Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

11.09.2005

Тази тема е заключена Next »

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 17 септември 2005 - 20:58

yasmania, на Sep 17 2005, 07:25 PM, каза:

ЕЕее, браво колеги....дано някои от вас не са ме забравили, още месец и малко ми остава и пак се връщам към BG и към срещите....в началото пак с рекорда, пък после.....да видим;)))
Поздрави на всички...!!!!

Колега, нищо не се забравя ,пък и като гледам под аватара какво пише...ми дано се побратимиме по возила :lol: <_< :dummy: ...инак и аз така, три седмици още, на 14и окт. летя, с истински самоЛЕТ;) и на 16ти живи и здрави ще гледам да дойда на ОМВто :dummy: <_< <_<

:huh: и дано се засечеме та да споделиме общи преживявания:)
Отговори

Emporio снимка Emporio 20 септември 2005 - 10:19

yasmania, на Sep 17 2005, 08:25 PM, каза:

ЕЕее, браво колеги....дано някои от вас не са ме забравили, още месец и малко ми остава и пак се връщам към BG и към срещите....в началото пак с рекорда, пък после.....да видим;)))
Поздрави на всички...!!!!
<{POST_SNAPBACK}>


ММММ немисля,че са те забравили, чувал сам че рекорда е много добре изглеждащ Опел и след като се върнеш в БГ може и да разбера за какво става дума <_< А за последната среща Компакт ти няма ли да пуснеш темата със снимките ?!!??! в теб са МАТРЯЛИТЕ все пак , драскай новата тема да зяпаме малко :) а ако не прати снимките на маил аз ще я направя <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 23 септември 2005 - 20:06

Айде не остана :) След 10-тина дни се връщам и ще съм отново редовен !!!! Обещавам да съм още по-редовен на срещите :) Дано като се поприберат хората от САЩ и Англия и като стане времето достатъчно студено за да дойдат и други нямащи какво да правят да се събираме повечко и да има :kuku:
:angry:
Отговори

Filev снимка Filev 24 септември 2005 - 19:01

миналата неделя към 22:00 минах с един опел под прикритие(деу рейсър)посока кварталите,но имах ангажимент и нямаше как да спра,зърнах само сивия валяк,а на връщане към 22:30 вече нямаше никой.тази неделя ако не ми мине котка пътя съм там:))
Отговори

Дамян снимка Дамян 24 септември 2005 - 19:20

Един готин полицай да видя най-после.Айде утре сме там
Отговори

Dexter снимка Dexter 25 септември 2005 - 02:43

аз съм на работааааааааааааааааааааааааа :kuku:
но все пак ще говоря с управителя да ме пусне поне за 1 час да дойда
щот трябва и да обсъдя с някой хора нещо ... те знаят за какво
айде в 19.30 всички на лице :angry:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg