Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Кога ще има нова сбирка за О.К.Б.

Тази тема е заключена

Milislavov снимка Milislavov 08 октомври 2008 - 12:30

С фиат-а ли ще дойдеш ? :unsure: :wall: :unsure:
Отговори

Tank снимка Tank 08 октомври 2008 - 13:20

Нека да идват и момчета с други коли,нямам нищо напротив,даже днес поканих един от фиат'сектата.Идеята е всяка неделя да се събират ентусиастите в града на едно място.Повече хора по-весело.
Такава е традицията,както ОМВ на Бояна в София там почти всяка вечер се събират за гонки, или във Варна-Лукойл в петък и събота а в неделя на Бриколаж-мисля.Хубаво ще е ако и тук е така пък било то и в по-малки мащаби(все пак сме 100 000).
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 08 октомври 2008 - 13:41

Аз сам сагласен с Танк,нека идва които иска с каквито коли иска,ТАМАН ДА ИМА ДРУГИ МАРКИ ДА ГИ ИЗПРАВЯМ НА СТАРТА :)) още по добре ако доиде и бмв,4е мн се кефя като ги биа.мн се заяждам с тях.... :unsure: :knee: :unsure: :wall: ..моят саквартирант и тои ще доиде с неговата ВЕКТРА,и сам поканил един колега от работа с АЛФА,но незнам дали ще доиде,защото ние сме от 10h. на работа нощна:(

 Boggieman, на Oct 8 2008, 01:15 PM, каза:

да беше към 8.. и аз щях да дойда , щото съм до тогава на работа..


Ами нищо не ти преди да доидеш и в 8h. да няма да стоим само 15мин. :wall:
Мнението беше редактирано от Vectra_BB: 08 октомври 2008 - 13:45
Отговори

Tank снимка Tank 08 октомври 2008 - 14:32

 Vectra_BB, на Oct 8 2008, 02:41 PM, каза:

Аз сам сагласен с Танк,нека идва които иска с каквито коли иска,ТАМАН ДА ИМА ДРУГИ МАРКИ ДА ГИ ИЗПРАВЯМ НА СТАРТА :)) още по добре ако доиде и бмв,4е мн се кефя като ги биа.мн се заяждам с тях.... :unsure: :wall:


Не е лошо да си надъхан,нека има спорт ама не бива да се ругаят други марки.И аз обичам когато опляскам някой по-мощен от мене на 400м, но после никога не му се подигравам-напротив поздравявам го.
Мнението беше редактирано от Tank: 08 октомври 2008 - 14:33
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 08 октомври 2008 - 14:58

 Tank, на Oct 8 2008, 03:32 PM, каза:

Не е лошо да си надъхан,нека има спорт ама не бива да се ругаят други марки.И аз обичам когато опляскам някой по-мощен от мене на 400м, но после никога не му се подигравам-напротив поздравявам го.


Аз не ги ругая и не им се подигравам,ами казах че се кефя като мина бмв(имам предвит ватрешно си се кефя),а колкото до "заяждането",имах предвит като настигна по магистралата или ме изпревари,(както карам спокоино :unsure: )
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 08 октомври 2008 - 19:52

Писна ми някой да ми интерпретира думите без да знае какво и защо казвам. Ще видя дали ще дойда неделя.

Поздрави
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 09 октомври 2008 - 11:41

 Milislavov, на Oct 8 2008, 08:52 PM, каза:

Писна ми някой да ми интерпретира думите без да знае какво и защо казвам. Ще видя дали ще дойда неделя.

Поздрави


"шефе" как така ще видиш дали ще доидеш? В неделя 19h да си пред принцес,нали трябва да се запознаем :unsure:
Отговори

SenS` снимка SenS` 09 октомври 2008 - 17:18

Ейй колко ми е приятно като видя тес коментарчета :unsure: и аз съм на линия неделя и да си кажа и аз мнението мястото и часа са идеални ама все пак като се видим ще се доуточни и ще се помъча да домъкна още една астра с мене :unsure: и се надявам в неделя да се съберем повечко.. :wall:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 09 октомври 2008 - 17:25

че дай па боже да се сбереме :)
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 09 октомври 2008 - 18:00

И да не забравите фотките :unsure:
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 09 октомври 2008 - 23:22

 Boggieman, на Oct 9 2008, 06:25 PM, каза:

че дай па боже да се сбереме :)


Колега,прочети отначало на темата,там ще видиш че е за всяка НЕДЕЛЯ срещи от 19h.
търновкия БМВ-форум и те се сабират всяка неделя,и затова идеята ми беше и ние да се сабираме всяка неделя.
Не искам да излизаме несериозни спрямо тях!!!!

Поздрави на всички!!!!! :unsure: :wall: :unsure:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 10 октомври 2008 - 07:37

 Vectra_BB, на Oct 10 2008, 12:22 AM, каза:

Колега,прочети отначало на темата,там ще видиш че е за всяка НЕДЕЛЯ срещи от 19h.
търновкия БМВ-форум и те се сабират всяка неделя,и затова идеята ми беше и ние да се сабираме всяка неделя.
Не искам да излизаме несериозни спрямо тях!!!!

Поздрави на всички!!!!! :unsure: :wall: :unsure:

Ааа нали не го правим това само за да подражаваме на БМВистите. Аз си мислех че искате създаваме традиции. Защото ако е само за да не сме различни от БМВтата то няма смисъл, аз обичам да съм различен.
Мнението беше редактирано от Eroucma: 10 октомври 2008 - 07:38
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 10 октомври 2008 - 11:11

 Eroucma, на Oct 10 2008, 08:37 AM, каза:

Ааа нали не го правим това само за да подражаваме на БМВистите. Аз си мислех че искате създаваме традиции. Защото ако е само за да не сме различни от БМВтата то няма смисъл, аз обичам да съм различен.


ами не ги подражаваме,просто дадох пример с тях,и мисля че е добре да ни стане нещо като "навик" за неделите,това е идеята
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 10 октомври 2008 - 16:12

Аз съм за ! Винаги когато мога ще идвам . Тази неделя съм на линия !!! :unsure:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 12 октомври 2008 - 11:06

аз ще се опитам днеска дано да дойда , но нищо не обещавам :(
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 12 октомври 2008 - 12:26

Ами аз със сигурност сам там и с мен ще бадат още 3 приятели,които сами искаха да доидат!!

Ами значи в 7h <_<
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 12 октомври 2008 - 14:36

Еее Последно 7 или 8 часъ не разбрах ?!!?!
Отговори

SenS` снимка SenS` 12 октомври 2008 - 14:57

В 7 <_<
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 12 октомври 2008 - 16:26

Милиславов нещо не коментира,да не са го откраднали?
<_<

Преди малко се видях с още един калибарски приятел,и тои каза че ще доиде :beer:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 12 октомври 2008 - 21:14

Епа може да се каже че тази среща БИЕ РЕКОРДИТЕ до сега е нямало по добра от нея.
Имаше и най много коли , имаше и малко интрига :beer: с едма дума се получи ПЕРФЕКТНО !!! <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg