Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Рали-писта Велико Търново 28-29.03.2009г.

Тази тема е заключена « Prev

Tank снимка Tank 20 март 2009 - 13:27

http://www.rally-clu.../pista-tarnovo/
Пичове, знаете за какво става дума.Миналата година беше страхотно-велико!Тази година ще е два пъти по-голямо и хубаво защото вече състезанието във Велико Търново ще е официален кръг от Националния Шампионат.Ако миналата година беше по-скоро тестово и демонстрационно и някои от водещите пилоти и автомобили ги нямаше тази година всички "големи дзверове" ще са тук и щеможем да им се насладим!!!
Вадете семките, избирайте си място от сега и се пригответе!!! :ole:
Знаете за кого трябва да викаме :mhihi: знаете кой е нашия човек... :mhihi:

Организация:
За състезанието - в неделя сутрин, в 09.15часа-точно!!!Среща на открития паркинг на МОЛ'а който гледа към ппистата-за да заемем места!!!
След състезанието - среща в 13.15 на ОМВ(новото-по посока Варна)-13.30 организирано тръгване към самолетната писта на с.Междене.
Мнението беше редактирано от Tank: 24 март 2009 - 21:42
Отговори

dido_co снимка dido_co 20 март 2009 - 16:15

 Tank, на 20 Mar 2009, 01:27 PM, каза:

http://www.rally-clu.../pista-tarnovo/
Пичове, знаете за какво става дума.Миналата година беше страхотно-велико!Тази година ще е два пъти по-голямо и хубаво защото вече състезанието във Велико Търново ще е официален кръг от Националния Шампионат.Ако миналата година беше по-скоро тестово и демонстрационно и някои от водещите пилоти и автомобили ги нямаше тази година всички "големи дзверове" ще са тук и щеможем да им се насладим!!!
Вадете семките, избирайте си място от сега и се пригответе!!! :ole:
Знаете за кого трябва да викаме :mhihi: знаете кой е нашия човек... :mhihi:


там сме миналата година беше страхотно
Мнението беше редактирано от dido_co: 21 март 2009 - 03:35
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 20 март 2009 - 16:50

Еее брау :mhihi: :mhihi: , предната година неможах да уважа ралито с присъствието си :mhihi: ама този път съм първа кипра там :c010: С нетърпение го чакам :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 20 март 2009 - 18:24

Варничка .. ше се мятаме ли? Аз май се навивам :mhihi: В най-лошия случай поне с една кола да отидем повече народ примерно?
Отговори

Кокито снимка Кокито 20 март 2009 - 18:41

Оги--- ЖИВ СЪМ... вече има организация за пътуване от варничка до търновче
Отговори

Оги снимка Оги 20 март 2009 - 18:43

Е това е ман'як :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Minchev123 снимка Minchev123 20 март 2009 - 18:53

Наистина миналата год. беше върховно!!!! Зна4и тази 6те е о6те по-голямо 6оу !!!! :mhihi:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 20 март 2009 - 18:57

Ми заповядайте де заповядайте, тъкмо ще се запознаем, а и да покажем на БМВ сектата че Опелетата са много пасмина :mhihi: :ole:
Мнението беше редактирано от Eroucma: 20 март 2009 - 18:57
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 20 март 2009 - 19:24

Владо,пияницо,запази хубави места!!! Семките са от мен-арни,габровски!!!! :mhihi:
Отговори

Tank снимка Tank 20 март 2009 - 20:25

 Кокито, на 20 Mar 2009, 06:41 PM, каза:

Оги--- ЖИВ СЪМ... вече има организация за пътуване от варничка до търновче


Varna in 'da house!

 Tihomir, на 20 Mar 2009, 07:24 PM, каза:

Владо,пияницо,запази хубави места!!! Семките са от мен-арни,габровски!!!! :mhihi:


Айде и групата от Габрово!

Батка 99% ще се наместя на покрива на Шоурума на Мазда.Миналата година обаче там бяха камерите на телевизиите и ако и тая е така, ще трябва да измисля нещо друго.В понеделник-вторник най-късно ще се знае със сигурност къде ще направим яката камара от семки!
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 20 март 2009 - 20:52

ихааааа. как се радвам че ще съм за уикенда в Търново. ще скокна и аз да погледам малко
Отговори

Оги снимка Оги 20 март 2009 - 21:05

Ше е мноо яко ако имаме места, от където да гледаме! Миналата година бях/ме на МОЛ-а на покрива, беше ГРАНД обаче супер нелегално .. прескачахме, подкупвахме охраната и ко ли не :mhihi: Не ми се повтаря пак такава схема тъй че действай Владо!
Отговори

Tank снимка Tank 20 март 2009 - 21:35

Миналата година бяхме на оградата на паркинга на Мола.Точно над стартфиналната права.На 10метра от пистата.
Искам и тази година да сме близо до старт финалната права а не горе по завоите.По няколко причини:
1.Авотомобилите се идват към финала с най-вискоката си скорост и тук си личи кой бие на максимална и тук стават най-много изпреварвания към последния 360гр завой.
2.Имаме идеална видимост към 360градусовия завой който е след дългата права-той се взема с вратите напред,на него са изпреварванията и сблъсиците.
3.Имаме перфектна видимост към тръгването от обратния завой.Тук се тръгва от място-1ва,2ра,3та...дъно...като на драг-колите тръгват една до друга от завоя и нагоре покрай на-яко драг :)))
4.Тук имаме поглед към най-голяма част от трасето.
Вариантите да се наместим близо до старт-финалната права са точно 4.
А.На оградата на паркинга на Мола.Точно над стартфиналната права.На 10метра от пистата.
Б.На покрива на МОЛА-там се стига трудно както каза Оги пък и колите са много далеч.-ОТПАДА
В.ВИПзоната на терасата в лявото крило на МОЛА.Аз ще имам пропуск за там.Но не ми харесва защото там се губи видимостта към 360градусовия завой.Пък и няма да сме заедно.-ОТПАДА
Г.На покрива на Шоурума на Мазда.Там видимостта е по-добра от на вариант'А,малко по-високо е и ще можем да виждаме още поне 3 завоя.Проблема е че тук могат да разположат камерите на телевизиите и да не допуснат повече хора.И там мога да се кача,няма да ми откажат.Искам обаче да сме всички заедно и да дерем гърло за Джони :mhihi:
За да сме заедно вариантите са А и Г.За Мазда ще знам в началото на седмицата,но ме съмнява, че ще се съгласят с мен да кача 15човека на покрива.Ще говоря с тях и ще кажа допълнетелно.Трябва да знам до понеделник колко хора ще сме от ОКБ.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 20 март 2009 - 22:18

Дерзаи Владо,а ще държим връзка по мобифоня!!! :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 март 2009 - 22:24

:mhihi: :mhihi: :mhihi: В Неделя сутрин съм там... :mhihi:
Отговори

Tank снимка Tank 20 март 2009 - 23:27

Малко от миналата година..
http://www.vbox7.com/play:6fbc2fa3
http://www.vbox7.com/play:6efd12eb
Тихомире, я кажи какво е положението на Междене?Миналата година след състезанието се качвахме групово горе и стана много добре.Бяхме лееееееекинко надъхани :) не много :) може и тая година в 13.00 след състезанието да заформим една колкона нагоре и до 16.00 да си се повеселим пак.
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 21 март 2009 - 00:34

Миналата година бях там и ми хареса,тая година пак но ще отида по раничко че да си хвана хубаво местенце на някои як завои че да гледам :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 21 март 2009 - 00:39

Аз съм в боксовете..на обратния при сервизния парк...там според мен е най - доброто място...ако не си някъде по покривите...
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 21 март 2009 - 06:39

Владо да не ме забравиш,ще те очистя :((( аз 100000% съм там,само кажи колко часъ,трява да сме се сабрали,Аз ще съм поне със 15min. по рано там :D:)))

Според мене щом казваш че вариант "A" е най-добър за гледката,значи съм сагласен!!!!!

Само час кажи.
Отговори

SenS` снимка SenS` 21 март 2009 - 11:31

Мале мале ще става страшну :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg