Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Варна-08/05/2005/-19:30-

Тази тема е заключена Next »

yasmania снимка yasmania 21 май 2005 - 16:02

Kak iska6 da ima be bate, skivai za kakuv ta6ak stava vupros....tolkova malko seriozni, i dori i te ostavat pre*bani!!! Vidi6 li?
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 21 май 2005 - 16:06

Чудя се каква е причината да сте толкона неорганизирани и несериозни. Стимул ли ви липсва ?
Отговори

Мишо снимка Мишо 22 май 2005 - 00:39

И аз се чудя ама... мислех си, че е липсата на организация. В смисъл някой да каже хайде така и така, ама след като миналата седмица се опитах да го направя резултата пак беше трагичен. Не знам вече... ако трябва за всяка неделя да се правят лудите уговорки не е на добре работата. Аз си мислех, че като се затопли ще се събираме повече, то стана точно обратното.
Така или иначе утре съм на абитуриентска на братовчед ми, а другата неделя ще съм вече в САЩ така, че приключих със срещите за 4-5 месеца
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 22 май 2005 - 13:45

Момчета и на мен не ми харесва ... ама сами сме виновни. Ако все пак някой ще ходи тази неделя (22.05) нека да пише
Отговори

yasmania снимка yasmania 24 май 2005 - 19:18

emo, на May 22 2005, 11:42 PM, каза:

Здравеите :П малко касно прочетох за сбирките :) ама и аз сам навит да намина в неделя ако не сам на работа :))
пак yasmania .. :) теб маи те знам .. от каисията 230 блок на здравко брат му ако несе лажа
аиде аз 6те наглеждам вече по често форумчето :)
и се оглейдаите за черен дизел с турбо :))

ABE Ei, ti ne be6e li HONDA fen???Ama mai semeinite kolio sa vzeli prevens pred CRX-a? xeeee, priqtno mi e be 4ovek, trqbva6e da se obadi6 po-rano:-) Ako neznae6 sega ba4kam v UK, kat se vurna sum na liniq:-0
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 01 юни 2005 - 17:11

И кво стана във Варна сега?! - няма вече срещи, така ли? :puke:
Отговори

Дамян снимка Дамян 02 юни 2005 - 12:32

Тази неделка съм на трапезата,само да не съм самин.
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 04 юни 2005 - 07:19

Има вероятност като цяло тази неделя да съм на работа вечерта- ако е така :unsure: . Иначе съм на линия
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg