Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

11.09.2005

Тази тема е заключена « Prev

Emporio снимка Emporio 11 септември 2005 - 23:27

Hello aLL. За днес какво може да се каже, бяхме 4 души ,като аз лично се запознах с още един член на клуба и вечерта беше на ниво, малко приказки , малко смях и така. Естествено както всяка неделя, за тези които незнят след срещата на старпаура, ходим на магистралата за да погледаме гонки, но честно казано откакто аз се присъединих на сбирките не съм видял някой да се пуска и следователно тая вечер не издържахме и се пуснахме ние ей така за шоуто, пуснаха се Emporio ( Аз ) и Compact ( Симо ) колите бяха Astra G - 2.0 DTL - 82 h.p и Tigra 1.4 16v
-90 h.p стана интересно, отначало почти равностойно , но крайният резултат e в полза на Тиграта, за което браво на Симо и малкият звяр <_< Другата неделя дано сме повече и да стане още по-голямо шоу <_<

Между другото да се похваля днес ми направиха акт защото не бях сложил предпазният колан и резултата ще е 10 к.т. и 40 лева <_< Така, че карайте безопастно иначе :dummy:
Отговори

Dexter снимка Dexter 11 септември 2005 - 23:36

аз също останах много доволен от днещната среща
ако не ми беше направила проблем колата и аз щях да се пусна с тигрето <_< ама ае другата неделя B)
все по добре стават сбирките .... доволен съм .... а когато в края на месеца се върнах и другите от щатите ще има още хора и това збирките ще са <_<
аз навих още едно аверче да идва на сбирките но днес беше на работа затова го нямаше, иначе другата неделя ще доиде, той е с една Вектра ГТ, пипната малко с много добри джанти <_<
ае другата неделя искам да виждам нови лица, щот гледам във форума някой казват че ще минат а никви ги няма по збирките

и за колана подкрепям колегата Emporio, аз също изгорях с такъв акт ... само че на 2 пъти :dummy:
вече съм редовен с колана ..... даже до магазина да ходя пак го слагам :dummy:
Отговори

compacta снимка compacta 12 септември 2005 - 10:41

Добра среща се получи :lol: таз мойта тигра ма учуди даже, как успя да победи Emporio <_< Добра и успорвана гонка се получи :lol: :lol:
Отговори

Дамян снимка Дамян 12 септември 2005 - 15:20

И мен ме пишете тази неделка,ще се пусна с някой,ей тъй,за шоуто-както споменахте
Отговори

compacta снимка compacta 12 септември 2005 - 16:22

kok12, на Sep 12 2005, 01:20 PM, каза:

И мен ме пишете тази неделка,ще се пусна с някой,ей тъй,за шоуто-както споменахте

Дай с товита печка :lol: , тя твойта ще ме бие щото има по-дълги скорости от на Emporio
Отговори

Emporio снимка Emporio 12 септември 2005 - 20:47

Dexter другата неделя задължително да пуснеш и твоя звяр, така и така вече никой сериозен не се пуска ,ами поне ние да се гаврим там и да си правим шоу:) Аааааа тигрето е лудо то,аз съм карал такова и знам как вървят макар и да са 90к.с. :) И аз искам да видя какво ще стане като пуснем на кок12 печката и тиграта на компакта, може би Г-то ще бие защото е с по-добра скоростна от моята,ама знае ли човек :D А гонката и на мен ми хареса, макар и да бях 2-ри <_< така че другата неделя да се мятаме и да видим какви ще са отзивите <_<
Отговори

Dexter снимка Dexter 13 септември 2005 - 14:33

ей ши напраим гонките таз неделя
ще докарам едно аверче с Вектра ГТ 2.0 .... и тои много иска да се пуска
абе яко ще стане :))
и аз са пусна ..... ама да еба моита много малко кончета
в началото добре ама на 4 и 5 скорост много умирам ..... няма тяга
но все пак за шоуто ще се пусна
ако не друго .... опел форума ще направим шоуто долу на магистралата <_<

ауууу нямам вече търпение да идва неделята <_<
Отговори

ГостAmbarev_* 13 септември 2005 - 14:55

Dexter, на Sep 13 2005, 02:33 PM, каза:

ей ши напраим гонките таз неделя
ще докарам едно аверче с Вектра ГТ 2.0 .... и тои много иска да се пуска
абе яко ще стане :))
и аз са пусна ..... ама да еба моита много малко кончета
в началото добре ама на 4 и 5 скорост много умирам ..... няма тяга
но все пак за шоуто ще се пусна
ако не друго .... опел форума ще направим шоуто долу на магистралата <_<

ауууу нямам вече търпение да идва неделята <_<

Колега аз ако съм на тебе веднага отивам да тренирам ... :) А на 400 метра ли ги правите ... ако да то за 4-5 нема да имаш време ... УСПЕХ !!! <_<
Отговори

Emporio снимка Emporio 13 септември 2005 - 15:23

Айде почнасе, пуснахме се уж за шоуто, но изглежда ще продължим и малко за спорта <_< Както се разбира тая неделя която идва ще е лудница, така и трябва , СТАРТА е даден <_< Дано се съберем повече хора другата неделя и да се мятаме после ма магистралката да видим какво ще излезе, аз ще съм на първият ред и ще викам за всеки <_< само да има шоу ,а не някакви :puke:
Отговори

compacta снимка compacta 14 септември 2005 - 11:08

Да слагам значи 15-ките а <_< <_< <_< И да свалям музиката :dummy:
Много се надъхахте бе момчета по-спокойно :dummy: ;)
Отговори

Emporio снимка Emporio 14 септември 2005 - 18:18

Надъхали се не ами направо се ....... така и трябва ,да има от време на време нещо по-интересно, но не се уливайте еййййй иначе :puke:
Давайте в същият дух <_< <_<
Отговори

Dexter снимка Dexter 15 септември 2005 - 22:31

тази седмица май ще стане истинска среща
аз ще доведа един нов член на опелклуба с Вектра GT <_<
по неофициални данни тазо седмица ще сме поне 6 коли... може и повече
надявам се все повече да ставаме и да вървим напред :dummy:
опелклуба ще направим и шоуто долу на лукойла <_<
тази неделя я очаквам с по голямо нетърпение от предната
айде ще се видим там .... и всички да са сериозни

пп: тази седмица ако ни стане тесничко на Старпауъра може да се изместом вече горе на новото ОМV <_<
Отговори

Emporio снимка Emporio 16 септември 2005 - 13:05

Неделя в 19:30 на Старпаура, аз давам старта <_< Браво декстъре само така, колкото повече по-добре <_<
Отговори

Filev снимка Filev 16 септември 2005 - 20:11

Пичове аз в неделя съм нощтна,и може да ме изпратят да ви прекратя гонките:) :D :D :D ще гледам да мина през стара към 20:00 часа с моторетката:)
Отговори

Dexter снимка Dexter 16 септември 2005 - 22:40

еееееее филев
нали беше уш до 7 на работа ..... е нищо ... мини поне с моторетката да те видим
а то щот е работен ден и затова си на работа <_<

ае поздрави на всички .... са видим в неделя <_<
Отговори

Filev снимка Filev 16 септември 2005 - 22:41

не ве,мен почивни-работни дни не ме касаят,просто вместо дневна ме викат нощтна:)
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 септември 2005 - 15:13

Жалко, че няма да можеш да дойдеш с Аструната, но все пак важното е че ще минеш, оставаш в графата ;редовни' :lol: <_< КОК12 задължително да дойде,
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 септември 2005 - 15:14

Жалко, че няма да можеш да дойдеш с Аструната, но все пак важното е че ще минеш, оставаш в графата ;редовни' :lol: <_< КОК12 задължително да дойде, че много му се насъбра и щема <_< :dummy: <_< :dancin:
Отговори

Dexter снимка Dexter 17 септември 2005 - 18:48

<_< <_<
нищо няма да кажа за посещенията на Дамянчо .... колегата Емпорио каза достатъчно
колкото до редовните мисля че всички пак ще сме там .... дано и някой нов да се мерне за цвят :dummy:
ще лъсна моята кукличка че след бурята не е виждала мивка и е много зле, ако я видите все едно съм ходил в кръг от Световния Рали Шампионат в Англия, а там има доста кал за тези които не следят ралита

ае са видим в неделя .... часа и мястото на срещата са известни <_<
Отговори

yasmania снимка yasmania 17 септември 2005 - 19:25

ЕЕее, браво колеги....дано някои от вас не са ме забравили, още месец и малко ми остава и пак се връщам към BG и към срещите....в началото пак с рекорда, пък после.....да видим;)))
Поздрави на всички...!!!!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg