Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Corsa B/ Combo

дясно огледало корса Б

mitkonafta снимка mitkonafta 05 септември 2011 - 06:55

как се подменя дясно огледало корса Б 97 год.
Отговори

radko1.2 снимка radko1.2 17 септември 2011 - 13:53

Само стъклото ли искаш да смениш или цялото огледало? Ако е само стъклото, лесно само го изваждаш, и поставяш ноевото внимателно, като му закачиш скобите, ако е с ел.огледала, не съм го правил, другите колеги могат да кажат.
Отговори

RaGe снимка RaGe 17 септември 2011 - 15:15

В случая ако искаш да смениш цялото огледало а не само стъклото трябва да знаеш дали е оргинално или менте ако е менте се сваля цялото със всичко ако е оргинално можеш да смениш само предната част която обикновено се чупи при удар :)
Отговори

ГостРадо_Корсата_* 19 септември 2012 - 21:13

 RaGe, на 17 септември 2011 - 15:15, каза:

В случая ако искаш да смениш цялото огледало а не само стъклото трябва да знаеш дали е оргинално или менте ако е менте се сваля цялото със всичко ако е оргинално можеш да смениш само предната част която обикновено се чупи при удар :)


АЗ имам същия проблем на дясното огледало. Вижда се, че леко е изпъкнало, не е като нормалното. Мисля, че щипката не е поставена хубаво, но ако е това то би трябвало да изпадне от бупките по пътя. Значи има и лек проблем с горната част на кората на съклото, че опира там и не смея да го пипам.... ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ !!!! Ще черпя по бира :Д
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg