Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Жалба до КЗП срещу Лукойл

bob снимка bob 10 февруари 2011 - 21:29

Ето и нещо като развитие на нещата. Мислех си, че с тея 40,15л трябва да мина над 350км. Да ама не. Минах си толкова, колкото с 37 при допълване. Пресуших бутилката и тая заран сипах на ОМВ до горе - пак 40,15л. На този етап съм склонен да се съглася, че грешката не е в бензиностанцията, а в хората изработили, премерили и т.н. бутилката - явно има бонус-резерва къде 5-6л :)
Само малко ме съмнява разхода, защото с тея 36-37л пак си минавах 350км и допълвах пак толкова, а с 40те - едвам, даже май не стигнах 350км пробег.

Относно КЗП - вече май 3та седмица нямам отговор, имат още една седмица да светнат по развитието на нещата. Ако има мърдане в тази насока - ще пиша пак, че сега не знам още какво да мисля.
Отговори

pisenxeto снимка pisenxeto 13 юли 2011 - 14:44

Много ми е интересно какво е развитието на случая.Интересувам се защото и мен ме излъгаха и искам да знам има ли смисъл да пускам жалба?
Отговори

_shady снимка _shady 13 юли 2011 - 15:22

Отговор от КЗП може и да получиш-решение на проблема и радикална промяна-НИКОГА.Комисията е създадена при подаден сигнал да отиде до обекта и да запознае управител/началник и прочие в зависимост от случая с проблема,които си описал...реално работата на тази комисия е изцяло,за да се пише по документи,че и ние в България имаме такова нещо...системата е ужасно мудна,грешна и куп други такива!Информацията е почерпена от служител,работещ там....
Отговори

mar40-71 снимка mar40-71 23 септември 2014 - 19:02

Голям Проблем ми се случи днес:Отивам да заредя гориво на Ликойл и отказаха да ми дадат талонче за играта..Бях Възмутен и повиках Управителя..Жената ми каза че трябвало да заредя за 40 лв.гориво. и тогава ще получа талонче.Истински рекет от тази бензиностанция на кръговото до Автогара Враца.На другите Бензиностанций не е така..Просто ме изгубиха като клиент.Били сме имали права......Глупости/Булгарска Работа/.Избягвайте я!
Отговори

mar40-71 снимка mar40-71 23 септември 2014 - 19:07

Голям Проблем ми се случи днес:Отивам да заредя гориво на Ликойл и отказаха да ми дадат талонче за играта..Бях Възмутен и повиках Управителя..Жената ми каза че трябвало да заредя за 40 лв.гориво. и тогава ще получа талонче.Истински рекет от тази бензиностанция на кръговото до Автогара Враца.На другите Бензиностанций не е така..Просто ме изгубиха като клиент.Били сме имали права......Глупости/Булгарска Работа/.Избягвайте я!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg