Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Попитайте за сервиз или магазин в Плевен в тази тема

zdravkop снимка zdravkop 29 май 2012 - 14:59

 Апостолов, на 28 май 2012 - 21:46, каза:

Ще Ви помоля да ме насочите към човек, който има опит конкретно с този модел и от когото имате добри впечатления! Благодаря Ви предварително! Поздрави!

Човекът е един- Сечко. Телефон 0878373133. Сервизът му е зад блок Кооператор- срещу стоматологията.
Мнението беше редактирано от zdravkop: 29 май 2012 - 14:59
Отговори

Апостолов снимка Апостолов 29 май 2012 - 17:07

Благодаря много колега! Непременно ще го посетя!
Отговори

Апостолов снимка Апостолов 03 юни 2012 - 15:30

Сечко се занимава с тенекиите само, беше любезен да ми обясни това, така че ако ми потрябва такъв вид услуга ще го потърся!
Отговори

valio_78 снимка valio_78 20 юни 2012 - 05:01

Здравейте колеги, искам да попитам, знаете къде в Плевен или околността могат да ми монтират газов инж., имам всичко налично за поставянето му. Компа е Бардолини и цена за монтажа ако може.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 20 юни 2012 - 13:07

Помислих, че искаш нов, а ти си имал необходимите неща. В такъв случай не мога да ти помогна.
Мнението беше редактирано от zdravkop: 20 юни 2012 - 13:08
Отговори

petio_78 снимка petio_78 20 юни 2012 - 19:57

 valio_78, на 20 юни 2012 - 05:01, каза:


Ооооо,чичо Вальо ти жив ли си бре:)
Пиши на ivan_pop
Отговори

speedo снимка speedo 03 юли 2012 - 15:11

Аз мога да ти свърша работа за ГИ ако вече не си се оправил :)
0899 71 51 01 Ники
Мнението беше редактирано от speedo: 03 юли 2012 - 15:11
Отговори

Huscy снимка Huscy 28 юли 2012 - 09:06

Здравейте,

Бих искал да попитам дали знаете къде в нашият град могат да извършат кадърно шунтиране на ЕГР-то. Моето е "заминало" и твърдо съм решил да го шунтирам, но не смея да се правя на майстор.

Благодаря Ви предварително за Вашите отговори!

С Уважение!
Отговори

Seeker@ снимка Seeker@ 23 септември 2012 - 14:03

Привет колеги.Препоръчайте някой доктор по инсталацийте.Кабелите около инжекцията са напукали ужасно и ще ям дървото май :icon_wink2:
Благодаря предварително. :helpsmilie:
Мнението беше редактирано от Seeker@: 23 септември 2012 - 14:04
Отговори

gichaka снимка gichaka 16 февруари 2013 - 12:10

Колеги да питам и аз нещо.Някъде на "Гренадерска" имало магазин (сервиз) за рециклирани генератори.Къде се намира по-точно и какво ви е мнението.То мисля че е даваш твоя и взимаш рециклиран не знам колко пари е и дали си заслужава.Става на въпрос за Астра ф 92 г. а генератора е Делко Реми.Тука има тема как сам да си го направя но се чудя дали да се хващам аз или да го сменя.Кажете някакво мнение по въпроса и кое е по-практично.Благодаря!
Отговори

petio_78 снимка petio_78 16 февруари 2013 - 14:24

На кръстовището на кафе Бораго.Точно срещу магазин Лада.
Отговори

gichaka снимка gichaka 16 февруари 2013 - 16:58

До тук добре....а някой може ли да каже колко пари е услугата там и дали си заслужава.
Отговори

i.petrov снимка i.petrov 18 февруари 2013 - 13:26

Здравейте колеги налага ми се да си сменя водната помпа можете ли да ми кажете някой сервиз в плевен където да не ми отрежат главата с цена.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 февруари 2013 - 18:01

Питай Сечко, ако е свободен, защото си има доста работа.
Отговори

i.petrov снимка i.petrov 18 февруари 2013 - 18:50

още утре ще го видя
Отговори

pavelp снимка pavelp 23 февруари 2014 - 10:03

Колега кажете някой добър тенекеджия от плевен който може качествено да ми оправи праговете и да закърпи дюшемето на калибра ,защото не знам на къде да хвана и на кой да се доверя?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 23 февруари 2014 - 13:21

Дадох ти координати на лични.
Отговори

Гостkomseesky_* 07 октомври 2015 - 20:02

Здравеите, от известно време си търся Инсигния, но с мойте изисквания и определен бюджет не се намират :( . Та търся твърдо да е седан или хечбек, автоматична скоростна кутия, 160 коня дизел, като екстри - колкото повече толкова повече. Та тъй като няма читава такава, която да не е от автокъща се стигна и до варианта - нов внос за съжаление. Огледал съм се в една която е в Плевен, и търся свестен сервиз там за да се провери до колкото може. Ако знаете някой читав МАЙСТОР в Плевен моля помагайте
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 08 октомври 2015 - 13:28

 komseesky, на 07 октомври 2015 - 20:02, каза:

Здравеите, от известно време си търся Инсигния, но с мойте изисквания и определен бюджет не се намират :( . Та търся твърдо да е седан или хечбек, автоматична скоростна кутия, 160 коня дизел, като екстри - колкото повече толкова повече. Та тъй като няма читава такава, която да не е от автокъща се стигна и до варианта - нов внос за съжаление. Огледал съм се в една която е в Плевен, и търся свестен сервиз там за да се провери до колкото може. Ако знаете някой читав МАЙСТОР в Плевен моля помагайте


Колега има една такава нов внос от Швейцария за продаване със всевъзможни екстри, ако се интересуваш звънни на 0888556507 - Добри
Отговори

Mario1 снимка Mario1 16 октомври 2015 - 02:00

Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали сервиз в който да ми сменят ангренажния ремък, ролките и водната помпа? Става въпрос за Tigra X14XE.. от едната гарнитура на картера си покапва и масълце, но ще се долива засега.. евентуално и това ще им кажа да видят и да ме ориентират откъм цени, но ремъка, ролките и помпата трябва да ги сменям възможно най-скоро.. Губя и течност от охладителната система, ама болежки бол -- не съм тук да се оплаквам.. Ако е възможно да ме насочите откъм име/телефон/адрес, ще съм ви много благодарен!
Поздрави,
Марио
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg