Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирки и мероприятия на Опел Клуб Велико Търново !

Тази тема е заключена

didopulov снимка didopulov 02 януари 2008 - 14:29

Ч Н Г и от мене само ло6ото 4е пак със сняг по4ва неска не моа си изкарам орел4ето сутринта
:beer:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 02 януари 2008 - 14:41

Честита Нова 2008 година и от мен! :beer: по-малко нерви тая година и повече положителни емоции! :beer: :beer:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 02 януари 2008 - 19:38

И от мене ЧНГ ;) живи и здрави :)
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 02 януари 2008 - 23:53

голям сняг голямо нещо момчета работата е мн зле... :beer: с моита затънахме даже в една пряспа
Отговори

didopulov снимка didopulov 03 януари 2008 - 13:16

колеги има 1 спасение което го има във всяка кола винаги когато закъсате някъде и нямате нищо под ръка пробваите със стелките голяма работа са пробах го вече
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 03 януари 2008 - 13:53

 didopulov, на Jan 3 2008, 01:16 PM, каза:

колеги има 1 спасение което го има във всяка кола винаги когато закъсате някъде и нямате нищо под ръка пробваите със стелките голяма работа са пробах го вече


Таман ще ги изперете :newsm65:
Предупреждавам всички търновци - НЕ МИНАВАЙТЕ ПО КРАКОВ освен ако не сте с вериги... хахаха Vectra_777 да каже какво става тука ахахахахха
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 03 януари 2008 - 14:44

МАлиииииииииии само ги гледам горките драпат драпат драпат и айййде обратно надоло ....
Няма качване наща улица просто !!! :clap:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 03 януари 2008 - 15:48

Мда...и аз хвърпям по някое око надолу като чуя някой да драпа повече... кофти е, няма как...ама има и много дето просто правят тъпо...ся не знам , аз нямам опит и не съм карал на сняг...ама си мисля че грешат някой просто :)
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 04 януари 2008 - 02:19

AAAAAAAA
ПИСНА МИ :ph34r: ИСКАМ ЛЯТООООО
Отговори

Емилио снимка Емилио 04 януари 2008 - 08:43

Трябва да кажа,че положението е отчайващо!Не минавайте по "Ален мак","Плиска"-от Nо.1 do завоя,по"Филип Тотю"...Не са почистени...И изобщо бахти държавата...аз снегорин не видях до днес...само коловозите на миналите коли....
Лично при мен ситуацията е: 8 гаража преди моя.сняг измерен снощи с летва-56 см.Няма да карам до пролетта,ми дано да издържи акумулатора и в този ред на мисли,ако го припалвам двг-то през два три дни изобщо има ли ефект?
Та така,нищо лично към хората,любители на зимните спортове...ама зимата си е..... :clap:
Отговори

fen0men снимка fen0men 04 януари 2008 - 14:50

колега то пак е добре преди малко се варнах от търново и там улуците са префекни спрямо горна тука е пален ад колата немога да изкарам вече няколко дена тука има само патеки дето са варели хората но разринато чак днеска почнаха
Отговори

Margo снимка Margo 04 януари 2008 - 17:22

ЧНГ и безаварийно каране от мен.Не се притеснявайте за пътищата,тук във Варна си е еб... майката направо.Всеки град е така/непочистен/.Днеска едни БТР-и щъкат из града,очаквам от някъде да почне да се стреля :clap: при толкова много военна техника по булевардите.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 04 януари 2008 - 18:12

Положението взе лЕЕееЕеееЕЕЕЕЕеекинко да се подобрява колеги ... което ме навежда до мисълта за една снежна срещичка !!! :clap: :beer:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 05 януари 2008 - 03:41

винаги готов :clap:
Отговори

fen0men снимка fen0men 05 януари 2008 - 06:05

каде и кога аз сам навит да доида да ви погостувам малко в търново а пак може да си спретнем едно малко враткане на някои полигон или някои паркинг
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 януари 2008 - 14:38

Полигона има много сняг не може да се влезне за сега .... тряяя някой паркинг или някои по широка улица !!! :clap:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 06 януари 2008 - 17:45

мен за сега ме отпишете, имам 5мм лед по колата и няма изтъгване. да му еба маиката да му еба. защо Аспарух се е направил та толкоз отворен и ни забил тук, по добре щеше да е към африка или към маями :clap:
Отговори

Tank снимка Tank 07 януари 2008 - 11:44

Колега ледът се маха лесно,тая сутрин направих в 2л. смъртоносна отвара от 100г. ракия,2 суп. лъжици сол и топла(не вряла) вода.Пробих дупки на капачката и олях с това стъклата както пиян ром опикава кирпича. :o :o
п.п.Естествено тия експерименти(екскременти) ги олях по служебното лайно клио. :o :o :o
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 07 януари 2008 - 12:01

 Tank, на Jan 7 2008, 11:44 AM, каза:

Колега ледът се маха лесно,тая сутрин направих в 2л. смъртоносна отвара от 100г. ракия,2 суп. лъжици сол и топла(не вряла) вода.Пробих дупки на капачката и олях с това стъклата както пиян ром опикава кирпича. :o :o
п.п.Естествено тия експерименти(екскременти) ги олях по служебното лайно клио. :o :o :o


axxaxaxaxa Супер си ма някак си така да прахосваш ракията .... :o
по добре всичко да се ползва по предназначение !!! :o
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 08 януари 2008 - 02:07

Vektra_777 е прав. аз се направих на културен и изчаках през деня да стане по топличко (всеки трябва да знае че ако вали дъжд времето омеква, но това важи само за зимата) и си махнах леда с голи раце. :o :o
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg