Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

LEVSKIMEN снимка LEVSKIMEN 09 септември 2010 - 13:46

Здравейте и от мен.Казвам се Николай на 33г.Роден съм в гр.Русе където съм живял 10год. След това съм живял в гр.Левски където и съм завършил и средното си образование,намерих си едно момиче от Радомир естесвено съм женен за нея :mhihi: и си живея в Радомир.Работя като локомотивен машинист.
Отговори

iliikata5023 снимка iliikata5023 10 септември 2010 - 19:15

Незнам дали съм писал по-напред,но ако не съм-казвам се Илия на 21 години,живея в слънчева Варна,завърших ПГГСД "Н.Хайтов".Уча Интериорен дизайн във ВСУ "Ч.Храбър".Работя като стъклар в личната ми фирма.Ако някой съфорумец има въпроси към стъклата и към дизайна с радост бих му помогнал :)
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 27 септември 2010 - 16:56

Иво, на 30. Вятъра на промяната ме довя в София и така вече 7 години.
Средно икономика, висше незавършено заради някакви дразги и висящи изпити. Занимавам се с със системи за сухо строителство. Понастоящем малко дефицит в сферата, та гледам в друга посока. Поздрави от мен
Отговори

BassTruck снимка BassTruck 07 октомври 2010 - 22:16

Здравейте, казвам се Ашкън на 23 от Габрово. Работя като Автодиагностик в пункт за технически прегледи. Завършил съм средно-специално образование специалност Автомобили и Кари. Автомобили харесвам откакто мога да помня но едва наскоро успях да се сдобия с първия си автомобил, едно Кадетче в доста лошо състояние обаче много си ме радва и се надявам да си го стегна лека-полека. Това от мен :)
Отговори

astra_boy снимка astra_boy 07 октомври 2010 - 22:59

Здравейтеколеги!!!Казвам се Ивайло Йорданов от Варна.В стечение на обстоятелствата живея и работя в Испания.Във Варна си живея в ж.к.Младост, :good: :3: или по точно мебелна палата
Отговори

GSIC20XE снимка GSIC20XE 15 октомври 2010 - 13:25

Здравейте! Казвам се Димитър от Благоевград на 17 уча в Elektrotehnikum. Колите са моята страст най-вече Опел. Приятели роднини карат такива коли и като цяло съм заобиколен от Опели. Чакам с нетърпение да навърша пълнолетие и да искарам книжка живи и здрави за да мога да паркирам и аз някои звяр пред блока. Гледам да навлизам повече в сферата на колите... Поздрави !!! :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от GSIC20XE: 15 октомври 2010 - 13:29
Отговори

Petio снимка Petio 04 ноември 2010 - 22:53

Ами малко и за мене, казвам се Петър и си живея в град Панагюрище цели 27години работя във минно предприятие Асарел Медет се казва като монтьор на електронно производствено оборудване или с една дума КИПиА подръжка на машините, в свободното си време се занимавам с опелчета ми, с радост мога да помогна на някой закъсал в насоката на КИПиА
Отговори

Sammy снимка Sammy 05 ноември 2010 - 00:26

аз малко сам закаснял ама ... от повече от 3 години сам регистриран вав форума а чак сега виждам темата.
Ивайло Маринов се казвам и сам поден и живея в добрич на 25 години.Бях доста малак когато за прав пат видях Кадет ГСИ които беше на колегата Киорчеф(които живее близо до мен)и веднага разбрах че тва е моята кола.малко след палнолетие изкарах книжка и се сдобих с Кадета които имам и ж момента,които тогава беше 1.6 ГСИ оптик а сега изцяло Шампион а под капака му Ц20ЛЕТ.. през тва време през рацети ми минаха 2 астри гси, 2 вектри ХЕ,и 1 2 разглобени калибри..общо взето като всеки тук колите са моята страст...

заваршил сам икономически техникум гр.Добрич.занимавам се с коли,строителство от време на време летата сам сервитиор или барман (бил сам и готвач)сащо сам сглабял земеделска техника и др но не ми се изброява
Отговори

LASGO снимка LASGO 15 ноември 2010 - 21:37

Работя в Глобул(мошенник съм) Ако ви трябват услуги... ЛС  :helpsmilie:
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 15 ноември 2010 - 22:07

Аз съм на 23.Завършил съм Психология в Търновския университет.Сега карам магистратура национална сигурност във военното училище в Търново :helpsmilie:
Мнението беше редактирано от TOTTI868: 15 ноември 2010 - 22:07
Отговори

simons снимка simons 04 януари 2011 - 17:22

Даа.Като гледам повечето хора са около 20 годишни, та аз се причислявам към по-дъртичките, на 43 години съм, машинен инженер -топла обработка на металите, без нито един ден трудов стаж в тази област. От малък си обичам електрониката, а сега вече 12 години се занимавам с поддържане на хладилна техника,а от две години се опитвам да навлизам и в автоклиматиците. Първата ми собствена кола беше Кадет 1.6, C16NZ, много съм доволен, но за работата ми трябваше нещо по- голямо и затова я смених с Берлинго. И преди няколко месеца се върнах към старата си любов-купих си Зафира 1.8, от която също съм много доволен. Семеен съм, с едно момче,което смело върви по стъпките на баща си-все човърка нещо. Здраве и успехи на всички във форума през Новата 2011 година!
Отговори

efren снимка efren 05 януари 2011 - 15:44

На 35 години съм, завърших ДВГ средно образование ( оттогава знам, че колите имат двигатели ). Послех записах право, завърших го, станах правоспособен юрист, но нещо се оказа, че това не е моята професия и оттогава се занимавам с търговия и държа една билярдна зала. Жена, дете и чакам друго.
С тая моята вектра стана много смешно - купих я от кумеца си и един светъл ден жена ми вика: "Мило ти знаеш ли, че сме си купили колата в която се возихме на сватбата си?". И някак си ми присветна, че тая вектра ще се окаже по специална за семейството. Затова и когато една пикла докато си търсеше телефона в чантата се размаза челно в предницата на вектрата закарах колата при един добър тенекеджия, и му казах да я направи както си е била, без значение на сумата.
Мнението беше редактирано от efren: 06 януари 2011 - 00:05
Отговори

ves_v8 снимка ves_v8 15 януари 2011 - 15:59

Занимавам се с електроремонти, изграждане на ел. и осветителни инсталации, но в момента съм в Австрия и ще специализирам Електротехника и ИТ... :devil-smiley-019:
Мнението беше редактирано от ves_v8: 16 януари 2011 - 01:31
Отговори

MontecarloGSI снимка MontecarloGSI 28 април 2011 - 15:29

Здравейте, казвам се Димитър на 20години от гр.Троян - там завърших средното си образование и от 2009г. съм в София студент в УАСГ специалност "Пътно строителство".
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 28 юли 2011 - 00:01

Здравей те, казвам се Павлин и съм от Пловдив. На 20г. съм завършил съм Търговската гимназия в Пловдив. Студент съм в Пловдивси Университет, специалност Стопанско Управление.До преди 3 седмици работих в София, сега съм в Пловдив и търся работа :D
Мнението беше редактирано от GOTIN: 28 юли 2011 - 00:01
Отговори

vladko_vn снимка vladko_vn 14 януари 2012 - 20:05

здравейте аз се казвам Владо на 19 съм от Варна уча в Химията !! С коли се занимавам от 2 години абе от когато взех книжка първата ми кола бе Волво 460 1.8 150 коня !! след това минах на Вектра :)
Отговори

GARI снимка GARI 15 януари 2012 - 14:27

Аз съм на, на 23 завършил съм хранително-вкусовия,в гр.Сливен.От 2007 до 2010 бях извън страната,работил съм само като готвач,сега съм в Сливен и също бачкам като готвач,на Хотелски комплекс "НАЦИОНАЛ ПАЛАС". :bbq:
Отговори

moto-mania снимка moto-mania 08 юли 2012 - 14:38

Здравейте . Казвам се Александър и съм на 18 години от град София. Работя в фирма за ПВЦ и АЛ. дограма ( Стил Пласт ООД ) . В момента не уча нищо съществено , занимавам се със покупко/продажба на всякакъв вид МПС и части , предимно скутери.
Отговори

dancho_nakov снимка dancho_nakov 28 септември 2012 - 14:47

Здравейте :)
Казвам се Йордан Наков на 21 години. В момента живея в София и съм студент в ТУ-София специалност машиностроене, а съм родом от Ракитово(малко градче на 10км от Велинград) В момента не работя, а през ваканции и свободно време работя в автосервиза на баща ми :)
Отговори

Seenoevill снимка Seenoevill 07 октомври 2012 - 21:39

Здравейте :) Казвам се Цецо на 17 съм ходя на училище,почнах курсовете,работя като дърводелец,фен съм на опел особено астра ф имам такава .Големи планове имам за нея но всичко това след книжката.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg