Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

За съжаление се почна с черния ПР към новата астра

savski снимка savski 13 юли 2009 - 11:12

Хм, не мисля, че това е лош PR. В крайна сметка обвиняват италианците в копиране на дизайна. Мен повече ме издразниха коментарите на "разбирачите" отдолу.
Отговори

Piroman снимка Piroman 13 юли 2009 - 11:14

 savski, на 13 Jul 2009, 12:12 PM, каза:

Хм, не мисля, че това е лош PR. В крайна сметка обвиняват италианците в копиране на дизайна. Мен повече ме издразниха коментарите на "разбирачите" отдолу.


И мен колега
Отговори

Sedlaroff снимка Sedlaroff 13 юли 2009 - 11:34

 savski, на 13 Jul 2009, 12:12 PM, каза:

Хм, не мисля, че това е лош PR. В крайна сметка обвиняват италианците в копиране на дизайна. Мен повече ме издразниха коментарите на "разбирачите" отдолу.



Винаги е така, колега. Всеки разбира от всичко и е много сигурен в изказванията си. :newsm05_41: Да видим след 5-6 години колко ще струва Опела и колко Алфата.
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 юли 2009 - 11:39

Вратите са различни задните и то много. Опела има прозорец а Алфата Дръжка за вратата отзад. Алфата е с по-дълбока броня и по нисък праг на багажника. Отделно от това е по отворена задницата.Задния джам е различен. Отпред са различни.


Едното дизайнерски следва линия на купе от преди докато Астрата си е 4 врати...

Новата Е-класа има стоповете на Стария Хюндай.


Вече всичко си прилича нали 20 човека правят дизайн на коли по света. Да не са 2000. Просто върви на зле за мен..... Тия коли ми приличат на излезли от Лъки Бой. Като ментета са всичките. Няма грам благороден метал или стъкло освен джамовете.

Трагедия. Педалски дизайн..
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 13 юли 2009 - 11:44

Кога пък българските журналисти зеха да разбират от коли? :newsm05_41:
Чак еднакви били, тц тц тц... новите коли почти всичките имат доста сходна визия в някой детайли.

Не съм никак пристрастен, но Астрата е по-хубава от макаронения варел.
Отговори

savski снимка savski 13 юли 2009 - 11:53

Честно казано и на мен Астрата ми изглежда много по-добре! Има по-хубава стойка, изглежда по-агресивна, Алфата има по-опростена визия. Умея да се изключвам от пристрастията си, когато се налага и сега го правя. Просто Астрата е много по-хубава, по-ефектна, по-стилна. Дори италианците да са се опитали да оприличат Миланото на Астрата, общо взето не са направили Алфата толкова чаровна. :newsm05_41:
Отговори

Оги снимка Оги 13 юли 2009 - 12:28

 Liubeznia, на 13 Jul 2009, 12:44 PM, каза:

Чак еднакви били, тц тц тц... новите коли почти всичките имат доста сходна визия в някой детайли.


Да, взирам се 10 мин и колкото повече гледам толкова повече разлики забелязвам .. то какви разлики, двете коли няат НИЩО общо! Или тоя дето е писал статията е кьорав или аз!
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 13 юли 2009 - 12:50

Статията 100% е копи - пейст от някъде. Аз лично не виждам кой знае какви прилики между двете. Но определено и двете не ми харесват толкова много. Ех къде са онези години когато все още се правеха коли с идея и любов... :newsm05_41:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 13 юли 2009 - 12:52

 Оги, на 13 Jul 2009, 01:28 PM, каза:

Или тоя дето е писал статията е кьорав или аз!


Кьоравия е тоя дето е срал в статията. На пръв поглед в тъмното от 300 метра задниците имат общи черти, НО дотам. При близко разглеждане си се вижда, че нямат нищо общо. Не ме дразнят тия дето са писали отдолу, ами простия журналист който бърза да се изхвърли като ...... знаете какво. :newsm05_41:
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 13 юли 2009 - 13:23

То и на мен Пежо 406 Купе ми прилича потресаващо много на Калибра, ама нейсе...Дай сега да изпукаме една статия и за него...
Отговори

_shady снимка _shady 13 юли 2009 - 16:55

Колите са си доста различни и крайно индивидуални.Алфата ми мяза на гадни,зле сглобени ламарини.Определено визията на астрата е по-добра и не поради факта,че е опел.
Отговори

Piroman снимка Piroman 14 юли 2009 - 08:42

Мисля че намерих материал за още една такава бездарна тема... вижте снимките отдолу "Изглежда като че ли предната част до решетката и при двете коли е правена от един и същ дизайнер.".. хехе сигурен съм че при друг ъгъл ще са още по-еднакви.

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от Piroman: 14 юли 2009 - 08:45
Отговори

Piroman снимка Piroman 14 юли 2009 - 09:11

Astra 1998-ма
CLC 2007-та
Q7 2006-та

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от Piroman: 14 юли 2009 - 09:24
Отговори

torbo снимка torbo 06 август 2009 - 12:32

колега това на Астрата не са и "официалните" фарове. това е DEPO
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 06 август 2009 - 14:47

 torbo, на 06 Aug 2009, 01:32 PM, каза:

колега това на Астрата не са и "официалните" фарове. това е DEPO

Я помисли пак на ОПЦ 2 дали не са точно тия фаров... :wave:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 15 август 2009 - 13:14

Новата астра както вече коментирах на други места прилича на мазда 3 ама старата и не само прилича ма направо много прилича. По-красива е разбира се. Алфата от темата е най-грозната задница на алфа която са правили изобщо и мога се подпиша под това. Изобщо в последно време кризата яко ги тресе и раждат багери.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 15 август 2009 - 19:06

Мен пък френските джипки,много ми приличат на японките :newsm05_41: .Може и да се бъркам,но така ги виждам.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 15 август 2009 - 21:03

Абе купувайте си само ретраци и ще знаете , че само вие си имате такива...уникални...оти се занимавате с глупости...???? :newsm05_41: :kinggrin: :icon_wink2:
Отговори

PepinoDi снимка PepinoDi 16 август 2009 - 09:22

 GT 51, на 15 Aug 2009, 09:03 PM, каза:

Абе купувайте си само ретраци и ще знаете , че само вие си имате такива...уникални...оти се занимавате с глупости...???? :kinggrin: :mhihi: :drinkin:

Баш тъй си е :icon_wink2: моя жълтурко май е единствен в нашия град :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg