Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Открадната решетка Lexmaul

NetBuster снимка NetBuster 22 август 2011 - 20:02

Колеги,
Откраднаха ми решетката, ако някой Ви я предложи, не я купувайте, изкривена е при кражбата, ето снимки:
Публикувано изображение
Така изглежда отворена като консерва след кражбата:
Публикувано изображение
Отговори

fitnesman снимка fitnesman 22 август 2011 - 20:40

Егати тъпото......Братле, съжалявам, ръчичките им да изсъхнат на тия келеши....
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 25 август 2011 - 22:35

 fitnesman, на 22 август 2011 - 20:40, каза:

Егати тъпото......Братле, съжалявам, ръчичките им да изсъхнат на тия келеши....

Странна работа: Някой се похвали с нова решетка 2 дена след това
Отговори

oggie снимка oggie 26 август 2011 - 00:52

Е тва е върха :doh:
Отговори

galata снимка galata 26 август 2011 - 06:05

Сега и ако отиде на срещите в София ще е върха :icon_evil2:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 26 август 2011 - 06:10

Така като гледам визията на колата, шофьора и хората около него не бих се учудил изобщо ако това е твоята решетка. Действай...
Отговори

espero2000 снимка espero2000 26 август 2011 - 08:06

Тия хора са се побъркали... преди 2 седмици откраднаха и мойта решетка на вектрата. Ако някой се похвали с бордо решетка от вектра 2000 16в - :fire: :fire:
Отговори

barzia снимка barzia 26 август 2011 - 08:24

Колеги айде пишете от кой квартали са кражбите.Към колегата с откраднатата решетка, ходи до полицията и напиши една хубава жалба с подробности като
напиши и името и номера на онзи от facebook.Ти като си писъл на стената му, най много да си го изплашил. :love_opel:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 26 август 2011 - 08:51

Чакайте малко сега...откъде знаете че точно въпросния колега е откраднал решетката,дали това е точно тя..?И дори да е тя може да си я е купил от някой наркоман....няма смисъл от нападки...По добре да си се свържеш колегата с въпросния човек и да се изяснят нещата...
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 26 август 2011 - 09:12

Е то е ясно не я е купувал, а му била подарък. Дали някой я е откраднал и му я е подарил или сам си е направил подарък е все тая, ако е на колегата откраднатата решетката .
Мнението беше редактирано от BiserRs: 26 август 2011 - 09:14
Отговори

barzia снимка barzia 26 август 2011 - 09:23

 milcho2005, на 26 август 2011 - 08:51, каза:

Чакайте малко сега...откъде знаете че точно въпросния колега е откраднал решетката,дали това е точно тя..?И дори да е тя може да си я е купил от някой наркоман....няма смисъл от нападки...По добре да си се свържеш колегата с въпросния човек и да се изяснят нещата...

Колега за мен тази решетка на 99% е обект на кражба,прочети хубаво какво е писано във facebook,дядо мраз му я подарил и тн,и това ако изпадне нещо ще свиркам.
Колегата да пише пак то ще си покаже.
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 26 август 2011 - 09:28

 barzia, на 26 август 2011 - 09:23, каза:

Колега за мен тази решетка на 99% е обект на кражба,прочети хубаво какво е писано във facebook,дядо мраз му я подарил и тн,и това ако изпадне нещо ще свиркам.
Колегата да пише пак то ще си покаже.

На снимката се вижда, че планките с криви, времето на появата на тази решетка малко след кражбата, както и пълната липса на пазара на такива - отдавна спраха да се произвеждат, ме навежда на мисълта, че точно това е решетката.
Сега да ходя ли в полицията?
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 26 август 2011 - 09:34

Нищо не губиш да отидеш да пуснеш жалба и да опишеш всичко, като сложиш имената и рег номера да го проверят от къде се е здобил с нея или кой му я е дал. ПО твоята имали някакви белези!!!, помисли и ако има нещо го пиши в жалбата като отидат при него да може да се докаже, че е твоята.

Успех
Отговори

barzia снимка barzia 26 август 2011 - 09:50

 NetBuster, на 26 август 2011 - 09:28, каза:

На снимката се вижда, че планките с криви, времето на появата на тази решетка малко след кражбата, както и пълната липса на пазара на такива - отдавна спраха да се произвеждат, ме навежда на мисълта, че точно това е решетката.
Сега да ходя ли в полицията?

Колега имаш лс и действай.Успех
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 26 август 2011 - 10:29

Дръж го .. :newsm05_41: :mhihi: :fire: :fire: Ако си я върнеш по-добре направи снимка на серийния номер, че за следващия път да си готов със доказателства.. :newsm05_41:
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 26 август 2011 - 15:41

Тоя дето се похвалил с решетката от къде е? преди 2 часа на шосе Е70 (Русе -Варна) видях русенска вектра със същата маска , простоо споделям
Отговори

Сашко снимка Сашко 28 август 2011 - 10:44

Само да кажа аз че "лицето" Кирчо има снимки в профила на моита кола.. (бялата ми вектра)
е така за протокола да не стане нещо обърквация ;)
Отговори

хибридния снимка хибридния 28 август 2011 - 11:06

 Сашко, на 28 август 2011 - 10:44, каза:

Само да кажа аз че "лицето" Кирчо има снимки в профила на моита кола.. (бялата ми вектра)
е така за протокола да не стане нещо обърквация ;)

Споко бре Саше. Никой теб не те обвинява.
Отговори

Сашко снимка Сашко 28 август 2011 - 11:12

 хибридния, на 28 август 2011 - 11:06, каза:

Споко бре Саше. Никой теб не те обвинява.


Аз да си кажа :smile3560: :newsm05_41: :icon_wink2:
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 03 септември 2011 - 22:29

"Колегата" с новата му решетка си изтри темата и снимката във fecebook. Да му е честита новата решетка, и със "ЗДРАВЕ" да си я ползва. Полицията е уведомена.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg