Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Втора национална Астра Бертоне среща

Тази тема е заключена

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 17 август 2010 - 22:48

Киркааааа евала за организацията!!!
Исках само да ти кажа,че аз ще дойда с още 7 човека да знаеш,ама то ти каза,че и повече да сме има къде да ни сложат така че само информативно казвам.Аз заминавам утре рано на море,ако има нещо-имаш ми телефона.Иначе за часа и според мен е разумно някъде около 11ч. да сме на линия вече повечето и дори всички.От София ние ще се организираме и ще пристигнем на уреченото място.А иначе повечето колеги са заети и нямат време да пишат в темата,поне аз така мисля.Това е от мен за сега.

Поздрави! :thu:
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 18 август 2010 - 07:40

Колеги предлагам да направите списъка със сигурните хора, за да се знаем!
Благодаря!
Евала за организацията колега, но да знаеш че като има голяма сбирка винаги се получават издънки та да знаем на кои може да се разчита...! :)
Поздрави!
Отговори

manolov снимка manolov 19 август 2010 - 13:49

Нямам бертоне , но съм тАМ.Пишете ме при сигурните, че получих покана на която не можах да откажа
Отговори

kvalev снимка kvalev 23 август 2010 - 17:12

Привет на всички,

Само за информация - резервацията в хотела за 25 човека вече е факт, дал съм капаро вчера.

Час на срещата - 11 часа Бензиностанция ЕКО, в центъра до Билла.

Софийската група ще я посрещна лично на входа на Сливен.

Оттам отиваме да гледаме отсечка Моллова гора, на която старта е в 13 часа и 10 минути.
Ще се наложи да повървим около 2 километра за да влезем в етапа.
След като отворят пътя около 15 и 30 часа се качваме към хотела.
16 часа сме в хотела - настаняване и почивка, разглеждане на Бертонките :icon_wink2: - кой, какво и как.

:drinkin: 19 часа - можем да ударим лактите в ресторанта.

Програмата за следващия ден ще я направим заедно на масата.

Поздрави на всички и за бога викайте който видите да се съберем повече коли и хора, разбрал съм се по телефона да увеличавам бройката ако се наложи, така че има възможност.




Поздрави на всички.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 23 август 2010 - 22:46

Супер...всичко върви много добре за сега,дано се съберем повечко...нека има представители и от F Бертонките,толкова много виждам а пък до сега само 1 колега беше обявил,че ще идва...Айде колеги,от старите Бертонки няма ли?!?!?!
Отговори

Sparx снимка Sparx 24 август 2010 - 10:55

Пичове ... ето го дългоочакваното флаерче.

Прикачен файл  format_A5__210x148___Converted_.png (230,02K)
Брой изтегляния: 81

Чакам да се чуя с още един, двама човека по въпроса с флаера и го пускам за печат. До довечера или най късно утре сутринта ще са готови. Киро ще си вземе в четвъртък към Сливен ... моля хора, които имат желание да им изпратя по няколко бройки да се свържат с мен за да се разберем.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 24 август 2010 - 13:15

Екста е,мноо добре се е получило...


P.S. Флаерите вече са готови и взети,ако някой иска може да му пратим по куриер или по пощата.
Мнението беше редактирано от Berta_z18xe: 25 август 2010 - 10:35
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 26 август 2010 - 07:23

 Berta_z18xe, на 24 Aug 2010, 12:15, каза:

Екста е,мноо добре се е получило...


P.S. Флаерите вече са готови и взети,ако някой иска може да му пратим по куриер или по пощата.

Привет!
Тук е малък град, за това няма да искам искам само за срещата да ме чака един два да си имам, защото много ме кефят!
Поздрави!
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 26 август 2010 - 07:49

И на мене много ми харесват тия флайерчета, искам и аз 1-2 за спомен! :61:
Отговори

Sparx снимка Sparx 26 август 2010 - 08:07

 SpaceWalker, на 26 Aug 2010, 8:49, каза:

И на мене много ми харесват тия флайерчета, искам и аз 1-2 за спомен! :61:

Ако не беше профучал така покрай мен онзиден можеше да съм ти дал ... тъкмо същия следобед ги взехме с Пешо :61:
Гледам, по другите градове няма мераклии ... искате ли да си направим една софииска среща и да си делнем по некое флаерче ... и който види бертоне, хоп на чистачките :61:
Ако някой от другите градове знае, че има бертонета в неговия град и иска да участва в популяризирането на събитието, нека ми пише да се разберем да му изпратим флаерчета
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 26 август 2010 - 10:41

Срещата е в Сливен,толко ли няма поне 1-2 от Варна или Бургас.... :61:
Мнението беше редактирано от Berta_z18xe: 26 август 2010 - 10:42
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 26 август 2010 - 12:19

Аз няма да мога да присъствам...Казах преди няколко дена на Kvalev,понеже работя вече всеки ден и нямам почивка.Просто няма как да се освободя за тогава.Тъпо ми е,но няма как...Ако искате елате в хотела който бачкам и ще присъствам :61: Приятно изкарване,ще следя темата!
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 26 август 2010 - 12:26

 Sparx, на 26 Aug 2010, 7:07, каза:

Ако не беше профучал така покрай мен онзиден можеше да съм ти дал ... тъкмо същия следобед ги взехме с Пешо :61:
Гледам, по другите градове няма мераклии ... искате ли да си направим една софииска среща и да си делнем по некое флаерче ... и който види бертоне, хоп на чистачките :61:
Ако някой от другите градове знае, че има бертонета в неговия град и иска да участва в популяризирането на събитието, нека ми пише да се разберем да му изпратим флаерчета

Колега може да дадеш на Владко някое друго, а той ще ми го донесе в събота - може пък да мерна някое бертоне по пътя аз пътувам не е като да не...!
Поздрави!
Отговори

Sparx снимка Sparx 29 август 2010 - 09:59

Снощи се видяхме с Владко и съм му дал флаерчета ... виж чуй се със него и се разберете да ти даде някоя бройка. Ако някой друг иска да ми пише и ще се разберем.

Снощи обсъдихме тръгването от София на 4-ти ... уговорката с kvalev е в 11 часа да сме в Сливен, което по мои изчисления означава, че 7:30 трябва да тръгнем от София. Предлагам да се съберем в Събота (4 Септември) на Лукойл-а след цръна маца, да пием по кафе, и къ 7:30 да потеглим ... ако някой нещо може да закъснее нека се обади да го изчакаме.
Отговори

kvalev снимка kvalev 30 август 2010 - 20:30

Голямо разочарование........честно казано очаквах друга ситуация, но както и да е.......

Едва ли в цяла България има Бертонета само в София и Сливен ...........??????? Не вярвам.

Аз си мислех, че всички с такива коли са ентусиазирани фенове на марката, понеже не всеки си купува Бертоне /според мен/.

И ако си притежател на такава кола и въобще не ти дреме че има и други такива като теб, и няма да ти направи удоволствие гледката от 20-30 та и повече еднакви коли, при това тия красавици са една от перлите на Опел - това означава че въобще не я заслужаваш.


Мога да изкажа искреното си съжаление за безразличието на някои хора по отношение на това което правим.....


Въпреки това ще Ви покажем че е имало какво да изтървете, пропускайки ВТОРАТА НАЦИОНАЛНА БЕРТОНЕ СРЕЩА.

И след това ако си направите правилните изводи, бихте се постарали за ТРЕТАТА такава /а такава сигурно ще има/ да присъствате.


Поздрави на всички и специално на дружките ми от Софийската група.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 31 август 2010 - 00:08

Еееее ти кво каза,аз настигнах някъв вмет с дълга къдрава коса и спирам до него,а той си заключва джамовете и ме гледаше Флюбено,дадох му флаера,казах му кво що,питах го къв мотор е,а той каза мъдро:Абе батка знам ли,има си газ и ми е евтинко да я карам,а па и мацките връзват....малко по-нагоре по улицата,го видях да хвърля смачкания флаер дето му бях дал...кво искаш,кажИ му бАлгаР и не го обиждай повече...ти иска6 да се съберем....


Както и да е,важното е че все пак има ентусиасти дет ще станем в 7 сутрина и в 11 сме в Сливен...за кое?! >>>

>>> за ВТОРАТА НАЦИНАЛНА АСТРА БЕРТОНЕ СРЕЩА :icon_wink2:

Който иска да идва,нема да ги молим насила !!!!
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 31 август 2010 - 08:12

 Berta_z18xe, на 30 Aug 2010, 23:08, каза:

Еееее ти кво каза,аз настигнах някъв вмет с дълга къдрава коса и спирам до него,а той си заключва джамовете и ме гледаше Флюбено,дадох му флаера,казах му кво що,питах го къв мотор е,а той каза мъдро:Абе батка знам ли,има си газ и ми е евтинко да я карам,а па и мацките връзват....малко по-нагоре по улицата,го видях да хвърля смачкания флаер дето му бях дал...кво искаш,кажИ му бАлгаР и не го обиждай повече...ти иска6 да се съберем....


Както и да е,важното е че все пак има ентусиасти дет ще станем в 7 сутрина и в 11 сме в Сливен...за кое?! >>>

>>> за ВТОРАТА НАЦИНАЛНА АСТРА БЕРТОНЕ СРЕЩА :icon_wink2:

Който иска да идва,нема да ги молим насила !!!!

На тази ситуация всякакъв коментар е излишен!
А инак и аз съм разочарован, но какво пък колкото толкова пак ще сме добре ето това са най-печените! :)
Отговори

Sparx снимка Sparx 31 август 2010 - 11:16

Няма да съжалявате колеги, важното е да се съберем и да си искараме хубаво ... направили сме каквото можахме за да информираме всички останали. Който дойде ... добре дошъл :icon_wink2:

Вчера оставих флаерче на едно тъмно синьо Бертоне до хотел Хилтън. Надявам се собственика (или собственичката) му да има желание да се присъедини ... :a049:

Кире, получи ли флаерчетата бате ?

Като за финал ето една трагикомична снимка, която направих вчера ... не знам да се смея ли или да плача
Публикувано изображение

Ако собственика на тая кола е от форума ... нека да вземе да си я измие и да не я спира повече под уличната лампа ...
Отговори

Firefox снимка Firefox 31 август 2010 - 19:48

Здравейте ,
На 4 съм налиния най късно 7.30 на мястото на сбирката .
С хотела като гледам всичко е ок . С храната какво ще правим . Ние ли ще си я приготвяме или ще ползваме ресторанта към хотела .
Отговори

kvalev снимка kvalev 31 август 2010 - 20:53

 Firefox, на 31 Aug 2010, 20:48, каза:

Здравейте ,
На 4 съм налиния най късно 7.30 на мястото на сбирката .
С хотела като гледам всичко е ок . С храната какво ще правим . Ние ли ще си я приготвяме или ще ползваме ресторанта към хотела .


Мислим да се възползваме от услугите на механа-ресторанта, който никак не е лош.....

Така ще отпадне едно пазарене преди вечерта, пък и всеки ще хапва каквото му е на сърце.

Ако все пак има други идеи казвайте ???

П.С. Пешко такива дзверове като твоя човек дето му връзват мацките по-добре да не идват...... благодаря !!!!

Хайде не остана, вече нямам търпение да видя гордата колона Берти как пристига - ще го документирам.........
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg