спор! :unsure:
Отговори

Жоро снимка Жоро 18 септември 2008 - 09:09

 Didi_Grigorova, на Sep 17 2008, 11:59 PM, каза:

Да,така е!Много е красиво,но как ме виждаш с това?Ще привличам страшно много внимание,та дори и на катаджиите,а това вече е лошо!А от друга страна,розаво-да,но ако имам 2 коли,иначе не става!
Трябвя,да е уникално и стилно,а не просто -не често срещано!!

 Didi_Grigorova, на Sep 18 2008, 12:13 AM, каза:

Изградила съм си една представа,как ще изглежда и не мисля да рискувам, за нещо което,не ми е грабнало от начало!

Чакай, че аз почнах да се оплитам...
Ти концепция си имаш, ама просто ей така си питаш или??? - щот така пише по-горе...
Искаш да е уникално но да не хваща окото? - то това няма как да стане, ако верно е уникална ще привлича, ако ли не то...
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 18 септември 2008 - 09:45

 Жоро, на Sep 18 2008, 10:09 AM, каза:

Чакай, че аз почнах да се оплитам...
Ти концепция си имаш, ама просто ей така си питаш или??? - щот така пише по-горе...
Искаш да е уникално но да не хваща окото? - то това няма как да стане, ако верно е уникална ще привлича, ако ли не то...


Не питам просто,ами ако излезне нещо по-хубаво , от това което си мисля,защо пък да не го приложиме.А относно уникалността,аз си търся нещо по-скоро стилно,от колкото нашарено.
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 22 септември 2008 - 11:24

Здравейте колеги,
Харесах си един цвят-Акоу/или нещо такова се казваше/,тъмно сив металик,с лилаво -син нюанс!Много е хубав!Мисля,да я боядисам сива,а праговете и броните,ще са черни :icon_wink2:
Отговори

anew снимка anew 22 септември 2008 - 14:51

 Didi_Grigorova, на Sep 22 2008, 02:09 PM, каза:

Ще стане добре,много добре седи сивото с черно!А тази колица няма да я продавам никога,така че има смисъл да я правя.Ако си взема друга кола ,тази пак ще си ми седи!А относно магазинчетата за дрехи,не се притеснявай,всяка седмица ги посещавам и си оставям цялата заплата :thu:
:thu: защо да съм новата изгряваща звезда от спамерите на форума?


Евала, като си се захванала с пребоядисването, сигурно си запозната с туи онуи.. колко дни ще си без кола и горе долу ква цифра ше е целия кеф!
Питам щото искам и на моята да сменим фасона!?

И кат няма да продаваш колата, кви са тия негавитни мнения дет си писала за тигра, във на колегата темата за тигра и БМВ!
:icon_wink2: :61: :61:
Отговори

izperkal снимка izperkal 22 септември 2008 - 15:17

Ако питаш мен за цвета, всеки ще ти дава идеи на които той е привърженик. Обаче секи със различно мнение, за това аз ти препоръчвам да използваш една програма "Tuning Car Studio" се казва, лесна е за употреба и чат-пат върши работа. Там може да си я боядисаш какъвто цвят искаш и ще придобиеш най-бърза представа как ще изглежда най-добре.
Поздрави от мен :)
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 23 септември 2008 - 00:53

Цитат

Евала, като си се захванала с пребоядисването, сигурно си запозната с туи онуи.. колко дни ще си без кола и горе долу ква цифра ше е целия кеф!Питам щото искам и на моята да сменим фасона!?И кат няма да продаваш колата, кви са тия негавитни мнения дет си писала за тигра, във на колегата темата за тигра и БМВ!
Знам ,че ще ми излезне доста,но си заслужава!А ,че ми е негативно мнението за Тигрите, така е!"Тиграта не е кола",но все пак ,както и ти каза "по-добре тигра от БМВ".

Цитат

Ако питаш мен за цвета, всеки ще ти дава идеи на които той е привърженик. Обаче секи със различно мнение, за това аз ти препоръчвам да използваш една програма "Tuning Car Studio" се казва, лесна е за употреба и чат-пат върши работа. Там може да си я боядисаш какъвто цвят искаш и ще придобиеш най-бърза представа как ще изглежда най-добре.Поздрави от мен :)
Благодаря,колега!!!!!!
Отговори

kleyn снимка kleyn 23 септември 2008 - 10:20

 Didi_Grigorova, на Sep 22 2008, 12:24 PM, каза:

Здравейте колеги,
Харесах си един цвят-Акоу/или нещо такова се казваше/,тъмно сив металик,с лилаво -син нюанс!Много е хубав!Мисля,да я боядисам сива,а праговете и броните,ще са черни :thu:


Ето ти идея за цвета,така боядисахме едно от наще кадетчета, сиво с леко лилавеещ отенък... но моля те небоядисвай броните черни ще се затвори .. по-добре ако искаш да имаш черно по колата си направи я светлосива с черен таван и преден капак! :icon_wink2:
Публикувано изображение
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 23 септември 2008 - 10:26

Колежке ако мое и мойто мнение?! Виж това ораншефу тигре! Попринцип и de facto си е серийно като цвят! Отиваш при некоя друга девойка като тебе или некой който има такава и взимаш номер на боята! Слагаш Angel eyes с черен сонар и става истински тигър!
:thu: Публикувано изображение

Публикувано изображение

П.П И вземи напиши едно съобщение или си ограничила контактите :icon_wink2:
Отговори

Владко снимка Владко 23 септември 2008 - 10:34

Тва е нещо, което не мога да разбера:

Цитат

А от друга страна,розаво-да,но ако имам 2 коли,иначе не става!


.. няколко поста по-надолу..

Цитат

За мен розавото -не е стилен цвят,повече лигаво ми изглежда!!!


Явно избора на цвят при жените е обречена кауза :icon_wink2: А другия извод е, че стига да е достатъчно лигаво няма значение дали е стилно или не и пак биха го избрали ;)

Инак за мене сивото (графита) е дъ бест ултимейт най-якия цвят за кола, квато и да е тя все изглежда добре :)
Опел си имат един доста добър цвят мисля номера на боята беше 119, такава е вектрата на Звезделин- http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...t=0&start=0
(дано не се сърди че точно нея показвам, ама за друга че и със снимки не мога да намеря :/ )
С правилния поглед и точното количество прах отгоре изглежда все едно е чист метал без боя отгоре си :) .. ама не е лигаво :/

П.П. Не се обиждай, но дори да я боядисаш лилава с розови звезди и сърчица и котарака в чизми на предния капак за голямата част от шофьорите (в мъжки род) пак ще си поредната ............. с тигра :) Ако искаш нещо стилно по-добре смени колата. Т'ва БМВ дето толкос го плюете (не знам точно ква модификация е), но една Е36 купе дори в оригиналния си вид е 200 пъти по-стилна от тигра. :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg