Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Направи си сам

Плафон за задната седалка

mazymind снимка mazymind 13 юли 2007 - 15:51

след като свалих тавана за да си направя изолациика, ми хрумна да си сложа плафонче за отзад...

Проблема ми е следния:
мястото където искам да поставя плафоните са от двете страни на страничните греди. Пред дръжката на тавана има дупла достатъчно голяма за тази цел:

Публикувано изображение

Но се чудя какво да търся пообиколих магазините, но нищо елегаднто не се предлага.. интересува ме плафонче с правоъгълна форма и копче on/off на него по възможност но и без него пак става и най-важното да има хубав външем вид... ако някой има идеи или се сеща за марка/модел кола, която има нещо подобно :thu: за да потърся по моргите... ще се редвам на бързи коментари понеже искам да слагам обратно кората на тавана доста е неуютно без нея :mhihi:

мерси предварително :thu:
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 13 юли 2007 - 16:07

Вектра А имат подобен модел. Имат и бутон "он" "офф" и "светва при отворена врата". НО.....
Проблема е, че са рядко такива модели. Може би трябва да търсиш от GLS, CD, CDX.

Но сега като гледам снимката, моите са малко по-правоъгълни. А дупката ти е малко по-квадратна, но мисле ще стане.
Моите по спомен са в самата дръжка на тавана, та ако намериш такива дръжки ще ти стане красиво, стига да е същото закрепването.
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 юли 2007 - 10:52

За Вектра Б CD изпълнение има оригинални плафони, които са в дръжките на тавана! Дори ако не се лъжа трябва да имаш и инсталация до там изкарана в тавана! Ако мога ще ти снимам мойте как изглеждат! :mhihi:
Отговори

mazymind снимка mazymind 15 юли 2007 - 12:31

 Maiky, на Jul 15 2007, 11:52 AM, каза:

За Вектра Б CD изпълнение има оригинални плафони, които са в дръжките на тавана! Дори ако не се лъжа трябва да имаш и инсталация до там изкарана в тавана! Ако мога ще ти снимам мойте как изглеждат! :thu:


Нищо не е прокарано но аз вече го сторих само плафонче трябва :mhihi: ... Ще съм ти много благодарен за някоя и друга снимчиса от близък план. Мерси предварително. Аз си харесах плафончета от пасат или голф. Но ми се виждат по големи и незнам дали ще влязат в мойто отвори, но щом има оригинални.... това ще е по доброто решение
Отговори

LaMb0 снимка LaMb0 19 юли 2007 - 16:21

виж от Астра Ф те са правоъгълни и имат копчета(поне моите де )
Отговори

BladeMast6r снимка BladeMast6r 19 юли 2007 - 17:35

Офтопик
Какво ползва за изолация - материал
и шумо топло или вибро изолация е това
Отговори

mazymind снимка mazymind 20 юли 2007 - 11:12

eто тук съм пуснал тема за самата изолация
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg