Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Къде сме тази седмица?

Тази тема е заключена « Prev

ppitbulla снимка ppitbulla 25 март 2008 - 00:10

колеги,ще има ли събиране другата седмица,ако има бих се радвал да се видим
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 25 март 2008 - 00:57

Колеги тази седмица която идва ще има РАЛИ Велико Търново !!! Заповядайте на главният път за София до "МОЛ" :dance: :beer: :beer:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 25 март 2008 - 01:54

 ppitbulla, на Mar 24 2008, 11:10 PM, каза:

колеги,ще има ли събиране другата седмица,ако има бих се радвал да се видим


Приятелю, не знам дали ще има събиране тук, ама може да има гонки в Павликени :) Пък за неделя колегата Вектра_777 вече каза :)
Отговори

Tank снимка Tank 25 март 2008 - 10:55

Ба тва на Пафликенито е :beer:таш....освен че е късо ами и настилката направо яде гуми.да не говорим че там са само семкаджии.Предната седмица от 60-70 коли там се пускаха 15(10 от които от В.Търново)Горе на Междене е къде по-добре(вярно и там настилката е гадна) но поне пистата е по-дълга и има повече(и по-качествени :dance: ) МПСта.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 25 март 2008 - 12:40

 Tank, на Mar 25 2008, 09:55 AM, каза:

Ба тва на Пафликенито е :beer:таш....освен че е късо ами и настилката направо яде гуми.да не говорим че там са само семкаджии.Предната седмица от 60-70 коли там се пускаха 15(10 от които от В.Търново)Горе на Междене е къде по-добре(вярно и там настилката е гадна) но поне пистата е по-дълга и има повече(и по-качествени :dance: ) МПСта.


Не съм много съгласен, колите след преброяването са над 120, настилката може и да е гадна, ама не ти пречи кой знае колко за дръпки. Важен е духа на събитието.. а и не пречи да се иде и на 2те места :).

И все пак... тая седмица ще идем ли някъде ? :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 25 март 2008 - 13:19

Аз съм на ралито колеги за вас незнам !!! Рали във ВТ не става често .... ся ни се е паднало да се наслаждаваме на майсторлъка !!! :dance:
Отговори

Tank снимка Tank 25 март 2008 - 13:39

 Milislavov, на Mar 25 2008, 11:40 AM, каза:

 Tank, на Mar 25 2008, 09:55 AM, каза:

Ба тва на Пафликенито е :beer:таш....освен че е късо ами и настилката направо яде гуми.да не говорим че там са само семкаджии.Предната седмица от 60-70 коли там се пускаха 15(10 от които от В.Търново)Горе на Междене е къде по-добре(вярно и там настилката е гадна) но поне пистата е по-дълга и има повече(и по-качествени :dance: ) МПСта.


Не съм много съгласен, колите след преброяването са над 120, настилката може и да е гадна, ама не ти пречи кой знае колко за дръпки. Важен е духа на събитието.. а и не пречи да се иде и на 2те места :).

И все пак... тая седмица ще идем ли някъде ? :)


Ауе как 120 коли ко говориш,пък и 220 да са, като се пускат 10-15се толкоз.Няма смисъл на 2 места да ходим в един ден,никои от нас няма бензиностанция.
Състезанието свършва към 12.30-13.00 в Неделя,може сички да се отправим към Междене(там почва от 14.00) .
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 25 март 2008 - 16:07

Ми аз тази седмица бях на Междене и не беше особено кой знае какво... да не казвам почти нищо. Много коли , малко съзтезатели ... апък аз подкрепям Viper_777 шот тва рали у Търново не става секи ден .. да не казвам година.. така, че предлагам там да е.. се пак на наша територия сме :dance:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 25 март 2008 - 18:32

 Boggieman, на Mar 25 2008, 03:07 PM, каза:

Ми аз тази седмица бях на Междене и не беше особено кой знае какво... да не казвам почти нищо. Много коли , малко съзтезатели ... апък аз подкрепям Viper_777 шот тва рали у Търново не става секи ден .. да не казвам година.. така, че предлагам там да е.. се пак на наша територия сме :dance:


Човека точно и ясно предложи да отидам на Междене СЛЕД ралито.. а не да го пропускаме.
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 26 март 2008 - 16:57

Аз съм говороил с хора , които са към това рали и.. ми казаха, че ще отиде много повече от колкото пише там някви си 1-2 часа.. а за относно Междене нямаше нищо интересно .. колегата който беше там може да потвърди ..
Отговори

Tank снимка Tank 27 март 2008 - 19:18

 Boggieman, на Mar 26 2008, 03:57 PM, каза:

Аз съм говороил с хора , които са към това рали и.. ми казаха, че ще отиде много повече от колкото пише там някви си 1-2 часа.. а за относно Междене нямаше нищо интересно .. колегата който беше там може да потвърди ..


Е па колкото отиде деба и рали.Важното е че ще сме се събрали,налюпили на семки,отегчени от някакви смешни импреци и евота и ще отидем дружно да се резнем на межденето.
Отговори

driv3r снимка driv3r 27 март 2008 - 20:35

Зравейте колеги аз мисля да идвам неделя за рали то някои може ли да ми каже каде точно ще бъде благодаря предварително :newsm05_41:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 29 март 2008 - 13:21

 Tank, на Mar 27 2008, 06:18 PM, каза:

 Boggieman, на Mar 26 2008, 03:57 PM, каза:

Аз съм говороил с хора , които са към това рали и.. ми казаха, че ще отиде много повече от колкото пише там някви си 1-2 часа.. а за относно Междене нямаше нищо интересно .. колегата който беше там може да потвърди ..


Е па колкото отиде деба и рали.Важното е че ще сме се събрали,налюпили на семки,отегчени от някакви смешни импреци и евота и ще отидем дружно да се резнем на межденето.



хахаха ти сериозен ли си в тва дето го казваш. че ралито ша е смотано с тея ево и др наистина бегачки :) от колкото да варя да гледам изгнила астра и пише отзад подобие на 16v и да гледам нея пред ЕВО за 50 000 и над лева, да не говорим за коне ... ралито е каде каде..
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 29 март 2008 - 23:07

 Boggieman, на Mar 29 2008, 12:21 PM, каза:

 Tank, на Mar 27 2008, 06:18 PM, каза:

 Boggieman, на Mar 26 2008, 03:57 PM, каза:

Аз съм говороил с хора , които са към това рали и.. ми казаха, че ще отиде много повече от колкото пише там някви си 1-2 часа.. а за относно Междене нямаше нищо интересно .. колегата който беше там може да потвърди ..


Е па колкото отиде деба и рали.Важното е че ще сме се събрали,налюпили на семки,отегчени от някакви смешни импреци и евота и ще отидем дружно да се резнем на межденето.


хахаха ти сериозен ли си в тва дето го казваш. че ралито ша е смотано с тея ево и др наистина бегачки :) от колкото да варя да гледам изгнила астра и пише отзад подобие на 16v и да гледам нея пред ЕВО за 50 000 и над лева, да не говорим за коне ... ралито е каде каде..


Изненадваш ме.. ко се вържен за всяка дума... и аман ти с тия ръжди и чудеса, прекаляваш вече. Ралито си е рали... и на него ше си останеш само със зяпналата уста... човека ти предлага след като се нагледаме на ралито да отидем и да си начешем крастата.... за ко са дракаш
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 29 март 2008 - 23:52

никой не са драка е.. ам ти за друго чувал ли си, че от цяла България идват на тва рали и мннн ме съмняя да има някои изобщо на Междене , ама айде.. па и ралито ще отиде до 16 часа.. а Междене по програма почва от 1... така, че време няма да остане..
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 29 март 2008 - 23:57

 Boggieman, на Mar 29 2008, 10:52 PM, каза:

никой не са драка е.. ам ти за друго чувал ли си, че от цяла България идват на тва рали и мннн ме съмняя да има някои изобщо на Междене , ама айде.. па и ралито ще отиде до 16 часа.. а Междене по програма почва от 1... така, че време няма да остане..


Аз предлагам да се видим ей ся да се сбийм, щото се вижда че няма се разберем иначе :)...
Та как да е... ако има време - може идем на Междене, като не - не...
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 30 март 2008 - 17:21

Е имаше доста коли на Междене и помоему се сбрахме доста хора от Форума!!!!Така,че се съмнявам на колегите от ВТ да им е било скучно.....Имахме гостенин-колега от София-така,че си беше супер на гонките!!! :newsm05_41:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 30 март 2008 - 20:08

 Tihomir, на Mar 30 2008, 05:21 PM, каза:

Е имаше доста коли на Междене и помоему се сбрахме доста хора от Форума!!!!Така,че се съмнявам на колегите от ВТ да им е било скучно.....Имахме гостенин-колега от София-така,че си беше супер на гонките!!! :newsm05_41:


Айде качете малко снимки да зяпнам да видя кво е било там че ми е интересно ... :newsm05_41:
Отговори

Tank снимка Tank 31 март 2008 - 11:35

 Boggieman, на Mar 29 2008, 11:52 PM, каза:

никой не са драка е.. ам ти за друго чувал ли си, че от цяла България идват на тва рали и мннн ме съмняя да има някои изобщо на Междене , ама айде.. па и ралито ще отиде до 16 часа.. а Междене по програма почва от 1... така, че време няма да остане..


Младеж, като неможеш или не искаш да идваш - не се обаждаш само да спамиш.
Горе имаше по-вече коли от предния път и беше бая по-интересно.Благодарско на колегите от Габрово и София.
Тоя инцидент накрая нека ни бъде обица за всички и да внимаваме повече.Щото нашата и чуждата сигурност е по-важна от гъзарщините и простотиите които всички правим.Дано колегата моторяга да се оправи по-бързо!
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 31 март 2008 - 12:01

Цитат

Младеж, като неможеш или не искаш да идваш - не се обаждаш само да спамиш.
Горе имаше по-вече коли от предния път и беше бая по-интересно.Благодарско на колегите от Габрово и София.
Тоя инцидент накрая нека ни бъде обица за всички и да внимаваме повече.Щото нашата и чуждата сигурност е по-важна от гъзарщините и простотиите които всички правим.Дано колегата моторяга да се оправи по-бързо!


Кво е станало !?! Айде малко снимки и разкажете на тези като мен дето не са идвали ....
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg