Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Диагностика на автоклиматици --->10 лв!ПРОМО 2019г. Всякакви ремонти!

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 21 април 2011 - 10:59

Колеги, остават още 10-тина дена до края на промоцията,и цените ще се повишат с около 10 лв ,така че възползвайте се докато е време ... :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 16 май 2011 - 13:36

ЦЕНИТЕ до 1-ви Юли 2011 година!!!!!

НОВИ ПРОМОЦИИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:

1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв.
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 69 лв.
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

Разяснение: Цялостното пълнене представлява : изтегляне на всичко ,което има в системата(масло и фреон) и промивка, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор),вакуумиране на системата,наливане на масло ,оцветител и фреон чрез везна ,по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна.)

За по-подробна информация за актуални цени и снимки посетете сайта ни: КЛИМАТИЦИ и АВТОКЛИМАТИЦИ


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: [b]0888813124
Веселин Димитров
София
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 26 март 2012 - 15:58
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 10 юни 2011 - 00:54

Цените и през месец Юни остават същите.Възползвайте се докато не са дошли големите жеги колеги. :)


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров
София
[/quote]
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 03 юли 2011 - 18:57

!!!ПРОМОЦИЯ!!!
През целия Юли месец :
1.Цялостно зареждане на вашата климатична система за 65 лева!
2.Посещението на ваш адрес за повече от 2 автомобила е безплатно.

0888813124
Веселин Димитров


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров
София
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 03 юли 2011 - 19:11
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 24 юли 2011 - 12:47

Колеги ,от 5-ти до 12-ти август няма да съм в София.До 5-ти август работим без почивен ден.Обаждайте се предварително,за да си запазвате часове.

!!!ПРОМОЦИЯ!!!

През целия Юли месец Цялостно зареждане на вашата климатична система за 65 лева!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров
София
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 15 март 2012 - 18:05

ЦЕНИТЕ до 1-ви Май 2012 година!!!!!

НОВИ ПРОМОЦИИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:

1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв.
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв.
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

Разяснение:

---> Цялостното пълнене представлява : изтегляне на цялото останало количество масло и фреон ,което има в системата, промивка,вакуумиране на системата, цялостен оглед за пропуквания и други неизправности на местата ,където е възможно дас е появят, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор - чувствителност 5гр./1 година), наливане на масло, оцветител и фреон чрез везна, по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна и работеща

---> Работя със Стенд за събиране на фреон и масло , Вакуум помпа (до -1 Бара), Везна за точно измерване на вкараното количество фреон, манометри за имерване на налягането в системата .
В големите машини, които сте виждали по сервизи ,гумаджийници и т.н са включени :стенда за събиране,вакумпомпата(Забележка: не всяка машина може да направи вакуум до - 1 бар ,което е много важно за климатичната система) , везна за измерване.РАЗЛИКАТА е, че машината е автоматизирана и не е нужно този ,който работи с нея да разбира от климатици ,а само да може да нагласи Машината на точната марка автомобил и да натисне копчето за включване и тя прави всичко сама,но в много случаи след пълнене на машина се разбира за теч в климатичната система,който ние хващаме още преди да се напълни изцяло. Работим с отделни инструменти ,защото сме климатични техници, знаем как да ги ползваме и освен това ни е по-удобно да ги пренасяме на адрес( услуга ,която също предлагаме ,за по-голямо удобство на клиента) ,защото голямата машина не е удобна за транспортиране.
Работим по всички изисквания за зареждане на автоклиматични и климатични системи ,не сме от тези дето Ви слагат направо манометъра обръщат бутилката и пълнят на око.Работим с качествени масла и фреони със сертификати .Имаме и сертификати за работа с фреони, които се изкарват със специализиран курс и изпит, така че не се притеснявайте идвате при сертифицирани техници,които си разбират от работата.


Даваме гаранция за работата си!!!

Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара.
Добри цени и голям избор на модели!

За повече информация и разяснения, посетете сайта ни : КЛИМАТИЦИ и АВТОКЛИМАТИЦИ


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 ; 0877713124
Веселин Димитров
София
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 26 март 2012 - 16:17
Отговори

Ivailo снимка Ivailo 18 март 2012 - 19:59

Колеги лично съм ходил при човека много е точен и си разбира от работата !!!
Пълнил е климатиците на много мои приятели и всички останаха много доволни:))) Особено лятото когато навън е 36С а в опелчетата ни е 10-15 е просто перфектно.
Не правя реклама на човека просто аз и още много мои хора останаха доволни а и цените са може би най-евтините в София.
За сравнения в "София ауто" ми искаха 140 лв,и в два други сервиза в София към 100лв
Отговори

Гостivozet_* 18 март 2012 - 20:28

Не е лошо да се даде точен адрес на този сервиз или може би няма такъв.
Мнението беше редактирано от ivozet: 18 март 2012 - 20:28
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 18 март 2012 - 22:51

 ivozet, на 18 март 2012 - 20:28, каза:

Не е лошо да се даде точен адрес на този сервиз или може би няма такъв.


Колега , ще местим сервиза, затова и не съм написал точен адрес все още ,но като цяло имаме 2 адреса в момента .Единия е в кв.Овча купел зад Италиянеца се намира ,другия в кв.Разсадника до родилния дом Тина Киркова, но е най-добре всеки ,който реши да ни посети да се обади предватително по телефона ,за да се уговорим за място и час, защото не винаги сме в сервиза или склада. Предлагаме посещение на адрес на клиента и сме в движение. Звънете преди да идвате ,за да не се получи да дойдете и нас да ни няма в този момент.
Поздрави
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 18 март 2012 - 22:58

 Ivailo, на 18 март 2012 - 19:59, каза:

Колеги лично съм ходил при човека много е точен и си разбира от работата !!!
Пълнил е климатиците на много мои приятели и всички останаха много доволни:))) Особено лятото когато навън е 36С а в опелчетата ни е 10-15 е просто перфектно.
Не правя реклама на човека просто аз и още много мои хора останаха доволни а и цените са може би най-евтините в София.
За сравнения в "София ауто" ми искаха 140 лв,и в два други сервиза в София към 100лв



Благодаря за хубавите думи ,колега. За редовни клиенти като теб мисля, че е редно да минеш безплатно на един профилактичен преглед на климатичето на Астрата за началото на сезона. :) Обади се ако имаш време и желание.
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 06 април 2012 - 21:13

Колеги, възползвайте се от промоцията ,докато не е дошъл летният сезон, големите жеги и докато не са вдигнали цената на фреона.
Поздрави
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 06 април 2012 - 21:13
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 17 април 2012 - 12:04

Колеги, заради зачестилите оплаквания на клиенти от некоректни колеги практикуващи в нашия бранш, направихме нов сайт ( тип блог ) , в който ще се стараем да публикуваме интересна и нужна информация за нашите стари и бъдещи клиенти. Сайта има графа в дясно " ИНФОРМАЦИЯ ЗА АВТОКЛИМАТИЦИ" , в която ще се качват статии относно работата на автоклиматиците и обяснения за изясняване на неясноти за клиентите когато използват услугите: Зареждане на автоклиматик, Ремонт на автоклиматик или друго свързано с климатичните инсталации на автомобилите, както и за работата на автоклиматиците като цяло. Надяваме се този блог да респектира малко колегите ,за да спрат да мамят и взимат големи суми за нищо от клиентите.
Пример: Обажда ми се един клиент миналата седмица с въпроса: "Колко ще ми струва да ми смените бобината на компресора, защото ми казаха ,че е изгоряла, поради което климатикът на колата ми не работи. Искат ми 200 лева за ремонт и зареждане".
Казах му да дойде при мен да я погледна и се оказа ,че всъщност климатикът му не работи, защото колата е нов внос и е бил източен фреона преди да я докарат в България. Установихме, че бобината си работи ,но поради това,че в климатичната система няма нужното налягане фреон, компресорът не се включва( датчик за налягане). След пълната процедура по зареждане на автоклиматика, клиентът си тръгна доволен и със спестени цели 140 лева от "ремонт" на бобина.

А ето го и блога: АВТОКЛИМАТИЦИ
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 24 април 2012 - 12:30

Колеги възползвайте се от ниските цени в момента, защото през лятото цената на фреона се покачва , пък и започва да има много работа и няма да можем да реагираме толкова бързо както сега :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 27 април 2012 - 20:16

Колеги, ще работим и по празниците поради големия интерес. Обаждайте се предварително за записване на ден и час. ( 28,29,30...)
Отговори

Ivailo снимка Ivailo 30 април 2012 - 21:28

Тъй като ходя 2 поредни години при колегата за допълване на климатика и профилактика днес отидох пак и профилактиката ми я направи без пари тъй като съм бил редовен :))) Преди мене имаше 2 коли но минаха доста бързо/20мин/.Аз бях с моята астричка + още 2ма приятели колегата напълни изцяло техните климатици,смени им винтилите а на бащата колата преди 2 дни при колегата я направи и оттогава баща ми е супер доволен.Навън е жега а в опелите си е хладно/за разлика от тези с "бързите"БМВ-та дет се потят вътре и не им работят нито климатиците нито нищо/.Като цяло съм много доволен от колегата,работи бързи,коректен е,винаги проверява за течове и неизправности и затова при него винаги има доста коли.
Препоръчвам задължително които има проблеми или му предстои профилактика да му звънне !!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 02 май 2012 - 19:02

ЦЕНИТЕ от 1 Май до 31-ви Май 2012 година!!!!!

НОВИ ПРОМОЦИИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:

1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв.
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 65 лв.
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
Отговори

Martin 774 снимка Martin 774 04 май 2012 - 20:28

+ 1 от мен за колегата. Вчера напълни климатика на колата (Опел Вектра Б, 2.0 DTH), останах много доволен. Провери за течове, за щастие нямаше такива, но не духаше много топло. След като допълни климатика вътре стана хладилник :):)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 05 май 2012 - 08:28

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!! Поради големият интерес от колеги от други градове, от този месец ще има организирани посещения на сервизна група за ремонт и зареждане на автоклиматици поне 1-2 пъти в месеца в ГРАД ПЛОВДИВ, а от другия месец евентуално и в ГРАД ПАЗАРДЖИК!!!

На 11 МАЙ ще има сервизна група в ГРАД ПЛОВДИВ.
Адрес: Ж.к. Тракия, бл.310 ( Изгубеният блок )

Работно време: 10 - 18 часа

Можете да се обаждате,за да си запишете часове предварително на нашите телефони - 0888813124 / 0877713124
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 07 май 2012 - 23:42
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 21 май 2012 - 08:59

Колеги , от днес в комплекса ,в който работим, започва да функционира и АВТОМИВКА. КОМПЛЕКСНО ИЗМИВАНЕ НА АВТОМОБИЛ - 10 ЛВ.
Който има желание може да се възползва и от рази услуга. B-)

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, ул. Каменоделска 6 ( до "Сточна гара" )
Работно време: 08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Обаждайте се предварително ,за да си запазите час за зареждане на автоклиматици. :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 28 май 2012 - 19:11

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!! Поради големият интерес от колеги от други градове, от този месец ще има организирани посещения на сервизна група за ремонт и зареждане на автоклиматици поне 1-2 пъти в месеца в ГРАД ПЛОВДИВ, а от другия месец евентуално и в ГРАД ПАЗАРДЖИК!!!

На 02 и 03 ЮНИ ще има сервизна група в ГРАД ПЛОВДИВ.
Адрес: Ж.к. Тракия, бл.310 ( Изгубеният блок )

Работно време: 12 - 18 часа

Можете да се обаждате,за да си запишете часове предварително на нашите телефони - 0888813124 / 0877713124
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg