Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Полезно: Powerflex тампони за Astra F

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 17 май 2007 - 14:05

Направих си труда да сваля един HTML заедно със схема от сайта на Powerflex за Astra F, и смятам, че ще е полезно на всички колеги да го видят, ако искат да си купуват тампони.

Справка за тампони за Astra F

Ако притежателите на другите модели не ги мързи да направят същото, то мисля би било много полезно.
Отговори

Жоро снимка Жоро 17 май 2007 - 14:52

Айде някой по-запознат да каже на кое викат "селенови втулки"? <_< от схемичката. Аз доколкото съм запознат е N2 ама <_<
Публикувано изображение
Отговори

saho снимка saho 17 май 2007 - 15:15

Жоро, на May 17 2007, 03:52 PM, каза:

Айде някой по-запознат да каже на кое викат "селенови втулки"?  <_< от схемичката. Аз доколкото съм запознат е N2 ама :clap:


<_< Това са.
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 17 май 2007 - 15:25

saho, на May 17 2007, 04:15 PM, каза:

Жоро, на May 17 2007, 03:52 PM, каза:

Айде някой по-запознат да каже на кое викат "селенови втулки"?  <_< от схемичката. Аз доколкото съм запознат е N2 ама :clap:


<_< Това са.
 

Толкова не може да се каже "Задни тампони на носачите", че трябва да е "Селенови втулки"... :2angry1:
Отговори

Владо снимка Владо 17 май 2007 - 18:45

така са популярни в БГ просто.... схемите наистина са полезни, имат нщо АРТ наистина <_<
Отговори

VanVan снимка VanVan 24 май 2007 - 12:08

N2 са си тампони, а въпросните "селенови" втулки са познати от колите от соцлагера (Лади, Жигули, Москвичи) и най-близки до тях са N1, т.е. селеновите втулки са тампоните, които поемат въртеливото усукване на носача...
Отговори

Дамян снимка Дамян 21 януари 2008 - 09:18

Сори,че връщам темата,но как е възможно тяхното закупуване и цените разбира се на по-горе опоменатите тампони поотделно и в лева ако може де.

поздрави
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 03 февруари 2008 - 12:52

 Дамян, на Jan 21 2008, 09:18 AM, каза:

Сори,че връщам темата,но как е възможно тяхното закупуване и цените разбира се на по-горе опоменатите тампони поотделно и в лева ако може де.

поздрави

Дамянски, пиши лично на Zender ако искаш, той е писал че ще вкарва за неговата, сигурно може да помогне...
И аз искам, може да направим по-голяма поръчка.
Отговори

hudson снимка hudson 03 февруари 2008 - 17:36

 Бай ти Митьо, на Feb 3 2008, 12:52 PM, каза:

пиши лично на Zender ако искаш, той е писал че ще вкарва за неговата, сигурно може да помогне...
И аз искам, може да направим по-голяма поръчка.

Че защо да чакате доставка? На сайта на Владо LET's Fly пише че ги предлага:Цък
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 06 февруари 2008 - 23:52

 hudson, на Feb 3 2008, 05:36 PM, каза:

Че защо да чакате доставка? На сайта на Владо LET's Fly пише че ги предлага:Цък

Ихаа, как не съм видял... :drive: Тоя "Владо" ли e, къв е там, някой от форума познава ли го въобще? :bravoo: Щото май е някво точно момче... :k015:
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 февруари 2008 - 00:03

Разчуло се е значи :bravoo:
Отговори

hudson снимка hudson 07 февруари 2008 - 10:10

 Бай ти Митьо, на Feb 7 2008, 12:52 AM, каза:

Ихаа, как не съм видял... :drive: Тоя "Владо" ли e, къв е там, някой от форума познава ли го въобще? :bravoo: Щото май е някво точно момче... :k015:

Благодаря за сарказма и извинете, че се опитах да помогна.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 февруари 2008 - 10:05

 hudson, на Feb 7 2008, 10:10 AM, каза:

 Бай ти Митьо, на Feb 7 2008, 12:52 AM, каза:

Ихаа, как не съм видял... :clap: Тоя "Владо" ли e, къв е там, някой от форума познава ли го въобще? :dummy: Щото май е някво точно момче... :k015:

Благодаря за сарказма и извинете, че се опитах да помогна.


Мани го тоя, Бай ли е къв е, той е баровец и гледа от високо :clap: Майтапя се естествено (както и той предполагам)...

Купихте ли си Powerflex-ове? Аз също мисля да се набия, определено е една добра дългосрочна инвестиция :) Полеуретана е голяма сила, гарантира правилни "ъгли" на окачването, следователно правилно износване на гумите, по-добро поведение на пътя, както и по-правилно спиране :)
Отговори

Владо снимка Владо 27 февруари 2008 - 10:12

майтап а :dummy: :clap:

да, тампоните на тази фирма са супер супер добри. От 5 години няма рекламации , а се карат на доста от про-божуристите :) . Това е хубавата страна на нещата, като се опре до цената вече повечето мераци спират .... Както и да е, в момента имам по предницата всичко налично за Астра Ф , Вектра А и Калибра. Както имам и спешъл задни тампони за 4х4 с ниски пружини (оправя ъгъла на сходимост отзад, асимиетрични са)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 март 2008 - 14:00

Е, майтапа беше за Бай Ти М... :/

Някой има ли впечатления от аналога за полеуретанови тампони - RUFF? Като пари как са? Има ли за Опел изобщо? Засекох за БМВ Е36/39/46 та ако някой има представа нека каже?
Отговори

Оги снимка Оги 14 март 2008 - 14:12

Владо брато, нека ти отправя една молба.

Можеш ли да драснеш тука някви примерни цени, какво точно имаш и т.н. Продукта който предлагаш е един от малкото истински неща и съм убеден, че при една по-добра реклама ше имаш повече успехи. Готино ше е да има схеми кой точно тампони се предлагат от фирмата.
Мен лично ме интересува конкретно за мойта барака ... офета от сорта:
Всичките тампони за Астра Г еди колко си леф .. цялата предница .. цялата задница и да почвам да ги зеам едно по едно.
Отговори

astra1 снимка astra1 14 март 2008 - 20:40

Цитат

Толкова не може да се каже "Задни тампони на носачите", че трябва да е "Селенови втулки"
, ако мога да добавя само че са сайлентови втулки т.е. тихи (SILENT)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 март 2008 - 21:40

Powerflex / Catalogue / Astra G - pdfче с предлаганото за Астра Г, ама нещо има малко...
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 14 март 2008 - 21:45

 Оги, на Mar 14 2008, 01:12 PM, каза:

Владо брато, нека ти отправя една молба.
Можеш ли да драснеш тука някви примерни цени, какво точно имаш и т.н.


И аз съм ЗА ... само че, мен лично ме интересува за Корса Бъ.
Поздрави <_<
Отговори

Владо снимка Владо 30 март 2008 - 13:27

 Оги, на Mar 14 2008, 01:12 PM, каза:

Владо брато, нека ти отправя една молба.

Можеш ли да драснеш тука някви примерни цени, какво точно имаш и т.н. Продукта който предлагаш е един от малкото истински неща и съм убеден, че при една по-добра реклама ше имаш повече успехи. Готино ше е да има схеми кой точно тампони се предлагат от фирмата.
Мен лично ме интересува конкретно за мойта барака ... офета от сорта:
Всичките тампони за Астра Г еди колко си леф .. цялата предница .. цялата задница и да почвам да ги зеам едно по едно.



Оги,мерси за топлите думи :) По принцип ги давам на цените от сайта + ДДС. Без допълнително оскъпяване, доставки има шсеки месец ве4е . Та ако решиш обади се направо
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg