Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra A

Колко ще ми струва едно кърпене под бронята

niggaz_nature снимка niggaz_nature 08 февруари 2010 - 10:01

След като откачих бронята отдолу трябва да се позакърпи малко (или доста след няколко удара които съм правил сега и дойде времето да се откачи ) . Бях удрял задната броня и не се счупи но се изкриви желязната греда на която се хващат щипките и малко купето е влезнало по навътре. Като цяло трябва да се поизпъне и да се сложи една ламарина и да се мине с CO. Кит и боя сам мога да си сложа. И приятел имам който има CO но гледам колко ще струва на сервиз да знам дали си струва да го занимавам в този студ.

Купето има цепнатини точно където почват стоповете. С една дума където се опира металната греда в купето . Ето направих и малко снимки вчера.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

RaCeR_BoY снимка RaCeR_BoY 08 февруари 2010 - 11:39

Като гледам какво е положението колега грубо казано 100-на лева може и повече , може и по малко .... гледай само да не попаднеш на некой пишман майстор и да претупа работата ....

Поздрави!
Отговори

stancho снимка stancho 08 февруари 2010 - 11:46

Ако си решил да я кърпиш по-добре си я оправи нацяло - говоря вежди, прагове и задница. Аз я правих тази процедура миналата година в Хасково на изхода за Болярово. Излезна ми приблизително 300лв. със съответното боядисване. Прецени си сам.
Мнението беше редактирано от stancho: 08 февруари 2010 - 11:47
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 08 февруари 2010 - 11:48

Вежди прагове са си наред. Трябва ми само отзад и само до кит . Другото сам ще си го довърша. Явно ще се разкарам след работа да проверя на място как стои въпроса с цените.
Отговори

RaCeR_BoY снимка RaCeR_BoY 08 февруари 2010 - 11:53

Най добре отиди да провериш на място колега . Така не може да се определи точна цена само по снимки.

Поздрави!
Отговори

calibraa23 снимка calibraa23 19 май 2010 - 21:18

колеги дайте някаква информация колко излиза цялостен карпеж на дано? :biggrin:
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 19 май 2010 - 21:41

Без да отидеш на място няма как да се каже точно . На мен ми искаха 180 лв за това и само до кит без боядисване. В крайна сметка си отделих една събота и си го направих сам и и пак до кит. Остана ми да го шлайфам и да го пръсна с грунд . Не смятам да я боядисвам и ми излезна много по-малко отколкото ми искаха тенекеджиите.
Отговори

fanatic снимка fanatic 19 май 2010 - 21:48

Там кит не ти трябва. Реже се но здраво и се пори по пуншвайца. След като се изкърпи се маже вътре с боди 999 а отвън с 930. След това вътре трябва да се боядиса а отвън може и да не, зависи колко прецизно се прави....

100 лева няма как да излезе. Ламарина трябва доста / представям си какво е вътре и до гърловината... само материалите са поне 50-60 лева.... и доста труд....
Отговори

calibraa23 снимка calibraa23 20 май 2010 - 18:43

400 лв. някаде ще сваршат ли работа или ще излезе на повече? :biggrin:
Отговори

Emanoil_Trushanov снимка Emanoil_Trushanov 16 юни 2010 - 18:10

В Пазарджик 180 лв Мах . И моята я кърпят там в момента .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg