Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

До варненци

Тази тема е заключена

Maka снимка Maka 04 август 2005 - 17:52

kok12, на Aug 4 2005, 12:26 PM, каза:

Срещата е ясна.Стар Пауар-19.30,всяка неделя--срещу Пирамидата,или по-ориентеровчно,Техникуми.
ЗАПОВЯДАЙТЕ

тва да не е там една пирамида от огледални стъкла, при която има и некъв стадион и гробищата са там ако не се лъжа :)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 04 август 2005 - 18:14

kravarka, на Aug 4 2005, 04:40 PM, каза:

Аз утре пътувам за Варна!
в 19.30 на 07.август.2005 ще бъда на StarPower
ако може някой да остави някой телефон - може и на лично - ако не мога да се ориентирам да ми помогне!
благодаря предварително
=)

Аааа колега край! Неможеш да ме убедиш вече че не крадеш от некаде бензин или не го копаш из некой двор. В което нямя лошо ама поне кажи и ние да намажем, какви са тия разходки от тебе :beer: :dance: :flag: :beer:
Отговори

Dexter снимка Dexter 05 август 2005 - 09:03

Maka, на Aug 4 2005, 05:52 PM, каза:

kok12, на Aug 4 2005, 12:26 PM, каза:

Срещата е ясна.Стар Пауар-19.30,всяка неделя--срещу Пирамидата,или по-ориентеровчно,Техникуми.
ЗАПОВЯДАЙТЕ

тва да не е там една пирамида от огледални стъкла, при която има и некъв стадион и гробищата са там ако не се лъжа :)

да човече, същото място е това :beer:
точно срещу пирамидата се намира Стар Пауъра
Отговори

compacta снимка compacta 05 август 2005 - 10:40

Ехе много се събрахме бе, аз таз неделя ко не мога другата 100% ще сам там. Просто таз неделя може да трябва да ходя до Бургас и ако се върна до 20 чеса ще мина :lol: :beer: А Софиянци да звънят като ще идват ще ги упътим, пък може и да им помогнем с нещо ко я закъсат :lol: 0887/74-11-95 е номера на моята радиостанция :dance: :D
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 05 август 2005 - 10:58

Аз се сетих къде е тоя starpower - поне така си мисля - на нова година от там зареждах преди да тръгна към София!
=)
Отговори

Dexter снимка Dexter 05 август 2005 - 16:06

дано да се съберем повечко хорица
щот повечето казват че ще дойдат но не са сигурни
дано да дойде поне някой да не си стоя сам :beer: :crazy:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 05 август 2005 - 20:28

Ехее сега виждам темата и много се зарадвах, че сте се организирали. И АЗ ЩЕ ДОЙДА да се запозная с някой нови, да видя стари познати и други. Нямам търпение. Доскоро :beer:
Отговори

compacta снимка compacta 06 август 2005 - 01:44

Нали ме приемате ко дойда без да съм с опел :dance: Щото направо като се върна от Бургас идвам със семеината печка, няма одя да изкарвам тигара :beer:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 06 август 2005 - 15:01

compacta, на Aug 6 2005, 01:44 AM, каза:

Нали ме приемате ко дойда без да съм с опел :beer: Щото направо като се върна от Бургас идвам със семеината печка, няма одя да изкарвам тигара :flag:

Споко колега, аз даже ходя без кола още :dance:
Отговори

Dexter снимка Dexter 06 август 2005 - 15:06

е ... хубаво беше да видим тигъра ама простено ти е
ще го видим другата неделя :beer:
Отговори

compacta снимка compacta 06 август 2005 - 18:21

Ко да и гледаш на тиграта едни джанти и един глътнал вода фар, и един пионеер вътре :lol:
Отговори

Dexter снимка Dexter 07 август 2005 - 14:44

Айде днес в 7,30 съм на Стар Пауъра
Не искам да си тръгна сам (както стана един път :rf: ) :beer:
Отговори

Dexter снимка Dexter 07 август 2005 - 21:40

Мерси на всички който дойдоха ....... а, то май само един дойде :dance:
хуу че дойде Astra GL че да не седя сам :beer:
надявам се другата седмица да е по сериозна организацията :crazy:
Отговори

Дамян снимка Дамян 08 август 2005 - 10:57

Е браво на вас,те май и Софиянци не са сериозни.То не бе писане,не бе обещания и накрая кво 2-ма.Е поне опитахме.
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 08 август 2005 - 11:35

Е можеше и по-добре да е ама все пак е нещо. Защо имах гадното предчувствие, че ще се получи нещо такова?! :beer:
Отговори

Maka снимка Maka 08 август 2005 - 12:02

след 16ти пътуваме към Варна и сме 100% на срещата
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 август 2005 - 12:16

Maka, на Aug 8 2005, 12:02 PM, каза:

след 16ти пътуваме към Варна и сме 100% на срещата

Точно така ще направим :D :D :D

:beer:
Отговори

Мишо снимка Мишо 08 август 2005 - 13:46

Ей несериозници :) Аз викам сега през лятото ще изтърва сума ти яки срещи, пък то... Май по есенно време пак ще е най-културно.
Отговори

Emporio снимка Emporio 08 август 2005 - 14:28

Здравейте и от мен Опел маняци :lol:
Днес намерих тоя форум и се чудя за какво става дума и чета наред темите,но вече нещо ми писна,глава ме заболя ( тоя мързел,ще ме утрепе някой ден :beer: )
Какви са тия срещи,които ги правите ? За какво става дума на тях, трябва ли да си член някаде за да доийде човек там ? Сега сабирате ли се ? Има ли някой,който е организатор на това или който се навие и идва :beer:


Драснете някой ред да поясните МОЛЯ :flag:




OPEL ASTRA 2.0 DTL SPORT COUPE :dance:
Отговори

Дамян снимка Дамян 08 август 2005 - 16:01

Emporio,ти вече си офицялно сред нас,така,че може по твое желание да присъстваш на срешите всяка неделя,стига да имаш желание,другото е лесно.Пак и искам да я видя DTL-ката.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg