Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

ЕЖЕСЕДМИЧНАТА СБИРКА - ВСЯКА НЕДЕЛЯ на СПС

Тази тема е заключена

crazyking снимка crazyking 13 май 2009 - 10:54

Ето ти бърз отговор-ОПЕЛ феновете са най-несериозните от вси4ки марки.Неприятно но факт :knee:
Отговори

SenS` снимка SenS` 13 май 2009 - 12:00

Аз не мога да кажа че са несериозни..отколкото мързеливи се пак във другите форуми без да споменавам се правят сбирки един път в годината...на нова година най-вече другото което спъва мисля че е денят защото в неделя секи се опва на дивана тв-то или компа нещо филмче те така незнам дали са това причините аз така си го обеснявам.. :knee:
Отговори

crazyking снимка crazyking 13 май 2009 - 12:22

Еми и тук във Варна срещата е неделя но има доста хора.Във ВТ май на приказки са фенове,не 4е и аз не съм Търновец но тука във Варна е друга работа :knee:
Мнението беше редактирано от crazyking: 13 май 2009 - 12:23
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 13 май 2009 - 12:49

Беее.. който дошъл дошъл няма са молим на секи.... :knee:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 май 2009 - 13:00

 crazyking, на 13 May 2009, 01:22 PM, каза:

Еми и тук във Варна срещата е неделя но има доста хора.Във ВТ май на приказки са фенове,не 4е и аз не съм Търновец но тука във Варна е друга работа :knee:


Колко коли идват във Варна на сбирка и колко души? :) Я кажи
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 13 май 2009 - 13:13

офф наи накрая се регистрирах само не мога да разбера защо постоянно ме ихвърля от профила ми ... ама обещах на Зарко така че в неделя чакам срещата колеги на спс :) ще следя да видя колко часа щее :) хохо буги мен ... аз маи доста хора от тука познавам ...
Мнението беше редактирано от VencityYy: 13 май 2009 - 13:13
Отговори

Tank снимка Tank 13 май 2009 - 13:40

Вие май не разбрахте поста ми.
Няма нужда от излишна реклама на форума и на неделните срещи.Хората си знаят за срещите.Който иска идва, който не иска - не.
Въпроса е друг:има Опел'фенове които идват на неделната среща, но само преминават по 2-3 пъти с колите си бучейки...и се притесняват да спрат при нас и да кажат едно здрасти и да се запознаем.
Има момчета които са се появявали ей така-без да се познаваме и оттогава са си редовни на стандартните срещи че и на "спортните мероприятия".Не е страшно.
Отговори

crazyking снимка crazyking 13 май 2009 - 14:03

 Milislavov, на 13 May 2009, 02:00 PM, каза:

Колко коли идват във Варна на сбирка и колко души? :) Я кажи

по4ти винаги са над 20 коли и бая хора.А има и срещи с 2 пати по-ве4е :knee:
Отговори

CH_M снимка CH_M 13 май 2009 - 14:12

То хубаво ,ама сбирка само с лаф не става -друго е като замирише и на скаричка ,касата с изпотена биричка ......... А на СПС-а старата барака по ми харесваше , и едни печени пилешки трътки предлагаха ....еееех носталгия .
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 май 2009 - 14:27

Хайде хайде колеги, стига сме говорили ами да се съберем просто и това е. И за жалост явно това което преди се опитахме да направим не сте го разбрали. Сбирките са всяка седмица в един и същи час на едно и също място... не знам защо трябва всяка седмица да се разбираме кога и къде като винаги е еднакво. По-скоро ако искате тая неделя да идем на Междене ? :knee:
Отговори

Tank снимка Tank 13 май 2009 - 16:08

 Milislavov, на 13 May 2009, 03:27 PM, каза:

По-скоро ако искате тая неделя да идем на Междене ? :knee:


Може, може... Ако има и други желаещи може да заформим едно организирано Междене.
ОПЦто е вече с нови гуми.Бугимен, давай рейсинговите БМВ(от тия дето се имат за ОПЦ'килъри)давай ги насам.
на Междене си има и кифте-бира...
Отговори

SenS` снимка SenS` 13 май 2009 - 18:51

Айде и аз съм зарибен за едно междене ама така към 1 че съм на матури в неделя :knee:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 13 май 2009 - 19:17

На междене сме !!! :knee: да няма само неразбрали после !!
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 14 май 2009 - 08:32

Така.. съобразено с по-младите люде изповядващи автомобилната религия и почитащи Свети Рейсър и Света Гонка, които в неделя ще са на матури, обявявам следния сборен пункт:

17.05.2009 (Неделя) 13:30 - Ромпетрол

Аз ще тръгна от търново или с групата от 13:30 или към 14:00 според зависи от още 1 2ма души. Сенс, обади ми се братле на ГСМа като видиш тоя пост да се разберем с теб.
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 14 май 2009 - 10:34

уф аз не обещавам нищо, че имам изпит в 1 4аса тогава... и не знам... ще видим кой с ква кола и така :) Владо то има още един дет иска са гони с тебе , ма бутал глави чипове и т.н. ;) хаха демек страх ги с обикновен мотор да са пускат хихихихи
Отговори

Tank снимка Tank 14 май 2009 - 10:58

 Boggieman, на 14 May 2009, 11:34 AM, каза:

Владо то има още един дет иска са гони с тебе , ма бутал глави чипове и т.н. ;) хаха демек страх ги с обикновен мотор да са пускат хихихихи


е хубаво де.
айде разбери се за неделя с бързите БМВта и който друг има желание-да ги замерим.
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 14 май 2009 - 22:20

щели да ходят на някви други дрифтове хахаа.. ко да ги праиш... Пък Владо и Звезделин сте бахти несериозните ......... честноо
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 14 май 2009 - 23:16

Аз отлагам няма да съм в града ... :knee:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 15 май 2009 - 00:25

 Boggieman, на 14 May 2009, 11:20 PM, каза:

щели да ходят на някви други дрифтове хахаа.. ко да ги праиш... Пък Владо и Звезделин сте бахти несериозните ......... честноо

Излезна една авария сори , ама нямаше как :knee:
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 15 май 2009 - 01:42

аз да се наканя от половин година и да ми се случи това което несам очаквал никога ... залепнаха ми наклатките за барабаните .... да видите в тумното как се раглабя насред путя межнду чолаковци и града ... ама успях откачих и 2та барабана ... сега нямат нищо вътре ... и утре ще правя като грешен и се надявам до неделя да свърша ... ако успея съм на линия наи накрая ... ебаси маиката .... никои неми помогна да видите какво шоу 2 часа в тумното с клуч 24 ... 1 чук и 1 отверка ... добре че ги носех по случаиност него ден зашотото все още зглабям колата след пребоядисването ... якоо ,него пожелавам на никои ... хубавото е че и коли и хора нямаше че така се завъртях ... аиде ще разправям др път като се видим живот и здраве ...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg