Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

02.10.2005

Тази тема е заключена « Prev

Emporio снимка Emporio 03 октомври 2005 - 01:10

Айде аз ще драсна една бърза темичка за днес, че всеки да си каже неговото :) На мен лично ми хареса и ми беше приятно да видя 2 нови лица на сбирката и съответно техните возила, малко по малко почнахме да вдигаме своя брой ( макар,че сме далеко от това което предполагам всеки иска да стане ) но за момента е удовлетворяващо :kuku: другата неделя очаквам да е още по интересничко и колегата Dexter да е с новите брони и повечко масло за да може да докараме нещата до край ,той знае за какво говоря:) и пожелавам и на КОК12 също така да е сменил визиятаи на неговото возило и да има какво да покаже в неделя :angry: стига съм писал,че някой ще ме бие накрая :beer:
Отговори

Dexter снимка Dexter 03 октомври 2005 - 01:32

мен също ми беше приятно
надявам се другата неделя двамата с дамян да изненадаме феновете с обновенията по автомобилите си :)
колкото до хората, дргата неделя за завръща едно аверче от щатите и ще е редовен всяка седмица,така че занапред се очертават още по добре работите
с нятърпение очаквам да дойде другата неделя
Отговори

Дамян снимка Дамян 03 октомври 2005 - 07:18

Аха :angry:
Отговори

Dexter снимка Dexter 04 октомври 2005 - 00:57

за другата неделя съм надъхал 2 аверчета да се присъединяват към сбирките
а и мишката се връща от щатите и той ще е всяка неделя редовен вече
да не казвам голяма дума но следващата неделя ще се заформи много добра срещичка ...... ще има и какво да се види :angry:
Отговори

Гостstuki_* 05 октомври 2005 - 17:50

И на мен ми беше да се запозная с вас момчета агитирал съм още 1-2-ма да доидат тази неделя:)Така като гледам ще има какво да се види. Двигателят на комбито е Х18ХЕ в големия талон пише че е 85 KW.
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 октомври 2005 - 17:52

stuki, на Oct 5 2005, 05:50 PM, каза:

И на мен ми беше да се запозная с вас момчета агитирал съм още 1-2-ма да доидат тази неделя:)Така като гледам ще има какво да се види. Двигателят на комбито е Х18ХЕ в големия талон пише че е 85 KW.
<{POST_SNAPBACK}>

Нали ти казох,но тази неделка ела и ще ти издам и още тайни за него.Ей,и да си смениш датчика. :angry:
Отговори

Гостstuki_* 05 октомври 2005 - 18:33

Проблема не беше в датчика,а в ниското ниво на маслото в ДВГ-то.
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 октомври 2005 - 18:54

stuki, на Oct 5 2005, 06:33 PM, каза:

Проблема не беше в датчика,а в ниското ниво на маслото в ДВГ-то.
<{POST_SNAPBACK}>

:angry: Невярвях,нищо не ти светеше ватре,но щом си проверил,браво.
Отговори

Мишо снимка Мишо 06 октомври 2005 - 19:10

Миииишкии :) Вече съм във Варна от вчера и макар и леко олекнал (куфара ми не пристигна :( ), ако нещо непредвидено не изскочи ме пишете 100% на срещата в неделя :kuku: Тъй като гледам май с бая хора ще има да се запознавам :)
кок12, Дамяне в неделя май ще черпите с Дидо :beer: хихихи бъзикам се, че ще вземете да не дойдете и тогава ще има :angry:
Ае и до неделя :cen:
Отговори

Dexter снимка Dexter 06 октомври 2005 - 21:29

мишка ако не те видя тази неделя на Старпауъра ще кажа да гласуваме да те изхвърлят от опел форума :evil:
базикам са ве .... ама след 4 месечно отсъствие ако не се появиш .... ще те глобяваме :)

ае искам таз неделя да няма място на бензиностанцията от опели .... ще имам какво да се види :angry:
Отговори

Dexter снимка Dexter 06 октомври 2005 - 21:31

stuki, на Oct 5 2005, 06:33 PM, каза:

Проблема не беше в датчика,а в ниското ниво на маслото в ДВГ-то.
<{POST_SNAPBACK}>


мале аз преди 2 дена ходих да сменям сигменти .... майстора като ми разви пробката и познайте какво стана .... само литър и половина масло изтече ... как е вървял опела нямам идея .... корава машина е все пак :)
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 октомври 2005 - 11:01

Добрееееее, това което прочетох ми харесва относно следващата сбирка в неделя :) маи ще има доста хора ,а и ще има какво да видим по колите на декстар и кок12 :kuku: ще има нов-стар фен, който ще е редовен, има други нови попълнения, които ще идват, верно нашето постоянство дава резултат :)
А относно техническите проблеми, аве хора проверяваите си маслото ве , недейте така :beer:
:angry:
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 октомври 2005 - 13:11

Аидееееее.....вурна се американ4ето;))))) Еваларка за което,гледам 6те стане добра сре6ти4ка. Аз 6те липсвам сувсееееем малко о6те, ама да не забравяте стария фен, особено след по4ти 6 месе4но отсъствие!!!

Успех, и да правите снимки,еи;))))
Отговори

Мишо снимка Мишо 08 октомври 2005 - 14:04

yasmania, какъв си ти и за какво се бориш? :evil:
хаха :)
Ае връщай се вече ве не ти ли писна тая Англия. Аз на третия месец само за вкъщи си мислех вече (най-вече за астричката) и нямах търпение да се прибера.
Btw за моя огромна изненада и радост брат ми лятото го бяха бутурясали отзад :angry: Някъв специалист с Ауди забравил да спре...Не е зле, ама малко е влязъл багажника :( Толкоз и беше неудрянето явно, дано да е за последно.
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 08 октомври 2005 - 14:44

Мисля и аз да намина :angry:
Отговори

Emporio снимка Emporio 08 октомври 2005 - 23:28

Неделята може да се съберем толкова, че да бием бакшишите по бройка хаха че ми писна всяка неделя само житурници навсякаде :crazy:
Отговори

Дамян снимка Дамян 09 октомври 2005 - 08:25

GSM_BOSS, на Oct 8 2005, 02:44 PM, каза:

Мисля и аз да намина  :angry:
<{POST_SNAPBACK}>

Охооо.Имаме си и Колибри вече.За нас ще е Чест да посрещнем първото Колибри.
Браво за него.Овации
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 09 октомври 2005 - 11:15

Колега,всъщност вече бях на една от сбирките,с още две коли :)
Последно в колко часа е мероприятието ? :angry:
Отговори

compacta снимка compacta 09 октомври 2005 - 17:33

Аиде мисирки и аз ще мина за малко да ва видя колко сте много :lol:
Отговори

ГостMarto/_* 13 октомври 2005 - 16:41

и аз ще пресъствам тази неделя :rolleyes:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg