Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

next cбирка 19.04.2008г.(събота)

Тази тема е заключена « Prev

Tank снимка Tank 10 април 2008 - 18:21

Тъй, слагам тема отсега за да няма нечули,неразбрали и несъбрали по 2лв. за бензин.Да се съберем следващата събота на 19.04.2008г. всички от опел-клуба ВТ за да решим някои важни бири и да изпием по няколко решения или обратното.
1.(Пръво)Да си изберем регионален представител от кандидатите или ако няма такива - Milislavov.Щото само ние от Велико Търново сме пустиняци и поройници и нямаме такъв.
2.(После)Да обсъдим идеята за понататъчна среща Опел vs VW, или Опел vs BMW, или Опел vs "made in Japan" или както го решим.
3.(Накрая)Срещата няма да съдържа гонки от къфто и да било характер за туй извинения от сорта "не ми връи колата","неам пари за бензин" и др. са безсмислени.
Тук требе да обсъдим часа и мястото.По останалите точки на срещата.
Алилуя, и се надявам да се организираме като ората а не като ромите.
Отговори

SenS` снимка SenS` 10 април 2008 - 19:04

Идеята звучи добре :thu: а за часа по-добре следобед...да може секи да си е починал се пак петък вечер ште има дуфта дуфта :wub: и те така :thu: :thu:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 10 април 2008 - 20:19

абе и аз искам много да дойда ама не познавам никой от вас и затова много ще се притеснявам, а и това ме е спиралп да идвам досега. :thu:
Отговори

breakboy снимка breakboy 10 април 2008 - 22:41

 Eroucma, на Apr 10 2008, 08:19 PM, каза:

абе и аз искам много да дойда ама не познавам никой от вас и затова много ще се притеснявам, а и това ме е спиралп да идвам досега. :thu:


То и аз съм така... На тая среща ще мина да видя как е :)
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 11 април 2008 - 01:42

 Eroucma, на Apr 10 2008, 08:19 PM, каза:

абе и аз искам много да дойда ама не познавам никой от вас и затова много ще се притеснявам, а и това ме е спиралп да идвам досега. :thu:


Ава брат... купих си каручката... на 2рия ден се регистрирах във форума, на третия започнах да организирам опел събор - звънях по ГСМи, пращах смси, лични съобщения из форума и т.н.. резултата -> след 2 седмици пред СПС имаше само опели по целия паркинг в 3 колони, колегата Звезделин и Вектра_777 могат да потвърдят ...

Танк може да ти каже че съм от срамежливите... тейче айде без "не познавам никой..." нали затова е форума да се запознаем един с друг :).

"Да си изберем регионален представител от кандидатите или ако няма такива - Milislavov" някой май си прай гаргара с мен ... :thu:
Отговори

SenS` снимка SenS` 11 април 2008 - 16:17

Колега и аз не съм ходил още на сбирка ама въобще не се притеснявам даже много искам да се съберем да се запозная със всички колеги от ВТ :thu: :thu:
Отговори

Tank снимка Tank 11 април 2008 - 17:17

 breakboy, на Apr 10 2008, 10:41 PM, каза:

 Eroucma, на Apr 10 2008, 08:19 PM, каза:

абе и аз искам много да дойда ама не познавам никой от вас и затова много ще се притеснявам, а и това ме е спиралп да идвам досега. :thu:


То и аз съм така... На тая среща ще мина да видя как е :)



 SenS`, на Apr 11 2008, 04:17 PM, каза:

Колега и аз не съм ходил още на сбирка ама въобще не се притеснявам даже много искам да се съберем да се запозная със всички колеги от ВТ :thu: :wub:


Нема страшно, ще се запознаем. :thu:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 април 2008 - 17:24

Владо ще носи бял гълъб в знак на мир, така че новите няма от какво да се притесняват :)))
Отговори

Tank снимка Tank 11 април 2008 - 17:55

 НеаМ РаВеН, на Apr 11 2008, 05:24 PM, каза:

Владо ще носи бял гълъб в знак на мир, така че новите няма от какво да се притесняват :)))


Недей така с тия бели и черни гълъби,щот видя колко излишни въпроси с отговор който няма значение пораждат.Ти кога ще се появиш?Да знам да организирам духовата музика и червения килим :beer:
p.s. И една стръвница от гората(все пак и Зомб Мечо е хора).
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 април 2008 - 18:04

 Tank, на Apr 11 2008, 05:55 PM, каза:

Недей така с тия бели и черни гълъби,щот видя колко излишни въпроси с отговор който няма значение пораждат.Ти кога ще се появиш?Да знам да организирам духовата музика и червения килим :beer:
p.s. И една стръвница от гората(все пак и Зомб Мечо е хора).

Другата събота съм на линия :) Т.е. точно на 19.04.2008 ;)
А гледам под аватара ти става дума за някакъв черен гълъб на мира ( The black pigeon of peace ) :)))

Та който иска и му стиска да види 2 ОПЦ-та от лимитираните на едно място - да заповяда :)))
Отговори

SenS` снимка SenS` 11 април 2008 - 20:17

Там сме :beer:
Отговори

grozew снимка grozew 11 април 2008 - 20:34

To като не можем да изберем представител сами, поне Владо да ни напрай една броенка.........онче бонче счупено пиронче............. и на който се падне честа.................. :beer:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 11 април 2008 - 21:30

 grozew, на Apr 11 2008, 08:34 PM, каза:

To като не можем да изберем представител сами, поне Владо да ни напрай една броенка.........онче бонче счупено пиронче............. и на който се падне честа.................. :nau:

(продължавам многоточията)
".. и на който се падне честа........" ...... :beer:

:)
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 14 април 2008 - 09:40

Мястото на сбирката къде и в какъв час ще е?
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 14 април 2008 - 09:51

 Red_Beauty {Astra}, на Apr 14 2008, 09:40 AM, каза:

Мястото на сбирката къде и в какъв час ще е?


Предлагам 12:00 на Петрол ?
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 14 април 2008 - 10:16

 Milislavov, на Apr 14 2008, 09:51 AM, каза:

 Red_Beauty {Astra}, на Apr 14 2008, 09:40 AM, каза:

Мястото на сбирката къде и в какъв час ще е?


Предлагам 12:00 на Петрол ?

Нека е на това място в този час :beer:.
Отговори

Tank снимка Tank 14 април 2008 - 10:51

На петрол няма място нито да се паркира нормално,нито да се седне някъде отвън(толкоз хора),по-добре на старото ОМВ или на голямото ЕКО
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 14 април 2008 - 10:52

 Tank, на Apr 14 2008, 10:51 AM, каза:

На петрол няма място нито да се паркира нормално,нито да се седне някъде отвън(толкоз хора),по-добре на старото ОМВ или на голямото ЕКО


Ок. Аз съм навит за ЕКО-то под ЕГ :) Събота 12:00
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 14 април 2008 - 12:35

Стига бе момчета, дайте да му ударим някакъв по късен час примерно към 17:00 часа, някой хора може да са на работа. И каде е това старото ОМВ?
Отговори

Tank снимка Tank 14 април 2008 - 12:51

 Eroucma, на Apr 14 2008, 12:35 PM, каза:

Стига бе момчета, дайте да му ударим някакъв по късен час примерно към 17:00 часа, някой хора може да са на работа. И каде е това старото ОМВ?


12.00 наистина е доста рано, по-добре да е по-късно следобед нещо като 15.00-16.00?Мястото ще ЕКО(гръцката) бензиностанция под Езикова гимназия на "Магистрална"
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg