Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

20.11.05г.

Тази тема е заключена

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 19:05

Emporio, на Nov 21 2005, 06:32 PM, каза:

Жените винаги гледат от другата страна  :clap:
Ами да беше се обадила :thu: а не да ни подминеш :thu:
Другата неделя може и да успееш да дойдеш или да спреш за малко :kinggrin:


( Нищо лично от моя страна  :thu: )
<{POST_SNAPBACK}>


причината си беше сериозна, не бях никак за гледане:)
а с тебе, хм......или много ше се разбираме или няма да можем да се гледаме - нищо лично и аз:) ама явно в средата не можем:)
Отговори

yasmania снимка yasmania 21 ноември 2005 - 19:24

GSi16v, на Nov 21 2005, 09:03 AM, каза:

Яска , кефят ма много тия джантори , мноооо якииии :clap:
<{POST_SNAPBACK}>


Мноо хубаво, ама запоследно бяха на колата, поне до пролетта :thu: ...от днес е с 14-ки с черни джанти,зимни гуми,че мамицата им и снегове. Така че и по магистралата няма да може да я видим скоро, ама айде със здраве...време има за всичко, а аз може да се замисля дали да не сложа тасове хехе :thu: :crazy: :kinggrin:
Отговори

Гостstuki_* 21 ноември 2005 - 20:27

Срещичката беше добра,въпреки че огледалото ми се пукна от студ.Колибрито е :clap: същото мога да кажа и за червената Вектра.А и още чакам някои да доиде с Колибри да си измерим :kinggrin: (конете).А относно мацките- Постараите се другия път да сте с кола достойна за подобна збирка.
Отговори

ionov снимка ionov 21 ноември 2005 - 21:05

колеги не се заяйдаите на Плевенската Калибра 4е съм сигурен 4е е доста ло6а на магистралата :D :thu: :kinggrin: :clap:
Отговори

vectra снимка vectra 21 ноември 2005 - 21:13

ОПа айде четито за колицата Яска!Момчето браво за срещите!Дано се разраствате още и да стават все по-яки срещите!Поздрави :clap: :kinggrin:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 21:56

vectra, на Nov 21 2005, 10:13 PM, каза:

ОПа айде четито за колицата Яска!Момчето браво за срещите!Дано се разраствате още и да стават все по-яки срещите!Поздрави :clap:  :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>



За сега добре се движим спрямо началото, когато бяхме само 4-ма на сбирките, но колкото и да сме е 6 точки :thu:
Остава до пролетта да дойдат каляски с по-големички двигатели, че да става шоу и на магистралата, а не само да мръзнем като кучета :)
не че сега не са зверчета всички де :thu:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 21:58

stuki, на Nov 21 2005, 09:27 PM, каза:

Срещичката беше добра,въпреки че огледалото ми се пукна от студ.Колибрито е  :clap:  същото мога да кажа и за червената Вектра.А и още чакам някои да доиде с Колибри да си измерим  :thu: (конете).А относно мацките- Постараите се другия път да сте с кола достойна за подобна збирка.
<{POST_SNAPBACK}>



Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :thu: :kinggrin: :evil:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 22:03

crazy_baby, на Nov 21 2005, 08:05 PM, каза:

Emporio, на Nov 21 2005, 06:32 PM, каза:

Жените винаги гледат от другата страна  :clap:
Ами да беше се обадила :thu: а не да ни подминеш :thu:
Другата неделя може и да успееш да дойдеш или да спреш за малко :kinggrin:


( Нищо лично от моя страна  :thu: )
<{POST_SNAPBACK}>


причината си беше сериозна, не бях никак за гледане:)
а с тебе, хм......или много ше се разбираме или няма да можем да се гледаме - нищо лично и аз:) ама явно в средата не можем:)
<{POST_SNAPBACK}>






Незнам каква е била причината, то и по принцип може да не ставаш за гледане, никой не те е виждал до сега и без да се обиждаш сега, не казвам нищо лошо, просто предполагам :thu: и другата седмица с :thu: а не с ..... :thu: и се постарай да ни гледаш тоя път отпред :thu:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 22:06

Emporio, на Nov 21 2005, 10:03 PM, каза:

Незнам каква е била причината, то и по принцип може да не ставаш за гледане, никой не те е виждал до сега и без да се обиждаш сега, не казвам нищо лошо, просто предполагам :clap: и другата седмица с  :thu: а не с ..... :thu: и се постарай да ни гледаш тоя път отпред :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


мислех че идеята на този форум и тези сбирки са да обединяват хората харесващи марката опел, а не задните ми части - голямо значение ли има как изглеждам или по скоро колко знам и мога?
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 22:33

:clap:


:thu: :kinggrin: :thu:


Спирам всякакви изявления от моя страна извън темата ОПЕЛ ( било то :thu: , :thu: и т.н.)


Другата неделя, трябва да направим и някоя гонка, ако позволи времето :thu:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 21 ноември 2005 - 23:03

Ето една мъжка приказка ;) :kinggrin:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 23:35

GSM_BOSS, на Nov 22 2005, 12:03 AM, каза:

Ето една мъжка приказка ;) :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


Ти жив ли си ве човек, нещо не се появяваш неделите? Айде другата идвай ,че не си се появявал доста време ми се струва :clap:
Отговори

Гостstuki_* 22 ноември 2005 - 00:46

Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :clap: :kinggrin: :evil:

Жив съм:)))
Все пак трябва да вкараме известна доза емоции в тези сбирки.
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 22 ноември 2005 - 13:05

stuki, на Nov 22 2005, 12:46 AM, каза:

Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :clap:  :kinggrin:  :evil:

Жив съм:)))
Все пак трябва да вкараме известна доза емоции в тези сбирки.
<{POST_SNAPBACK}>



БРАВО, БРАВО !!! :thu: :thu: :thu: :thu: :thu: :thu:
Отговори

Гост1600Д_* 22 ноември 2005 - 13:58

Искам да се извиня пред колегите за НЕПРИСЪСТВИЕТО ми ,но на вси4ки са познати предстартовите фалове.Така се полу4и и в моя слу4аи.Наканих се да тругвам кам 19 и нещо ,излязох подгрях пе4ката и тругвам да паля............пак........и пак....никои. Стартера варти като отка4ен но двигатела спи.А това ,а онова ,оказа се 4е са се скапали 2 от подгряващите свещи и неможе да ми затопли цилиндрите за да запали.Мамка му........отарвах срещата.Ако си намеря 2 4итави тази седмица др неделя мове би!!!
Отговори

Любчо снимка Любчо 22 ноември 2005 - 16:17

GSM_BOSS, на Nov 21 2005, 09:03 PM, каза:

Ето една мъжка приказка ;) :clap:
<{POST_SNAPBACK}>



Tи па де са обади с тоя баш цигански катун :kinggrin:
Отговори

s@so снимка s@so 22 ноември 2005 - 21:20

И аз май пак не разбрах.. ;) тая седмиза crazy_baby ще идваш ли или няма да идваш ?;) :kinggrin:
Отговори

vectra снимка vectra 22 ноември 2005 - 21:28

Emporio, на Nov 21 2005, 09:58 PM, каза:

stuki, на Nov 21 2005, 09:27 PM, каза:

Срещичката беше добра,въпреки че огледалото ми се пукна от студ.Колибрито е  :thu:  същото мога да кажа и за червената Вектра.А и още чакам някои да доиде с Колибри да си измерим  :thu: (конете).А относно мацките- Постараите се другия път да сте с кола достойна за подобна збирка.
<{POST_SNAPBACK}>



Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :clap: :kinggrin: :evil:
<{POST_SNAPBACK}>



Хехе недей ти така за комбитата, че ние в софия си имаме едно бързо червено комби, което си върви доста прилично! :thu:
Отговори

Гост1600Д_* 22 ноември 2005 - 21:59

Аз пак си имам едно дето хи4 не варви.........равновесие да има нали!!! :dancin:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 22 ноември 2005 - 22:08

GSi16v, на Nov 22 2005, 05:17 PM, каза:

GSM_BOSS, на Nov 21 2005, 09:03 PM, каза:

Ето една мъжка приказка ;) :thu:
<{POST_SNAPBACK}>



Tи па де са обади с тоя баш цигански катун :clap:
<{POST_SNAPBACK}>




Любашки,ти не се обаждай много,да не кажа на всички колко запалки отидоха за таблото ти :kinggrin:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg