Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

27.11.05

Тази тема е заключена « Prev

Dexter снимка Dexter 28 ноември 2005 - 01:28

ехеееееееееееее
тая седмица направо задръстихме Стар Пауъра от присъствие :thu:
рекорден брой коли бяхме тази седмица .... цели 14 орлета :D
имаше един нов член 1600Д.... честита първа среща, надяваме се ти е харесало и да си редовен вече
а тази седмица и емоции не липсваха ...... както винаги на магистралата опел феновете направиха шоуто :thu:
имаше много яки гонки ..... и клипчета напраих .... ама са много мегабайти и май няма да мога да ги кача тука :clap:
но снимки праихме много ..... ще кача една част от тях
абе много яко стана ..... ако я караме така все ще трябва да си търсим ново място че вече няма къде да се паркира :kinggrin:

ето и малко материал:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Dexter снимка Dexter 28 ноември 2005 - 01:29

ето още малко орлета :kinggrin:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

yasmania снимка yasmania 28 ноември 2005 - 09:11

Лудница си беше...!!! Хвала Ни :kinggrin:
Отговори

Любчо снимка Любчо 28 ноември 2005 - 09:39

Довечера влизаме в Бокса да видим защо става така с тая проклета 3та :2angry1: да еба маика и тъпа , 180000пъти не ще да влезе дори и при 6000 оборота , мотора ли са гъни много , ко става ебахти хуя :2angry1:
Отговори

FIREMAN снимка FIREMAN 28 ноември 2005 - 10:18

Колеги поздравления за срещите ви ! :kinggrin:
Ние на наще се събираме само по 6-7 коли !
Браво още веднъж ! :clap:
Отговори

Гост1600Д_* 28 ноември 2005 - 12:25

Впе4атлен съм от първото ми присъствие,за напрред ще се старая да съм редовен:)Много емоции много нещо,4ак опели санувах цяла ве4ер:)))муахахаха а дано др неделя 2 пъти пове4е да сме :kinggrin:
Отговори

Мишо снимка Мишо 28 ноември 2005 - 12:52

Мдам понапълнихме СтарПауъра :kinggrin: И готини гонки станаха после, които един дечко с БМВ без малко да осере накрая :2angry1:

Иначе може и повечко да се съберем ...uzo, Astra GL и Marto_ пропуснаха снощи и имат черни точки :D
Отговори

Гост1600Д_* 28 ноември 2005 - 13:30

Да имаше някакво такова намерение да се оцапа сериозната и то намери то4но когато реших да си ходя хехех смях те тез бмв та на4и...........докато идвахме бяхме в някакъв комплект все опелета аз в дясната лента си карам спокоината отляво 4ервеното ГСИ и зад нас тоз.............приятел напира такув да минава каде бурза ама упорит,и 4е 4у само звук.........4та,3та и няма ГСИ..........хехе :))))
Отговори

uzo_ снимка uzo_ 28 ноември 2005 - 15:03

уау голяма лудница е било аз пак изтървах шоуто мама му стара.
на кой е черното гси мноо яко изглежда?

АстраФен ко стана с твойта бе човек нещо не я виждам по снимките
Отговори

Dexter снимка Dexter 28 ноември 2005 - 15:23

uzo_, на Nov 28 2005, 03:03 PM, каза:

уау голяма лудница е било аз пак изтървах шоуто мама му стара.
на кой е черното гси мноо яко изглежда?

АстраФен ко стана с твойта бе човек нещо не я виждам по снимките
<{POST_SNAPBACK}>


ти вече нямаш право на извинения никакви ..... много несериозен излезе :clap:
колкото до астрата на мишо там си е .... ама не се скива много на снимките щот се е заврял до онези булдозери там :kinggrin:
и на филев комбито не се скива много .... щот е спрял малко отстрани
моля да ме извинят всички на който не се вийдат добре колите ама тез огромните машини там объркаха цялата работа ..... нямаше къде да се паркира и трябваше да се пръснем малко
другата седмица ще направим по добри снимки ..... дано да си запазим броя на посетители ..... а защо не и да сме повече :thu:
Отговори

Мишо снимка Мишо 28 ноември 2005 - 18:37

Uzo Декстър нещо не щеше да я снима :) Иначе там си беше аструната, излезе от бокса най-сетне :dancin:
Отговори

Мишо снимка Мишо 28 ноември 2005 - 18:38

Uzo Декстър нещо не щеше да я снима :) Иначе там си беше аструната, излезе от бокса най-сетне :dancin:

Ама верно красота беше колоната от Орлета на път за магистралата :)

Дидо не са оправдавай с багерите, щото и твойта беше навряна, ама си я снимал в близък план :evil:

П.П. Съжалявам за double posting-а ама не можах да намеря откъде да изтрия първото съобщение
Отговори

compacta снимка compacta 28 ноември 2005 - 21:53

Дека са снимките от ЛУК-а е. :thu: Аиде, че другата седмица ке се дърпаме здравата, си чупим колите. :clap: :thu: :kinggrin: :thu:
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 29 ноември 2005 - 00:35

СУУУПЕЕЕЕЕРРРРР ЛУУУУУУДААА СРЕЩА !!! :thu: :D :kinggrin:
Немам думички за казване !!! :D :D :clap: :thu: :thu:
Отговори

uzo_ снимка uzo_ 29 ноември 2005 - 01:48

ее тоз фотограф мноо та е прецакал Мишо на нито една снимка не се виждаш
само на едната тавана ама то не са там промените:)

иначе никой нищп не каза за черното гесеи :kinggrin:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 29 ноември 2005 - 08:50

Извинявам се за отсъствието си, но по него време не разполагах с кола :kinggrin: Даже и по снимките си личи веселата обстановка..... бре, кво става с тая Варна.....
Отговори

Гост1600Д_* 29 ноември 2005 - 15:34

За тази неделя мисля 4е ще сме даже още пове4е хорица.Днес се видях с един колега които щял да доиде с негов приятел с Опеленце.Освен ако не е някои от редовните колеги хех,забавно ще е ми се струва:)
Отговори

Emporio снимка Emporio 29 ноември 2005 - 18:51

фотографа нещо дискриминира половината коли ми се струва и се оправдава с ИЗВЪНЗЕМНИТЕ !!! Ще му отнемем апарата ми се струва :) Срещата беше 6 точки :kinggrin: малко рано отидохме на магистралата ,но все пак стана весео :clap:
Отговори

vectra снимка vectra 29 ноември 2005 - 20:08

Евала колеги вече и нас в София ни надминавате!Продължавайте в същия дух!Интересно ми е на магистралата какво стана?Кои бегачки срещу кои се пуснаха? :kinggrin:
Отговори

peponio снимка peponio 29 ноември 2005 - 20:48

яка срещичка бравос :kinggrin: черното гси на кой е??? мноо яко...
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg