Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Фарове

viki77 снимка viki77 10 декември 2005 - 17:45

здравеите искам да попитам някои може ли да ми каже как мога да си оправя фаровете че са много слаби единия свети на горе а другия на долу крушките са 55 ватови ако сложа по силни дали ще стане през ноща абсолютно нищо не се вижда :flag:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 10 декември 2005 - 17:53

Отваряш капака и на телата на фаровете ше видиш едни "врътки" за регулиране. В единия край на фара е врътката за ляво/дясно а в другия - нагоре/надолу. Сега даже и времето е благоприятно за операцията. Най-добре се получава като има лееекичка мъгла. Паркираш срешу някоя стена и започваш да въртиш докато ти хареса накъде отива лъча.
Отговори

bugatti снимка bugatti 10 декември 2005 - 20:05

Или погледни тук и ако имаш някакъв интерес пиши..... :flag:
Отговори

ГостКалоян_* 21 май 2006 - 10:09

Аз имам нужда от помощ!!! Ще бъда много благодарен някои да подскаже как се свалят мигачите... че оня ден се ударих и мигаче е счупен а ламарината е малко огъната там та искам да махна мигача и ако мога по някакъв начин да изправя ламарината... но мигаче се запъва някои да помага!!! :opel_forever: цяла сътрин се мъчих и не можах! А и ако някои знае ли къде има бели мигачи и по колко пара вървят! Предварително Благодаря... Кадетчето е 90 год. :icon_sad:
Отговори

ГостAmbarev_* 21 май 2006 - 10:48

Мигача се дърци на едно болтче с крастата отверка се отвива .. намира се отзадната страна под фасунката .. а за белите мигачи са около 15лв бройката .. и то само мигача без фасунката ... дано да ти е здрава след удара !!!
Отговори

ГостКалоян_* 21 май 2006 - 10:53

:opel_forever: Знам ли, никъде не видях такова нещо... имаше само това за фасунката и едно като бяла щипка... която не може да се натисне посмъртно или поне аз не мога :icon_sad: иначе само мигаче е счупен + страничния ама... него не го мисля... та сега пак ще сляза да проверя дали има ама... малко се съмнявам че не съм го видял... :19a: се пак благодаря!
Отговори

ГостAmbarev_* 21 май 2006 - 11:09

ето сега ходих и го щракнах .. самоче май сам се обаркал не е болтче с кръстачка ами си е с гидория Н8
пътвото е болта за мигача а 2-рото е врътката за фаровете !!!
Публикувано изображение

дано да съм помогнал успех !
Отговори

ГостКалоян_* 21 май 2006 - 15:59

Много помогна Благодаря ти още веднъж... сега остана само да ида да къпя преден и страничен мигач... а изправянето и боядисването не е голям проблем за сега... Опела си е здрава кола обаче с 90км/ч и почти нищо и няма :opel_forever: :icon_sad:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg