Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

02.10.2005

Тази тема е заключена Next »

Дамян снимка Дамян 13 октомври 2005 - 16:43

Marto/, на Oct 13 2005, 04:41 PM, каза:

и аз ще пресъствам тази неделя  :rolleyes:
<{POST_SNAPBACK}>

Е,ти се сети е колега. :thu:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 13 октомври 2005 - 17:02

Тук е момента да се похваля, че днес си получих книжката... така че ако се върна навреме от една екскурзия ще намина най-сетне. Между другото бих помолил някой от вас присъстващите да си вземе прословутите телове и да се помъчим да свалим един заводски касетофон на Астра, че аз нещо се излагам там :rolleyes:
Отговори

compacta снимка compacta 13 октомври 2005 - 17:14

ASTRA GL, на Oct 13 2005, 03:02 PM, каза:

Тук е момента да се похваля, че днес си получих книжката... така че ако се върна навреме от една екскурзия ще намина най-сетне. Между другото бих помолил някой от вас присъстващите да си вземе прословутите телове и да се помъчим да свалим един заводски касетофон на Астра, че аз нещо се излагам там :rolleyes:
<{POST_SNAPBACK}>

Като дойдеш на срещата в неделя щи го сваля, имам необходимите инструменти само, земи един камак 8 и 10(че не се сещам точно ко беше) да свалим шейната. :lol:
Отговори

Dexter снимка Dexter 14 октомври 2005 - 11:53

и аз имам такива телове в багажника .... нямаш проблем

и хайде искам да виждам нови лица тази неделя
просто нямам коментар за предната неделя ..... беше повече от идеална срещичката :rolleyes:
Отговори

yasmania снимка yasmania 22 октомври 2005 - 13:09

ASTRA GL, на Oct 13 2005, 03:02 PM, каза:

Тук е момента да се похваля, че днес си получих книжката... така че ако се върна навреме от една екскурзия ще намина най-сетне. Между другото бих помолил някой от вас присъстващите да си вземе прословутите телове и да се помъчим да свалим един заводски касетофон на Астра, че аз нещо се излагам там :rolleyes:
<{POST_SNAPBACK}>


4естито за Книжката 4ове4е, с кеф,удоволствие и безавариино от тук нататък!!!! Ве4е и ти 6те разхожда6 аструната, а???
Отговори

Гостstuki_* 22 октомври 2005 - 19:34

Честито ти книжка,много безаварийнин километри :rolleyes: и по-рядко да виждаш слънчогледа :D .А за заводския касетофон ако е Блаупункт ще трябват и шестограми(поне моя беше с некви такива болтове).
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg