Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

11.12.2005

Тази тема е заключена « Prev

Dian4o снимка Dian4o 11 декември 2005 - 10:21

Някакви коментари за днес, освен че Dexter е рожденник :)
аз съм решил днес да дойда, стига да сваря с work-а :flag:
Отговори

Дамян снимка Дамян 11 декември 2005 - 11:32

Коментара е един.
Всички възможни опели на Star Power-а
Отговори

yasmania снимка yasmania 11 декември 2005 - 12:56

Коментари- след срещата, само избухващи... :D
Айде всички, до довечера....
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 11 декември 2005 - 13:00

хех... само дето аз няма да дойда с кола :beer:
Преди 20мин минах покрай Стар Палъра... беше чисто с изключение на една машина :flag: надявам се да не пречи
Публикувано изображение
Отговори

yasmania снимка yasmania 11 декември 2005 - 13:38

Dian4o, на Dec 11 2005, 11:00 AM, каза:

хех... само дето аз няма да дойда с кола :beer:
Преди 20мин минах покрай Стар Палъра... беше чисто с изключение на една машина  :flag: надявам се да не пречи
Публикувано изображение
<{POST_SNAPBACK}>

А кога ще видим и твоята кола? Че си е мания.....
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 11 декември 2005 - 14:36

ами първо трябва да излезе от бокса и второ да взема книжка :flag:
Отговори

yasmania снимка yasmania 11 декември 2005 - 14:45

Dian4o, на Dec 11 2005, 12:36 PM, каза:

ами първо трябва да излезе от бокса и второ да взема книжка  :flag:
<{POST_SNAPBACK}>

Аууу, 2 много обезателни причини!!!!
Отговори

Dexter снимка Dexter 11 декември 2005 - 14:51

айде довечера всички на лице
ще черпя :flag:
Отговори

Дамян снимка Дамян 11 декември 2005 - 19:05

Dexter, на Dec 11 2005, 02:51 PM, каза:

айде довечера всички на лице
ще черпя  :flag:
<{POST_SNAPBACK}>

Само с черпене няма минеш
Отговори

gadnqr4eto снимка gadnqr4eto 11 декември 2005 - 22:34

Като за сефте дето отидах добре беше, в смисъл събраха се доста коли, аз си мислих че ще има 5-6 коли а те доста се насъбраха :))) Иначе общо взето умрехме от студ ! :)))) Dexter, не те познавам ама честито ! :)))))
Отговори

Гост1600Д_* 11 декември 2005 - 22:57

Даммм аз пак утарвах магистралата ама нема нафта за кибик и разхождане до там,нема как беднотия :2angry1: Ина4е бая кошни4ки се сабрахме и се наместихме горе долу добре по местата си:)А да му е 4естито на рожденника пожелавам му 1.4 да си помисли 4е е 2.0 и да бяга за толкова но да хар4и като за 1.0 12в ахахахах а дано такова 4удо всеки му:))4екам снимките :flag:
Отговори

s@so снимка s@so 11 декември 2005 - 23:34

Ммм според мене стана много добра срещичка днеска.. събрахме се доста орлета.. и пак честито на рожденника Dexter :flag: , не съм питал днеска ама..кво ще се прави с стикерите :beer: изберете шаблона и да се правят вече ;) 1600Д за 2-ри път изтърваш магистралата то не че има нещо там 2-ра седмица само си седим, на студа и нищо няма но.. важно е присъствието :beer: ..:) :flag:
Отговори

Emporio снимка Emporio 11 декември 2005 - 23:49

1600Д, на Dec 11 2005, 11:57 PM, каза:

Даммм аз пак утарвах магистралата ама нема нафта за кибик и разхождане до там,нема как беднотия :2angry1: Ина4е бая кошни4ки се сабрахме и се наместихме горе долу добре по местата си:)А да му е 4естито на рожденника пожелавам му 1.4 да си помисли 4е е 2.0 и да бяга за толкова но да хар4и като за 1.0 12в ахахахах а дано такова 4удо всеки му:))4екам снимките :beer:
<{POST_SNAPBACK}>



Стига ве човек, ако това е причината да не идваш на магистралата, значи няма проблем, така или иначе винаги се качаме по 2-3 в кола и така ходим до там, защото не всеки си взема колата на магистралата. Другата недела си с мен в печката и да мръзнеш и ти там малко :) на dexter да са му честити 22-те години и безаварийни километри с ГСИ-то хахах.
За тези стикери скоро ще решим проблема:)
Срещата беше на ниво и тази седмица




:flag: :beer: :flag: :beer:
Отговори

ГостBlueFish_* 11 декември 2005 - 23:56

:flag: срещата беше добра. Кефите ме ще ви звънна :D :D
Отговори

Emporio снимка Emporio 12 декември 2005 - 00:00

BlueFish, на Dec 12 2005, 12:56 AM, каза:

:beer: срещата беше добра. Кефите ме ще ви звънна  :D  :D
<{POST_SNAPBACK}>



И ТИ МА КЕФИШ ША ТИ ДИГНА :flag:
Отговори

Emporio снимка Emporio 12 декември 2005 - 00:15

gadnqr4eto, на Dec 11 2005, 11:34 PM, каза:

Като за сефте дето отидах добре беше, в смисъл събраха се доста коли, аз си мислих че ще има 5-6 коли а те доста се насъбраха :))) Иначе общо взето умрехме от студ ! :)))) Dexter, не те познавам ама честито ! :)))))
<{POST_SNAPBACK}>




А ти кой беше? с вектрата или с астрата ?
Отговори

Гост1600Д_* 12 декември 2005 - 00:22

Като сте такива отворковци отсега сабирам оферти каде да се возя другата неделя :flag:
Отговори

Мишо снимка Мишо 12 декември 2005 - 00:53

Emporio Галине изтърва шоуто ... :) Тръгваме от СтарПауъра наляво към техникумите в реда Dexter, kok12, аз и след 10метра точно преди спирката изскача КАТаджия и хоп един по един на спря и 3-мата... :flag:
Аз помислих, че ще го ядем яко щото не спряхме на Стоп-а на излизане от СтарПауъра, оня вика проверка за алкохол... Духайййййй :) Единия са заяде с Дамян и вика на колегата "Я го провери документи туй онуй няма ли да излезе нещо" :2angry1: Както и да е... пуснаха на без проблеми :)
После леко Luciano отразихме... аз си тръгнах към 12, а Дидо и Дамян останаха още :)
Отговори

Emporio снимка Emporio 12 декември 2005 - 00:56

AstraFan, на Dec 12 2005, 01:53 AM, каза:

Emporio Галине изтърва шоуто ... :) Тръгваме от СтарПауъра наляво към техникумите в реда Dexter, kok12, аз и след 10метра точно преди спирката изскача КАТаджия и хоп един по един на спря и 3-мата... :flag:
Аз помислих, че ще го ядем яко щото не спряхме на Стоп-а на излизане от СтарПауъра, оня вика проверка за алкохол... Духайййййй :) Единия са заяде с Дамян и вика на колегата "Я го провери документи туй онуй няма ли да излезе нещо"  :2angry1:  Както и да е... пуснаха на без проблеми :)
После леко Luciano отразихме... аз си тръгнах към 12, а Дидо и Дамян останаха още :)
<{POST_SNAPBACK}>




Не съм изтървал беееее и аз бях там , проверка за алкохол,акта ми бил изтекъл ДАДА ,като не вижда печата, аз какво съм виновен, на габаритите трябвало да сменя крушките ,тия не били разрешени хахахаххаха оня луд и после до паркинга пак ме спраха :2angry1: колегата със сивата вектра и той духаааа :)

нещо са луднали полицаите пак!!!
Отговори

Мишо снимка Мишо 12 декември 2005 - 01:01

Хахаха не ти са размина а :)
Викаш оня ти напраи проблем за габаритите... той точно преди да духа Дидо го пита коя е неговата кола и очаквах да се заяде за червените му мигачи отзад (беше пуснал аварийните и се виждаше), ама му се размина :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg