Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Нова тема че старата стана голяма:)

Тази тема е заключена

uzo_ снимка uzo_ 16 ноември 2005 - 20:25

Хаха yasmaniaaa да ти издам ли малката тайничка ? Щот аз вече подозирам с кой Опел ще дойдеш. Само мога да кажа на Емпорио, че вече има достоен конкурент сред калибрите:) :ranting:
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 ноември 2005 - 10:55

uzo_, на Nov 16 2005, 09:25 PM, каза:

Хаха yasmaniaaa да ти издам ли малката тайничка ?  Щот аз вече подозирам с кой Опел ще дойдеш. Само мога да кажа на Емпорио, че вече има достоен конкурент сред калибрите:)  :ranting:
<{POST_SNAPBACK}>


Е не ти не му издаде малката тайна :soangry: Браво браво, още един сериозен автомобил се появи на сцената :mhihi: :mhihi: в неделя ще има по какво да зяпаме и да пообсъждаме :mhihi: :mhihi:
Отговори

Гост1600Д_* 17 ноември 2005 - 17:12

Яска Косио е бе хехех ,не бях се се6тал досега ,4е и ас Опел карам хахах ,аи на тая сре6ти4ка и а 6те доида ама няма се смеете много моляви се.Все пак по ваэно е желанието и лубовта към марката нали?Това е ритори4ен въпрос.Ина4и калибрата наистина е 6+ 6те се пробваме ли с моита пе4ка хахаха адя до скоро..... :ranting:
Отговори

Любчо снимка Любчо 17 ноември 2005 - 18:15

дА СЛАГАМ ли задната седалка и да нося тубичката с ВАЗЕЛИНА а? а ще си домъкна и аз новата придобивка , много е добра , кат путка им се радвам тцтц , зли езици далеч от тях да седят :ranting:

Приятелко , опелджиико , ако се почустваш самотна се обади на телефона на доверието 0888004692 и търси д-р Психиатриков , туи съм Аз. :dancin:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 17 ноември 2005 - 18:42

GSi16v, на Nov 17 2005, 06:15 PM, каза:

дА СЛАГАМ ли задната седалка и да нося тубичката с ВАЗЕЛИНА а? а ще си Приятелко , опелджиико , ако се почустваш самотна се обади на телефона на доверието 0888004692 и търси д-р Психиатриков , туи съм Аз.  :dancin:
<{POST_SNAPBACK}>



ти направо ме зарадва! внимавай че може и наистина да се обадя:) а честно казано не мисля че ше можеш да ме излекуваш ДОКТОРЕ!
Отговори

Гост1600Д_* 17 ноември 2005 - 19:01

Голяма дилема стана тя.То да не се намеси моми4е в мужки работи винаги се обаркват нещата........защо ли??? :ranting: :dancin:
Отговори

Гостstuki_* 17 ноември 2005 - 20:29

Така аз наи-после си направих варвежната колица.Както се казваше неиде "ако нещо не става с пари става с много пари".Ще се зарадвам да я подгоня с някои Калибра да видим доколко са си свършили работата в сервиза.
Отговори

peponio снимка peponio 17 ноември 2005 - 20:36

stuki, на Nov 17 2005, 08:29 PM, каза:

Така аз наи-после си направих варвежната колица.Както се казваше неиде "ако нещо не става с пари става с много пари".Ще се зарадвам да я подгоня с някои Калибра да видим доколко са си свършили работата в сервиза.
<{POST_SNAPBACK}>

с коя от двете колици ще се дърпаш???пусни после резултати да сравним с моята.... гонкал ли си се досега с калибри :dancin:
Отговори

Гост1600Д_* 18 ноември 2005 - 14:33

Има ли пе4ки по сабиранията да се пуснем с него еи така за шоуто,забавно да е нали това е целта на срещи4ките все пак. :ranting:
Отговори

Любчо снимка Любчо 18 ноември 2005 - 16:21

crazy_baby, на Nov 17 2005, 04:42 PM, каза:

ти направо ме зарадва! внимавай че може и наистина да се обадя:) а честно казано не мисля че ше можеш да ме излекуваш ДОКТОРЕ!
<{POST_SNAPBACK}>


Ти ми са обади аз ще ти обесня как ги лекувам, пък ако и додеш в Неделя може съвсем да се излекуваш от туи дет те боли аааа сърби де.
Отговори

Emporio снимка Emporio 18 ноември 2005 - 17:14

Добре НЕДЕЛЯ е деня :ranting: ще стане шоу да.... :soangry: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 18 ноември 2005 - 17:57

Здравейте, бе хора, как сте - що сте ? ;) :soangry: :bandito: Ей ще се забравим, мама му стара ! :mhihi: Разбирам, че май в неделя ще става голяма работа, а ? :mhihi: :mhihi: Нека, нека...... !!! :D Мен ме нямаше доста дълго време и май в неделя е момента да се видим, пък и щом ще имаме и красавица, браво, браво ! ;) :D Ами какво друго ми остава, освен да се появя и аз ! :mhihi: Там съм на 100 % !!! :fire: :fire: :ranting:
Отговори

Emporio снимка Emporio 18 ноември 2005 - 18:05

sve_savov, на Nov 18 2005, 06:57 PM, каза:

Здравейте, бе хора, как сте - що сте ? ;)  :mhihi:  :bandito:  Ей ще се забравим, мама му стара ! :mhihi:  Разбирам, че май в неделя ще става голяма работа, а ?  :mhihi:  :fire:  Нека, нека...... !!! :D  Мен ме нямаше доста дълго време и май в неделя е момента да се видим, пък и щом ще имаме и красавица, браво, браво !  ;)  :D  Ами какво друго ми остава, освен да се появя и аз ! :mhihi:  Там съм на 100 % !!!  :ranting:  :fire:  :fire:
<{POST_SNAPBACK}>





:fire: Ставаме май мнооогооооо хора в неделя, това е добре :soangry:
Отговори

Мишо снимка Мишо 18 ноември 2005 - 19:28

ААааааааа sve_savov жив ли си ве човече :ranting:
Отговори

Гостstuki_* 18 ноември 2005 - 20:36

Ако има някои навит със Калибра по вазможност 8в съм много жив.Аз ше се пусна с Х18ХЕ-то.Искам да и "сверя" чесовника че бая електроника смених.

П.С не си купуваите кола карана в Италия. :crazy: :ranting:
Отговори

Emporio снимка Emporio 19 ноември 2005 - 11:32

stuki, на Nov 18 2005, 09:36 PM, каза:

Ако има някои навит със Калибра по вазможност 8в съм много жив.Аз ше се пусна с Х18ХЕ-то.Искам да и "сверя" чесовника че бая електроника смених.

П.С не си купуваите кола карана в Италия. :crazy:  :ranting:
<{POST_SNAPBACK}>



Ще се измисли нещо за сверяване :soangry:

А за кола от италия, вече си взех и няма да коментирам :2angry1: :mhihi: :mhihi: :crazy: :mhihi:
Отговори

Filev снимка Filev 19 ноември 2005 - 13:13

Ко им има ве майка им италянска?:)
Отговори

Гостstuki_* 19 ноември 2005 - 19:07

Не си поддържат колите :ranting:им жабарска.
Между другото честит ви първи сняг.И по-внимателно с дрифтовете.
Отговори

s@so снимка s@so 19 ноември 2005 - 20:11

Здравейте и от мен опел маняци :ranting: . ;), все се каня да ви пиша тука в форума и да дойда на срещите ви .. които правите..всяка неделя.. но все не можех.. аз карам вектра ;) не е нищо особенно.. но си ми е хубава все пак е :soangry: , ;) утре ще дойда на срещата на Star power-a да се запозная с вас и да ви видя.. машинките ;) така че до утре в 19:30 :mhihi:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 19 ноември 2005 - 20:15

s@so, на Nov 19 2005, 08:11 PM, каза:

Здравейте и от мен  опел маняци  :ranting: .  ;), все се каня да ви пиша тука в форума и да дойда на срещите ви .. които правите..всяка неделя.. но все не можех..  аз карам вектра ;) не е нищо особенно.. но си ми е хубава все пак е  :soangry: , ;) утре  ще дойда на срещата  на Star power-a  да се запозная с вас и да ви видя.. машинките ;)  така че до утре в 19:30  :mhihi:
<{POST_SNAPBACK}>


добре дошъл във форума:) момчетата са много точни и услужливи - и лекари има, абе всичко:)
относно срещата - тами аз ще се запозная с всички:)

и полекичка момчета и на без тва оскъдния ни сняг:) но на доста добре разбитите ни пътища:)
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg