Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Рали-писта Велико Търново 28-29.03.2009г.

Тази тема е заключена

Tank снимка Tank 21 март 2009 - 23:50

 Vectra_BB, на 21 Mar 2009, 06:39 AM, каза:

Владо да не ме забравиш,ще те очистя :((( аз 100000% съм там,само кажи колко часъ,трява да сме се сабрали,Аз ще съм поне със 15min. по рано там :D:)))

Според мене щом казваш че вариант "A" е най-добър за гледката,значи съм сагласен!!!!!

Само час кажи.


Какви 15мин,добрите места се заемат час преди карирания флаг.10.30 е обявения час за начало на 1ви клас.
Предлагам, за да сме заедно на състезанието на едно място всички от ОКБ да се съберем в 9.15 сутринта-на паркинга на МОЛ'а който гледа към пистата.Целта да е да заемем местата на оградата над пътя.Там е перфектната видимост и можем да си седнем на оградата на паркинга, т.е няма да висим прави.За тия които не са идвали миналата година ще кажа че след 9.30 идва всичкия народ, става една луда блъсканица, всеки се опитва да си намери място и до тоя момент ако не сме заели местата на оградата ще трябва да се разделим и всеки да се оправя поотделно.
Затова:9.00-9.15 среща на паркинга на МОЛ'а и веднага се нареждаме като аптекарски шишета на първа писта.И те така.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 22 март 2009 - 00:44

Не може да се съберем заедно всички по различни причини....най - вероятно Иван Шопов няма да участва...за което ме е яд...и ми е гадно..но ще има други Орли за които да дерете гърла...а аз ще съм в сервизния парк....от там ще гледам битката на ТИТАНИТЕ.... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 22 март 2009 - 00:45

 GT 51, на 22 Mar 2009, 12:44 AM, каза:

Не може да се съберем заедно всички по различни причини....


Например ??
Отговори

GT 51 снимка GT 51 22 март 2009 - 00:53

Не може приятелю...защото всеки се опитва да съчетае полезното с приятното...и няма как да стане....едни са на покривите, други на старта,трети на обратния...но важното е ...че ще има присъствие...осезаемо... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 22 март 2009 - 00:58

Едно е сигурно, след състезанието може да се съберем всички :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 22 март 2009 - 01:00

Може...но аз си товаря картинга и към София...ако измислите нещо след награждаването...ще ви уважа... :mhihi:
Отговори

Tank снимка Tank 22 март 2009 - 01:24

 Оги, на 22 Mar 2009, 12:58 AM, каза:

Едно е сигурно, след състезанието може да се съберем всички :mhihi:

Със сигурност!!!
Който има излишни 20лв-бензин, излишни 2-3часа, липса на акъл в главата и признаци на :mhihi: дивотия ще постъпи както миналата година...
След състезанието ще бъде на ОМВ(новото по посока Варна) в 13.30, откъдето....нагоре :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 22 март 2009 - 01:29

Ако всичко е наред ще дойда..да се запознаем... :mhihi:
Отговори

vLaDi RaCiNg снимка vLaDi RaCiNg 22 март 2009 - 09:19

По пътя ако видите бързо идваща Тигра на дълги се пазете..... :mhihi: Това съм аз...!!! хахаха :mhihi:
Аз лично ще тръгвам в Петък слетобед, за да мога да гледам събота тренировките :)
Имали организирана среща за тръгваме към В.Търното...?
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 24 март 2009 - 20:19

 Tank, на 22 Mar 2009, 01:24 AM, каза:

Със сигурност!!!
Който има излишни 20лв-бензин, излишни 2-3часа, липса на акъл в главата и признаци на :icon_razz2: дивотия ще постъпи както миналата година...
След състезанието ще бъде на ОМВ(новото по посока Варна) в 13.30, откъдето....нагоре :flag:



Tank след ОМВ ще ходим ли на междене ? И као ще се ходи аз съм с малко акъл :newsm05_41: :icon_wink2: :3:
Отговори

kvalev снимка kvalev 24 март 2009 - 20:47

Дайте да се разберем къде да се съберем Опелджии, че и да се запознаем.....

Имам в предвид място където да гледаме пистата....

Ние тръгваме 3 коли, а едва ли ще сме само ние от Сливен.


Поздрави
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 24 март 2009 - 21:01

Владо Междене е отворено и надявам се да няма проблем да се сберем!!! Ще разуча за всеки случаи...........Но по принцип всяка неделя се събират коли горе така,че ще идем всички...
Отговори

Tank снимка Tank 24 март 2009 - 21:44

Организация:
За състезанието - в неделя сутрин, в 09.15часа-точно!!!Среща на открития паркинг на МОЛ'а който гледа към пистата-за да заемем места!!!
След състезанието - среща в 13.15 на ОМВ(новото-по посока Варна)-13.30 организирано тръгване към самолетната писта на с.Междене.

Мнението беше редактирано от Tank: 24 март 2009 - 21:45
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 24 март 2009 - 21:46

Дадено.....То на Междене е убаво към 14.30 да идем така че става супер....
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 24 март 2009 - 21:50

 Tank, на 24 Mar 2009, 09:44 PM, каза:

Организация:
За състезанието - в неделя сутрин, в 09.15часа-точно!!!Среща на открития паркинг на МОЛ'а който гледа към пистата-за да заемем места!!!
След състезанието - среща в 13.15 на ОМВ(новото-по посока Варна)-13.30 организирано тръгване към самолетната писта на с.Междене.


ок. ще гледам да съм там по това време,да се запознаем и поле към Междене
п.п. само се моля времето да е с нас
Мнението беше редактирано от R_IVANOV: 24 март 2009 - 21:51
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 25 март 2009 - 22:55

За неделя го дават 15 градуса...Да се надяваме да познаят тея синоптици веднъж!!!
Отговори

Tank снимка Tank 27 март 2009 - 09:27

Пичове, гответе се...За тия които ще пътуват от Варна, София, Габрово, Сливен...организирайте си програмата така че да сте във Велико Търново към 8.30, за да имате време до 9.15 да сте на паркинга на МОЛа.Ако искате да сме заедно ОКБ.
Айде че взе да смърди на БЕНЗИН около МОЛа...отсега
Отговори

SenS` снимка SenS` 27 март 2009 - 14:05

Цитат

Владо Междене е отворено и надявам се да няма проблем да се сберем!!! Ще разуча за всеки случаи...........Но по принцип всяка неделя се събират коли горе така,че ще идем всички...

Колега снощи ходих на разходка до междене пича каза неделя заповядайте няма проблеми сабирали се около 200 коли всичко било организирано ядене пиене :2bg: ..А времето в неделя ще е супер над 20 градуса :sup:
Ще има накажи GTI-то :love_opel:
Отговори

Tank снимка Tank 27 март 2009 - 15:26

 SenS`, на 27 Mar 2009, 02:05 PM, каза:

Колега снощи ходих на разходка до междене пича каза неделя заповядайте няма проблеми сабирали се около 200 коли всичко било организирано ядене пиене :2bg: ..А времето в неделя ще е супер над 20 градуса :sup:
Ще има накажи GTI-то :love_opel:


Айде в неделя чакам да се появи бързата Алфа...която ще наказва ОПЦта...
Отговори

SenS` снимка SenS` 27 март 2009 - 17:48

Цитат

Айде в неделя чакам да се появи бързата Алфа...която ще наказва ОПЦта...

Хаха ще я викам нема проблем дано не се откаже само че ще ми е много интересно :love_opel:

До неделя бойс :2bg:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg