Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирки и събития на територията на града :) #2

Тази тема е заключена

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 31 август 2009 - 23:27

Ам давай де ,пускай темичката та да видим колко хорица ще се завъдят :icon_wink2: и ша има ли палатки на Троян :icon_wink2: !!

Как мина днес срещата,разбрах ,че сте ходили на петрол :turbo: !Имаше ли някои упарен от Вазаджийте :icon_wink2: !!

Поздрави!! :icon_wink2:
Отговори

Tank снимка Tank 31 август 2009 - 23:36

Аз ще предложа друго.
В края на септември ще организираме drag'day(за 3ти път) на едно малко летище до гр.Павликени.Натъртвам на "МАЛКО" защото дължината му е близо 500м и поради това коли падащи в 14.99сек.(и надолу) на 400м не могат да стартират,просто защото няма да имат място за спиране.
И двата пъти досега се получава супер весело, опелите сме около половината коли там.Има поле за изява на колеги с коли с по-малко к.с.Идват и множество местни,които иначе никъде не ходят.
Тия които са идвали на първите две такива мероприятия знаят за какво става въпрос.
Може да се съберем Плевен,Русе и Велико Търново там, удобно е като разстояние.Хем ще се запознаем, ще почешем, ще поизгорим бензин и гуми и те така те....
Когато се уговоря с пичовете от Павликени за точната дата(със сигурност деня е неделя, а часът 13.00) ще пуснем отделна тема за допълнителната организация.
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 31 август 2009 - 23:39

Танкист имаш 1 бирица от мене :icon_wink2:
Отговори

crazyking снимка crazyking 01 септември 2009 - 00:13

 Божката, на 31 Aug 2009, 07:52 PM, каза:

Абе върти ми се една идея за обща среща на Троянския манастир :icon_wink2:

Аз съм за с 2Ръце за 12-13 септември,че тогава ми се пада да почивам събота и неделя веднъж на 3 месеца :icon_wink2:
Отговори

Ivan Enchev снимка Ivan Enchev 01 септември 2009 - 08:56

 Tank, на 01 Sep 2009, 12:36 AM, каза:

Аз ще предложа друго.
В края на септември ще организираме drag'day(за 3ти път) на едно малко летище до гр.Павликени.Натъртвам на "МАЛКО" защото дължината му е близо 500м и поради това коли падащи в 14.99сек.(и надолу) на 400м не могат да стартират,просто защото няма да имат място за спиране.
И двата пъти досега се получава супер весело, опелите сме около половината коли там.Има поле за изява на колеги с коли с по-малко к.с.Идват и множество местни,които иначе никъде не ходят.
Тия които са идвали на първите две такива мероприятия знаят за какво става въпрос.
Може да се съберем Плевен,Русе и Велико Търново там, удобно е като разстояние.Хем ще се запознаем, ще почешем, ще поизгорим бензин и гуми и те така те....
Когато се уговоря с пичовете от Павликени за точната дата(със сигурност деня е неделя, а часът 13.00) ще пуснем отделна тема за допълнителната организация.



Както каза колегата Tank миналата година се получи много добре, тази година се очертава да се съберат още повече коли. Датата на сбирката е по време на Павликенския панаир. Определените дати за панаира са 18.09-20.09 Петък, Събота, Неделя. Сега остава да се разберем за подходящата дата и време. Подкрепям Tank за Неделя 13ч. Дължината на асвалта по права линия е 440м, мерено с GPS.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 01 септември 2009 - 10:37

Цитат

Аз ще предложа друго.
В края на септември ще организираме drag'day

Ми то моето предложение е за мирно и тихо посешаване на един хубав Български манастир
Да се видим да си направим снимки за спомен да си поговорим
На мен лично ми омръзна когато стане дума за събиране
Да се свързва веднага с пилене на гуми ръгане на скорости и мерене на пишки
Не ми е приятно да ме сочат с пръст и да ме коментират-"мани го тоо кара ГСИ значи е малоумник който мисли само кой да надбяга и колко е велик с колата"
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 01 септември 2009 - 10:45

Не знам защо гледате на двете неща като едно... всяко си е само за себеси и си има съответните привърженици. Не се карайте тук за глупости.
Отговори

crazyking снимка crazyking 01 септември 2009 - 11:01

 Божката, на 01 Sep 2009, 11:37 AM, каза:

Ми то моето предложение е за мирно и тихо посешаване на един хубав Български манастир
Да се видим да си направим снимки за спомен да си поговорим
На мен лично ми омръзна когато стане дума за събиране
Да се свързва веднага с пилене на гуми ръгане на скорости и мерене на пишки
Не ми е приятно да ме сочат с пръст и да ме коментират-"мани го тоо кара ГСИ значи е малоумник който мисли само кой да надбяга и колко е велик с колата"

И аз съм мноо надъхан за там и може да се отиде до Беклемето,че там е уникално якооо,давй те организация за 12-13 септември :icon_wink2:
Отговори

Georgi Shterev снимка Georgi Shterev 01 септември 2009 - 11:09

 Tank, на 01 Sep 2009, 12:36 AM, каза:

Аз ще предложа друго...



Аз съм за. Миналата година се получи много добре.... :icon_wink2:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 01 септември 2009 - 11:30

ПаУликендЪ :icon_wink2:
Аз също съм ЗА това МИРоприятие :icon_wink2:
Давайте и другите да са навити аз съм с ВАС !!! :icon_wink2:
Отговори

milenxe снимка milenxe 01 септември 2009 - 17:03

То че миналата година се получи добре на ПаФликени ,така е,но пък предложение за 2 дена с преспиване,още повече че хубавото време си заминава,за тая година не е за испускане,и ако мироприятията си съвпаднат,аз май съм за манастира :icon_wink2: :icon_wink2:
Отговори

Бат-Цец снимка Бат-Цец 01 септември 2009 - 17:50

пишете ме и за двете мироприятия :icon_wink2:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 01 септември 2009 - 19:02

:icon_wink2:

Цитат

Довечера някой нещо ?

Буги май си объркал форума-написал си го в темата на Плевен :icon_wink2:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 01 септември 2009 - 19:05

 Божката, на 01 Sep 2009, 08:02 PM, каза:

:icon_wink2:
Буги май си объркал форума-написал си го в темата на Плевен :icon_wink2:


хахах да е.. аз се попрайх после целия хииххи.. и се пак някой нещо довечера.. ?
Отговори

milenxe снимка milenxe 01 септември 2009 - 19:09

 Божката, на 01 Sep 2009, 08:02 PM, каза:

:icon_wink2:
Буги май си объркал форума-написал си го в темата на Плевен :icon_wink2:


:icon_wink2:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 01 септември 2009 - 19:13

 milenxe, на 01 Sep 2009, 08:09 PM, каза:

:icon_wink2:



Милене голям смях да са посмея ли аз ма вече ша ми затряит профила ко го напрая :icon_wink2:
Отговори

Бат-Цец снимка Бат-Цец 01 септември 2009 - 19:17

 Boggieman, на 01 Sep 2009, 08:05 PM, каза:

хахах да е.. аз се попрайх после целия хииххи.. и се пак някой нещо довечера.. ?


Аз ще съм там към 9.10h.Който иска да идва! :icon_wink2:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 01 септември 2009 - 19:19

 Бат-Цец, на 01 Sep 2009, 08:17 PM, каза:

Аз ще съм там към 9.10h.Който иска да идва! :icon_wink2:



Добремм там сме :icon_wink2:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 01 септември 2009 - 19:19

 Boggieman, на 01 Sep 2009, 08:13 PM, каза:

Милене голям смях да са посмея ли аз ма вече ша ми затряит профила ко го напрая :icon_wink2:

:icon_wink2: :icon_wink2:
Отговори

milenxe снимка milenxe 01 септември 2009 - 19:25

 Boggieman, на 01 Sep 2009, 08:13 PM, каза:

Милене голям смях да са посмея ли аз ма вече ша ми затряит профила ко го напрая :icon_wink2:


ми да се посмеем на петрола там няма ко да ти затриват,а и ела с кола тоя път:icon_wink2:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg